Najlacnejšie Electrolux EEM48320L
Dlhodobo skvele hodnotené: Electrolux EEM48320L

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie umývačky riadu roka 2023
Prehľadne:
najlepšie umývačky riadu z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie umývačky riadu? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené umývačky riadu podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať umývačku riadu?

 1. Premyslite si, či dáte prednosť voľne stojace, vstavané či stolný umývačke riadu.
 2. Pred nákupom zariadenia si zistite jeho ročnú spotrebu elektrickej energie a vody.
 3. Posúďte situáciu vašej domácnosti a podľa toho vyberte umývačku riadu s vhodnou kapacitou a rozmery.
 4. Nezabudnite ani na dostatočný počet programov a maximálna rozmedzie použiteľných teplôt. 

 

Pozrite sa na najlepšie umývačky riadu:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP umývačky riadu na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 300 2 Viac
2. Mora IM 685 Mora IM 685 365 1,1 Viac
3. Whirlpool WBC 3C34 PF X Whirlpool WBC 3C34 PF X 385 1 Viac
4. Gorenje GV561D10 Gorenje GV561D10 370 1 Viac
5. Gorenje GV520E10 Gorenje GV520E10 318 1,1 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší umývačky riadu.

 

TOP umývačky riadu v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Whirlpool WBC 3C26 X Whirlpool WBC 3C26 X 382 1,6
2. Whirlpool WBC 3C34 PF X Whirlpool WBC 3C34 PF X 480 1,6
3. Beko DTC 36810 W Beko DTC 36810 W 247 1,4
4. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 340 1,7
5. Whirlpool WSFO 3O23 PF Whirlpool WSFO 3O23 PF 336 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší umývačky riadu.

 

TOP umývačky riadu v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Whirlpool WSFO3O23PF Whirlpool WSFO3O23PF 275 1,1
2. AEG FSK83717P AEG FSK83717P 660 1
3. BEKO DFS26024W BEKO DFS26024W 246 2

 

TOP umývačky riadu v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Siemens iQ300 SN614X00AE Siemens iQ300 SN614X00AE 399 1
2. PKM DW12A++7 PKM DW12A++7 238 1
3. AMICA GSP 14742 W AMICA GSP 14742 W 262 1,8

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Umývačky riadu už dávno nepredstavujú pre väčšinu z nás nedosiahnuteľný luxus a stávajú sa bežnou súčasťou našich domácností. Váš riad im môžete bez obáv zveriť. Okrem úspory vody a finančných prostriedkov sa postarajú aj o efektívne využitie vášho času. Ako vybrať tú správnu umývačku riadu pre vašu domácnosť? 

 

Z akých variantov umývačiek v závislosti na umiestnení môžete vyberať?

V súčasnej dobe sú na trhu k dispozícii tri základné typy umývačiek, ktoré možno rôznymi spôsobmi umiestniť do finálnej pozície. Ide o:

 • Umývačky voľne stojace.
 • Vstavané umývačky.
 • Stolné umývačky.

Na prvý z nich umývačku voľnestojace,ktorú môžete postaviť na akékoľvek miesto v dosahu elektrickej zásuvky, prívodu vody a odpadu, sú kladené nároky na vzhľad čelných dvierok. Tá zostanú u tohto typu umývačky vždy viditeľná a je teda potrebné, aby ladila so zvyškom interiéru. Vstavaná umývačka naopak ponúka možnosť plnej integrácie do kuchynskej linky vrátane prekrytia dvierok doskou v rovnakom vzhľade ako má zvyšok kuchynskej linky. Stolný umývačku využijete v malých bytoch či kanceláriách. Je možné ju postaviť na stôl, zvyčajne má však výrazne nižšiu kapacitu ako predchádzajúce dva typy. 

 • Vstavanú umývačku možno zakomponovať do kuchynskej linky tak, že nebude na prvý pohľad vôbec poznať pod ktorou zo skriniek sa skrýva. 
 • Voľne stojaca umývačka sa hodí prakticky kamkoľvek a možno ju veľmi ľahko nainštalovať.
 • Stolná umývačka obslúži spoľahlivo malú kanceláriu či jedno a dvojčlennú domácnosť.

 

Na ktoré parametre sa pri výbere umývačky riadu zamerať?

Okrem typu umývačky je pred nákupom potrebné zvážiť predovšetkým:

 • Vnútornou kapacitu.
 • Spotrebu vody a energie.
 • Bežné umývacie programy.
 • Špeciálne funkcie.

Kapacita umývačky sa u väčšiny predajcov neudáva v objemových jednotkách, ale v počte súprav riadu,ktoré je prístroj naraz schopný spracovať. Zvyčajne sa pohybuje v rozmedzí 10 až 16 sád. Súčasťou jednej vzorovej sady je:

 • hlboký a plytký tanier,
 • malý dezertný tanier, 
 • jeden hrnček, 
 • jeden pohár, 
 • sada náčinia pre jedného.

Ak teda často varíte a potrebujete teda umývať aj hrnce a kastróly, kúpte si radšej väčšiu umývačku s kapacitou až 16 súprav riadu. Počítajte u nej sa šírkou okolo 60cm. Pre menšie domácnosti postačí užšie model so šírkou okolo 45 cm a počtom jednorazovo umývané sád pohybujúcich sa okolo 10.

 

Spotreba elektrickej energie a vody

Pri výbere umývačky riadu je potrebné premýšľať aj nad jej energetickou spotrebou. Keďže sa jedná o zariadenie prevádzkované aj niekoľko hodín denne, financie za jeho prevádzku sa môžu už vyšplhať k významným sumám, ktoré vaše domácnosť pocítia. Pred kúpou prístroja si teda dôkladne preštudujte jeho energetický štítok, na ktorom nájdete ako odhadovanú ročnú spotrebu vody, tak energetickú triedu a odhad ročnej spotreby elektrickej energie. Vo väčšine prípadov sa oplatí si mierne priplatiť za zariadenie, ktoré vám potom ušetrí stovky až tisíce korún ročne.

 • Nižšia cena umývačky riadu nemusí vždy znamenať výhodu.
 • Pri výbere tohto zariadenia vezmite do úvahy aj jeho priemernú ročnú spotrebu elektriny a vody a jeho energetickú triedu. 

 

Umývacie programy a správny výber teploty

Väčšina umývačiek riadu má k dispozícii väčší počet programov, ktoré sa odlišujú v dĺžke jednotlivých cyklov, ale aj v teplote použitej pri umývaní. Čím vyššia teplota, tým skôr si poradí so zaschnutými zvyškami jedla a odolnejšie špinou. Najvyššia teplota sa u väčšiny umývačiek riadu pohybuje okolo 75 °C. Menej špinavý riad či kúsky, na ktorých ešte zvyšky jedla nestačili zaschnúť umyjete bez problémov aj pri teplote 35 °C. 

 • Väčšina umývačiek riadu disponuje až 6 programy.
 • V rámci programu možno voliť i teplotu umývania riadu. Na odolnejšie špinu použite čo najvyššiu teplotu.

 

Aké sú najlepšie umývačky riadu – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako vyčistiť umývačku riadu?

Na prvý pohľad to možno vyzerá, že sa umývačka riadu pri každom umývaní čistí sama. Nie je to ale pravda. Na povrchu stien sa môže ľahko uchytiť mastnota, ktorú hneď tak niečo neodstráni, o vodnom kameni a zanesením filtra sa zvyšky jedál ani nehovoriac. Ten je potreba aspoň jedenkrát za 15 umývanie vyberú a vyprázdniť. Zvyšky jedla z neho odstráňte kefkou. Približne raz za mesiac navyše svoje umývačke doprajte poriadnu kúpeľ a nechajte ju bežať naprázdno so špeciálnym čističom na umývačky, ktorý zoženiete v každej drogérii. Ten stačí len otvoriť a postaviť do spodného koša v umývačke. Ak chcete použiť ekologickejšie čistič, naplňte dávkovač na gél octom, kyselinou citrónovou alebo jedlou sódou. Výsledkom bude perfektne čistá umývačka za pár korún.

 

 • Ako nainštalovať umývačku riadu?

Akonáhle umývačku riadu priveziete domov, postavte ju do vodorovnej polohy a pripravte na inštaláciu. Jej základom je najmä pripojenie na vodu. Z tohto dôvodu je výhodné umývačku postaviť čo najbližšie drezu. Prívodnú hadicu, ktorá je zvyčajne súčasťou balenia, pripojte na prívod vody a odtokovú k pripravenému sifónu. Štandardne sa dĺžka pribalených hadíc pohybuje okolo 1,5 m. Ak nebude vám táto vzdialenosť k vode a odpadu stačiť, budete musieť k umývačke prikúpiť novú sadu dlhších hadíc. Posledným krokom inštalácie je zapojenie umývačky do elektrickej siete. Pre istotu skontrolujte, že istič, na ktorý umývačku pripájate, je dostatočne silný.

 

 • Prečo umývačka riadu zle umýva?

Jedným z hlavných dôvodov nedostatočnej funkcie umývačky riadu je upchatie trysiek. Na vine môže byť mastnota, zvyšky jedla či ďalšie nečistoty. Ak teda z umývačky vyberáte riadu približne rovnako špinavé, ako keď ste ho tam umiestnili, kúpte si kvalitný odmasťovač a umývačku s ním nechajte jeden cyklus ísť naprázdno. Okrem prečistenie trysiek, odstránite zápach a zlepšíte výkon spotrebiča. Ak problém pretrváva, je na rade kontrola umývacích ramien. Ak zistíte, že je niektoré z nich prasknuté alebo voľné v uložení, vymeňte ho.

 

 • Prečo umývačka neodteká?

Neodteká Ak vám voda z umývačky riadu, bude problém pravdepodobne na strane filtra, hadice alebo čerpadlá. Asi najjednoduchšie je kontrola a vyčistenie filtra. Ten z prístroja vyberte, vyprázdnite a kefkou vyčistite. Stále ste problém neodstránili? Pozrite sa na stav hadíc. Nie je náhodou niektorá z nich ohnutá tak, že cez ňu voda nemôže odtekať? Ak sú i hadice v poriadku, zostáva vám posledný krok, ktorým je čerpadlo. S opravou zablokovaného čerpadla si pravdepodobne doma svojpomocne neporadíte. Na túto prácu si už radšej objednajte profesionála, ktorý má s týmto druhom opráv skúsenosti.

 

Najlepšie umývačky riadu 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Whirlpool WSIC 3M27 C. Tu zaobstaráte Whirlpool WSIC 3M27 C nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Whirlpool WSIC 3M27 C“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie umývačky riadu vstavané 60cm zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu vstavané 60cm? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (vstavané 60cm) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu vstavané 60cm sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu vstavné 60cm
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Electrolux EES48200L Electrolux EES48200L 430 1,8 Viac
2. AEG FSB53927Z AEG FSB53927Z 549 1 Viac
3. Mora IM 685 Mora IM 685 381 1,1 Viac
4. Whirlpool WBC 3C34 PF X Whirlpool WBC 3C34 PF X 385 1 Viac
5. Electrolux EES848200L Electrolux EES848200L 441 0 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu vstavané 45cm zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu vstavané 45cm? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (vstavané 45cm) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu vstavané 45cm sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu vstavané 45cm
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 270 2 Viac
2. Electrolux EEM63310L Electrolux EEM63310L 517 1 Viac
3. Gorenje GV520E10 Gorenje GV520E10 318 1,1 Viac
4. Electrolux EEA12100L Electrolux EEA12100L 287 1,3 Viac
5. Gorenje GV561D10 Gorenje GV561D10 370 1 Viac

 
 

Najlepšie voľne stojace umývačky riadu zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné voľne stojace umývačky riadu? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (voľne stojace) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie voľne stojace umývačky riadu sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu voľne stojace
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Mora SM 635 W Mora SM 635 W 275 1 Viac
2. Bosch SMS4HVI33E Bosch SMS4HVI33E 502 1 Viac
3. Whirlpool WFO 3C33 6.5 X Whirlpool WFO 3C33 6.5 X 419 1,6 Viac
4. Gorenje GS62040W Gorenje GS62040W 290 0 Viac
5. Gorenje GS620C10S Gorenje GS620C10S 362 0 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu AEG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu AEG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (AEG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu AEG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu aeg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. AEG FSB53927Z AEG FSB53927Z 549 1 Viac
2. AEG FFB62700PM AEG FFB62700PM 559 1 Viac
3. AEG FSE74737P AEG FSE74737P 829 0 Viac
4. AEG FSE73507P AEG FSE73507P 569 0 Viac
5. AEG FFB52910ZM AEG FFB52910ZM 488 1 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Beko zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Beko? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Beko) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Beko sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu beko
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DTC 36610 W Beko DTC 36610 W 249 1,4 Viac
2. BEKO BDIN36521Q BEKO BDIN36521Q 354 0 Viac
3. Beko BDIN38520Q Beko BDIN38520Q 398 0 Viac
4. BEKO DIS35020 BEKO DIS35020 245 2,5 Viac
5. Beko DTC 36810 W Beko DTC 36810 W 269 2,4 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Bosch zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Bosch? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Bosch) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Bosch sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu bosch
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Bosch SMV4HVX33E Bosch SMV4HVX33E 525 1,1 Viac
2. Bosch SMS4HVI33E Bosch SMS4HVI33E 502 1 Viac
3. Bosch SPV4EKX20E Bosch SPV4EKX20E 459 1 Viac
4. Bosch SPV6ZMX23E Bosch SPV6ZMX23E 629 1 Viac
5. Bosch SPV2IKX10E Bosch SPV2IKX10E 335 2 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Electrolux zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Electrolux? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Electrolux) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Electrolux sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu electrolux
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Electrolux EES48200L Electrolux EES48200L 430 1,8 Viac
2. Electrolux EEA27200L Electrolux EEA27200L 407 1,9 Viac
3. Electrolux EEM63310L Electrolux EEM63310L 517 1 Viac
4. Electrolux EEM48321L Electrolux EEM48321L 569 1 Viac
5. Electrolux EEG48300L Electrolux EEG48300L 494 1 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Whirlpool zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Whirlpool? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Whirlpool) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Whirlpool sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu whirlpool
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 270 2 Viac
2. Whirlpool WBC 3C34 PF X Whirlpool WBC 3C34 PF X 385 1 Viac
3. Whirlpool WIC 3C26F Whirlpool WIC 3C26F 336 0 Viac
4. Whirlpool WIC 3C33 PFE Whirlpool WIC 3C33 PFE 382 1,1 Viac
5. Whirlpool WI 7020 P Whirlpool WI 7020 P 368 1,5 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Miele zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Miele? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Miele) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Miele sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu miele
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Miele G 5260 SCVi Miele G 5260 SCVi 1 329 1 Viac
2. Miele G 7250 SCVi Miele G 7250 SCVi 1 609 1 Viac
3. Miele G 5210 SC - Miele G 5210 SC - 899 0 Viac
4. Miele G 5000 SC Miele G 5000 SC 819 1 Viac
5. Miele G 7160 SCVi Miele G 7160 SCVi 1 569 0 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu Siemens zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu Siemens? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Siemens) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu Siemens sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu siemens
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Siemens SN65ZX54CE Siemens SN65ZX54CE 835 0 Viac
2. Siemens SN63EX14CE Siemens SN63EX14CE 769 0 Viac
3. Siemens SN61IX09TE Siemens SN61IX09TE 436 0 Viac
4. Siemens SR63HX76ME Siemens SR63HX76ME 527 0 Viac
5. Siemens SN87YX03CE Siemens SN87YX03CE 1 167 0 Viac

 
 

Najlepšie umývačky riadu lacné do 400 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné umývačky riadu lacné do 400 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 400 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie umývačky riadu lacné do 400 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené umývačky riadu lacné do 400 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 270 2 Viac
2. Gorenje GV520E10 Gorenje GV520E10 318 1,1 Viac
3. Mora IM 685 Mora IM 685 381 1,1 Viac
4. Whirlpool WBC 3C34 PF X Whirlpool WBC 3C34 PF X 385 1 Viac
5. Gorenje GV561D10 Gorenje GV561D10 370 1 Viac

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (17 hlasov)