Najlacnejšie Vaporesso Sky Solo Plus elektronická cigareta 3000 mAh Rainbow 1 ks
Dlhodobo skvele hodnotené: Vaporesso Sky Solo Plus elektronická cigareta 3000 mAh Rainbow 1 ks

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie elektronické cigarety roka 2023
Prehľadne:
najlepšie elektronické cigarety z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie elektronické cigarety? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené elektronické cigarety podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať elektronickú cigaretu?

  1. Pri výbere e-cigarety podriaďte miere svojej závislosti najmä kapacitu akumulátora a obsah nikotínu v náplni.
  2. Ak chcete intenzívne Sluková a vypúšťať pritom veľké množstvo pary, voľte modely s vyšším výkonom žeraviaceho telesa.
  3. V súčasnej dobe k najobľúbenejším konštrukčným typom elektronických cigariet patrí tzv. Grip umožňujúci regulovať výkon aj množstvo pary.

 

Pozrite sa na najlepšie elektronické cigarety:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP elektronické cigarety na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší elektronické cigarety.

 

TOP elektronické cigarety v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené elektronické cigarety
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Joyetech eGo AIO startovací sada 1500 mAh Černá 1 ks Joyetech eGo AIO startovací sada 1500 mAh Černá 1 ks 16 1,7
2. Joyetech eGo AIO ECO Friendly elektronická cigareta 1700 mAh Gradient Grey 1 ks Joyetech eGo AIO ECO Friendly elektronická cigareta 1700 mAh Gradient Grey 1 ks 13 1,3
3. Joyetech eGo Pod Kit 1000 mAh Duhová 1 ks Joyetech eGo Pod Kit 1000 mAh Duhová 1 ks 9 1,4
4. Elf Bar 600 disposable Pod kit 550 mAh Watermelon 20mg 1 ks Elf Bar 600 disposable Pod kit 550 mAh Watermelon 20mg 1 ks 6 1,1
5. Smoktech Priv N19 Grip 1200 mAh Full Kit 7-Color Black 1 ks Smoktech Priv N19 Grip 1200 mAh Full Kit 7-Color Black 1 ks 24 1,9

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší elektronické cigarety.

 

TOP elektronické cigarety v Poľsku

Rebríček pre vás pripravujeme…

 

TOP elektronické cigarety v Nemecku

Rebríček pre vás pripravujeme…

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Fajčenie je stále veľmi rozšírený zlozvyk, ktorým sa snaží znížiť dopady stresu či nervozity na svoj organizmus celý rad ľudí. Zdravotné riziká fajčenia však oveľa prevažujú nad jeho výhodami. Preto sa niektorí fajčiari zameriavajú na náhradu klasických cigariet, ktorá im poskytne všetko, čo potrebujú v zdravotne menej závadné podobe. Hoci elektronická cigareta nie je úplne zdravotne nezávadná, prechod k nej možno chápať ako pokus o zníženie negatívnych dôsledkov fajčenia klasických cigariet na svoje zdravie.

 

Čo vlastne je a ako funguje e-cigareta?

Jadrom e-cigarety je náplň v podobe aerosólu, ktorej zahrievaním vzniká para, ktorú fajčiar nadychuje a vydychuje rovnako ako u klasickej cigarety. Na zahriatie náplne sa podieľa žeraviace špirála nachádzajúce sa ihneď za náustkom, ktorý sa vkladá do úst podobne ako cigareta. Para vznikajúca pri inhalácii elektronických cigariet Nezafarbuje zuby ani prsty do žlta, ako je tomu v prípade cigariet klasických, ani nie je škodlivá pre ľudí vyskytujúce sa v blízkosti fajčiara. Medzi výhody elektronickej cigarety možno tiež zahrnúť možnosť regulácie množstvo nikotínu, ktorý sa v zahrievané pare bude vyskytovať. Ak si chcete postupne od fajčenia odvyknúť, je práve táto možnosť u elektronickej cigarety dokonalým prostriedkom ako tento cieľ zrealizovať.

  • Základom elektronickej cigarety je tekutá náplň, ktorá je zahrievaná prostredníctvom žeraviace špirály a tým premieňaná v páre.
  • Fajčenie e-cigariet Nezafarbuje zuby ani prsty do žlta, ako je tomu v prípade cigariet klasických.
  • E-cigarety sú vďaka možnosti regulácie množstvo nikotínu vo vdychované pare, skvelým prostriedkom pri snahe o odvykanie fajčenia.

 

Základom funkcie elektronickej cigarety je batéria a náplň

Nevýhodou elektronickej cigarety je nutnosť pravidelného dobíjania. Aby vám e-cigareta dobre slúžila, je potrebné vybrať kapacitu akumulátora s ohľadom na svoje potreby. Vyberať by ste mali v závislosti na tom, koľko cigariet denne fajčíte. Ak sa váš denný priemer pohybuje pod 10 cigariet, bude vám stačiť akumulátor s kapacitou do 1 500 mAh. Ak ste silný fajčiar a vaša denná spotreba je vyššia ako 20 cigariet, kúpte si model s kapacitou aspoň 3 000 mAh.

Miere vašej závislosti podriaďte tiež vlastnosti náplne čiže e-liquidu. Tie sa môžu líšiť nielen farbou achuťou,dôležitú úlohu pri ich výbere hrá najmä obsah nikotínu. Pre príležitostné fajčiarov bude stačiť náplň obsahujúca okolo 10 mg nikotínu. Tí náruživejšie by naopak mali voliť náplne s vyšším obsahom nikotínu, ktorý sa môže pohybovať až na 25 mg. Rozhodne sa po nákupe e-liquidu vyvarujte lacných napodobenín, ktoré môžu obsahovať škodlivé látky. Zamerajte sa na výrobky známych značiek s preukázateľným zložením.

  • Pred fajčením sa e-cigareta musí pravidelne dobíjať. Aby vás táto činnosť neotravovala, prispôsobte kapacitu akumulátora intenzite využitia zariadenia. Náruživí fajčiari by mali počítať s kapacitou aspoň 3 000 mAh.
  • Miere vašej závislosti podriaďte tiež obsah nikotínu v tekutej náplni. Začínajúcim fajčiarom bude stačiť 5 mg, tí viac závislí by mali voliť aspoň päťnásobok.

 

Z akých typov konštrukcií e-cigarety môžete vyberať?

Najjednoduchším spôsobom konštrukcie elektronickej cigarety je tzv. All-in-one model. Ten má plne spojenú batériu a žeraviace časť. Náplň sa dopĺňa prostredníctvom na to určeného otvoru. Ďalším variantom sú rozdeliteľné elektronické cigarety, v ktorých je batéria a žeraviace časť oddeliteľná. Obe komponenty možno teda vymeniť a nahradiť výkonnejšími. Hrozí tu však možnosť úniku tekutiny do oblasti s elektronikou. Medzi najmodernejšie typy elektronických cigariet patrí tzv. Gripy. Tie obsahujú veľkokapacitné batériu a umožňujú plynulé nastavenie objemu pary, žeraviaceho napätia, ale aj výkonu. Práve výkon žeraviaceho telesa ovplyvňuje množstvo pary, ktorú e-cigareta vyprodukuje. Udáva sa vo wattoch a samozrejme platí, že čím vyšší výkon, tým viac obláčikov vypustíte. S rastúcim výkonom by však mala ísť ruka v ruke aj kapacita batérie.

  • Pre začiatočníkov je ideálna tzv. All-in-one model, ktorý má jednotlivé časti pevne spojené a ku ktorého použitie stačí iba doplniť e-liquid.
  • Rozdeliteľné elektronické cigarety už ustupujú moderným gripům s veľkokapacitnými batériami a možnosťou plynulého nastavenia niektorých parametrov.

 

Najlepšie elektronické cigarety 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Joyetech eGo AIO 1500 mAh čierna 1 ks. Tu zaobstaráte Joyetech eGo AIO 1500 mAh čierna 1 ks nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Joyetech eGo AIO 1500 mAh čierna 1 ks“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.7/5 - (10 hlasov)