Najlacnejšie Genevo One S
Dlhodobo skvele hodnotené: Genevo One S

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie antiradary roka 2024
Prehľadne:
najlepšie antiradary z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie antiradary? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené antiradary podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať antirdar?

 1. Pri výbere antiradaru si v prvom rade rozmyslite, či budete chcieť signál policajný radaru iba detekovať, mať k dispozícii databázu meraných úsekov alebo ho aj rušiť. 
 2. Dajte si pozor na legálnosť použitia takéhoto zariadenia. Pasívny prijímač signálu policajného radaru mať v aute môžete, rušička už zákonná nie je.
 3. Medzi praktické príslušenstvo k antiradaru patrí nabíjací kábel do zapaľovača, puzdro alebo diaľkové ovládanie.

 

Pozrite sa na najlepšie antiradary:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP antiradary na slovenskom trhu

Rebríček pre vás pripravujeme…

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší antiradary.

 

TOP antiradary v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené antiradary
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Genevo MAX Genevo MAX 938 1,1
2. Genevo One M Genevo One M 785 1,2
3. Genevo One S Genevo One S 444 1,3
4. Genevo One S Black Edition Genevo One S Black Edition 627 1,1
5. Neoline X-COP 8700S Neoline X-COP 8700S 260 4,8

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší antiradary.

 

TOP antiradary v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiradary
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Wideorejestrator 70mai Dash Cam M300 + Zasilanie trybu parkingowego + Karta ... Wideorejestrator 70mai Dash Cam M300 + Zasilanie trybu parkingowego + Karta ... 1,1
2. Wideorejestrator 70MAI Dashcam 1S D06 + Karta pamięci SANDISK microSDXC 64GB Wideorejestrator 70MAI Dashcam 1S D06 + Karta pamięci SANDISK microSDXC 64GB 1,1
3. Wideorejestrator 70MAI Pro Dash Cam A500S RC06 Wideorejestrator 70MAI Pro Dash Cam A500S RC06 1,2
4. Redtiger F7N kamera samochodowa Wideorejestrator 4K z WiFi Gps Redtiger F7N kamera samochodowa Wideorejestrator 4K z WiFi Gps 1,4
5. Wideorejestrator DDPAI Z40 GPS DUAL 2.7K 1944p WIFI Wideorejestrator DDPAI Z40 GPS DUAL 2.7K 1944p WIFI 1,3

 

TOP antiradary v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiradary
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Lamax S9 Dual GPS Dashcam Lamax S9 Dual GPS Dashcam 1,3
2. Lowrance HALO24 Radar Lowrance HALO24 Radar 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Jazdíte radi rýchlo? A to tak, že pokuty za rýchlu jazdu dostávate na každom rohu? Potom je načase s tým niečo urobiť. Skúste si spočítať, či by sa vám miesto neustáleho platenia pokút neoplatilo zaobstarať si antiradar, ktorý vás na prítomnosť policajného radaru upozorní. Alebo jazdiť pomalšie. Voľba je samozrejme na vás. My vám poradíme s výberom zariadení na detekciu prítomnosti radaru Polície. 

 

Aké druhy antiradarov si môžete zaobstarať? 

 

Detektor policajného radaru pre meranie rýchlosti nie je jediným zariadením, ktorého účelom je zníženie vašich nákladov na pokuty za vysokú rýchlosť pri riadení. Okrem antiradaru, ktorý vás len upozorní na signál policajného radaru nachádzajúce sa vo vašej bezprostrednej blízkosti, si môžete kúpiť aj antiradar s GPS, ktorý vás nielen upozorní na blízky radar, ale tiež vám dá vedieť, ak budete prechádzať meraným úsekom. AntiLaser čiže laserová rušička potom signál policajného radaru nielen detekuje, ale tiež ruší. To znamená, že aj keď rýchlosť prekročíte, nebudete zmeranú. Posledný variant je ale nezákonná, preto si dobre rozmyslite, či vám stojí za to ju použiť. 

 • Antiradar slúži na detekciu prítomnosti a na upozornenie na signál policajného radaru meracieho rýchlosť vozidla.
 • Antiradar s GPS okrem toho monitoruje tiež merané úseky a dám vám vedieť zakaždým, keď sa v nejakom z nich budete nachádzať.
 • AntiLaser potom signál policajného radaru dokonca ruší. Dajte si ale pozor. Jeho použitie je nezákonné.

 

Uprednostníte antiradar inštalovaný napevno?

 

Alebo by ste radšej jeho prenosnú variantu? Napevno inštalovaný radar je síce presnejšie a zoženiete ju za nižšiu cenu, nebudete ho ale môcť presúvať medzi vozidlami. To znamená, že ak vlastníte viac automobilov, budete musieť zaobstarať pre každý nový model. To môže vo výsledku vyjsť drahšie ako obstaranie jediného prenosného antiradaru a jeho prenášanie. Súčasťou pevného antiradaru je anténa, ktorá sa inštaluje do prednej časti automobilu a ovládacia jednotka umiestnená v interiéri auta. Prenosný radar má anténu zabudovanú priamo v sebe. Nevyžaduje tiež nákladnou inštaláciu. Jeho nevýhodou je však o niečo horšia účinnosť a viditeľnosť vo vozidle. Kým pevný antiradar možno vybaviť vďaka nenápadnosti tiež rušičkou, u toho prenosného na to radšej nemyslite. Pripúta pozornosť na prvý pohľad. 

 • Pevný antiradar je síce lacnejší, ale pripočítať musíte náklady na prácnu inštaláciu antény a riadiacej jednotky do vozidla. 
 • Prenosný antiradar použijete, ak máte v domácnosti viac vozidiel. Nebudete tak musieť pre každý zhotovovať antiradar, ale jednoducho ho presuniete z auta do auta.

 

Praktické doplnky použitie antiradaru spríjemní

 

Či už sa rozhodnete pre antiradar, ktorý sa dá ľahko prenášať z auta do auta, alebo pre pevnú verziu, môžete si zaobstarať širokú škálu voliteľného príslušenstva. Medzi to patrí napríklad držiak s prísavkami, ktoré pevne zafixujú zariadenie v aute. Aby mohol byť antiradar neustále v pohotovosti, kúpte si k nemu nabíjací kábel vybavený koncovkou do zapaľovača. Ak chcete mať aj napriek možnosť nabíjania antiradaru zapaľovač neustále dostupný, bude pre vás nevyhnutnosťou zapaľovacie rozdvojka. Tá vám zaistí ďalšie voľný konektor navyše. Niektoré antiradary bývajú vybavené tiež diaľkovým ovládaním, ktoré je umožnia vypnúť či zapnúť v priebehu jazdy. Nevyhnutným vybavením prenosného radaru je puzdro, v ktorom ho budete môcť presúvať medzi niekoľkými vozy, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu neobratnou manipuláciou. 

 • Pre premiestniteľný antiradar, ktorý často presúvate z auta do auta, by ste mali mať dostatočne pevný držiak s prísavkami
 • Aby vášmu antiradaru v aute nikdy nedošla šťava, kúpte mu praktický nabíjací kábel s koncovkou do zapaľovača. 
 • Pre jednoduchšie zapínanie a vypínanie antiradaru aj počas jazdy rozhodne oceníte diaľkové ovládanie.

 

Aký je najlepši antiradar – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Je antiradar legálny? 

To záleží na tom, akú verziu máte na mysli. Pasívne zariadenie, ktoré iba odpočúva signál policajného radaru a upozorňuje vás naň, je legálne. Naopak aktívny antiradar, ktorý signál radaru aj rušia, už zákonný nie je. Ak však cestujete do Rakúska alebo Nemecka, buďte opatrní. Tam nie je povolené používať ani pasívnu verziu.

 

Najlepšie antiradary 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Genevo MAX. Tu zaobstaráte Genevo MAX nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Genevo MAX“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (9 hlasov)