Najlacnejšie Cannaderm Aknea ošetrujúci krém na akné 75 g
Dlhodobo skvele hodnotené: Cannaderm Aknea ošetrujúci krém na akné 75 g

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie krémy na akné roka 2021
Prehľadne:
najlepšie krémy na akné z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie krémy na akné? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené krémy na akné podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať krém na akné?

  1. Kvalitný krém na akné by mal obsahovať predovšetkým antibakteriálne zložky, kyselinu salicylovú, mliečnu a zinok.
  2. Krémy na akné pre mladé dievčatá a zrelé ženy sa líšia najmä obsahom výživných látok, ktorý by pre druhú skupinu mal byť vyšší.
  3. Pre aknóznu pleť je dôležitý aj výber make-upu, ktorý môžu vhodne doplniť antibakteriálne korekčné krémy s obsahom kotrimoxazolu.

 

Pozrite sa na najlepšie krémy na akné:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP krémy na akné na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší krémy na akné.

 

TOP krémy na akné v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené krémy na akné
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. La Roche Posay Effaclar Mat Sebo-Regulating Moisturizer 40 ml La Roche Posay Effaclar Mat Sebo-Regulating Moisturizer 40 ml 12 1,5 Více
2. Bioderma Sébium Hydra krém 40 ml Bioderma Sébium Hydra krém 40 ml 8 1,4 Více
3. Cannaderm Aknea konopný ošetřující krém 75 g Cannaderm Aknea konopný ošetřující krém 75 g 6 1,6 Více
4. Vichy Normaderm Phytosolution 50 ml Vichy Normaderm Phytosolution 50 ml 12 1,4 Více
5. La Roche Posay Effaclar A.I. 15 ml La Roche Posay Effaclar A.I. 15 ml 10 1,6 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší krémy na akné.

 

TOP krémy na akné v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené krémy na akné
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. La Roche Posay Effaclar Duo [+] krem zwalczający niedoskonałości 40ml La Roche Posay Effaclar Duo [+] krem zwalczający niedoskonałości 40ml 8 1,3
2. La Roche Posay Effaclar żel oczyszczający 400 ml La Roche Posay Effaclar żel oczyszczający 400 ml 8 1,1
3. Bioderma Sebium Moussant Gel Antybakteryjny żel do mycia twarzy 500ml Bioderma Sebium Moussant Gel Antybakteryjny żel do mycia twarzy 500ml 8 1,2

 

TOP krémy na akné v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené krémy na akné
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Ichthyol-Gesellschaft Cordes Hermanni & Co (GmbH & Co ) KG CORDES BPO 3% Ichthyol-Gesellschaft Cordes Hermanni & Co (GmbH & Co ) KG CORDES BPO 3% 7 1
2. Linola Aknefug Oxid Mild 5% Gel 50 g Linola Aknefug Oxid Mild 5% Gel 50 g 6 2
3. Aqeo AKNEROXID 5 Aqeo AKNEROXID 5 4 4

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Ak máte mastnú pleť a ešte navyše sa vám na nej tvoria nevzhľadné vriedky a vyrážky, iste ste už vyskúšali celý rad prostriedkov. Niektoré z nich boli účinnejšie, iné menej, možno ste prispôsobili aj stravu, ale pupienky stále nezmizli? U niekoho je aknóznu pleť výsledkom veku a hormonálnej aktivity a postupom času sa všetko jednoducho zrovná. U iného môže aknóznu pleť pretrvávať aj do dospelosti a pôsobiť nepríjemnosti. V tomto prípade je potrebné sa zamyslieť nad prípravky a krémy, ktoré pravidelne používate a vybrať tie, ktoré budú naozaj fungovať. 

 

Aké účinné látky by ste u kvalitného krému na akné mali určite nájsť?

Aknóznu pleť sa prejavuje najmä pravidelnou tvorbou vriedkov a komedónov, ktorých výskyt je v mnohých prípadoch podporovaný aj zvýšenou produkciou mazu. Všetky tieto nedostatky kompenzuje prirodzeným spôsobom kyselina mliečna. Tá pleť súčasne tiež dokonale hydratuje. Na pomoc jej v dennom kréme môže pribehnúť tiež kyselina salicylová či zinok. Na zmiernenie prejavov akné sa môžu podieľať aj niektoré ovocné kyseliny. Proti zanášaniu pórov a pre zamedzenie ďalšej tvorby akné je potreba, aby krém na akné obsahoval tiež dezinfekčné a antibakteriálne zložky. 

  • Krém na akné by mal svojím zložením ponúknuť dokonalú hydratáciu a kompenzáciu tvorby vriedkov a mazu.
  • Ideálne sú krémy s obsahom kyseliny mliečnej, salicylovej a zinku. 
  • Samozrejmosťou by mal byť aj obsah antibakteriálne zložiek. V tomto ohľade sú obľúbené napríklad krémy s obsahom tea tree oil.

 

Vyberáte krém na akné pre mladú dievčinu alebo zrelú ženu?

Rozlišovať by ste mali, či vyberáte krém na aknóznu pleť pubertálne dievčatá alebo dospeléženy.Účinné látky sú síce v mnohých prípadoch rovnaké, rozdielna je ale textúra denného krému a obsah výživných látok. Kým mladá pleť potrebuje predovšetkým hydratovať a vyšší obsah výživných látok by jej skôr uškodil, zrelá pokožka výživu doslova vyžaduje a prípravky na akné je u nej lepšie používať skôr lokálne, priamo na miestach, kde sa nevzhľadné vriedky tvorí.

  • Mladá pleť potrebuje okrem kompenzácie prejavov akné predovšetkým hydratovať.Hľadajte pre ňu ale krém s nižším obsahom výživných látok.
  • Majiteľky zrelej pleti by prípravky na akné mali používať skôr lokálne a svoju pokožku predovšetkým dobre vyživiť a primerane hydratovať.

 

Aké vlastnosti by mali mať denný a nočný krém pre aknóznu pleť?

Rovnako ako u ďalších typov pleti, používa sa aj u tej aknóznu denný krém pod make-up, ktorý pleť opticky zjednotí. Krém by ste na pleť mali naniesť bezprostredne po jej rannom vyčistenie. Optimálne rozostup pre následné nanesenie make-upu je minimálne 20 minút. Aknóznu pleť spojená s vysokou tvorbou mazu vyžaduje aj špeciálne typy make-upov. Majiteľky tohto typu pleti ocenia najmä kompaktný make-upy či zmatňujúci krémy. V kozmetickej taštičke určite nezostane opomenutý ani pigmentový krém s kotrimoxazolom, ktorý zakryje drobné i väčšie nedostatky a zároveň obsahuje antibakteriálne látky. Nočný krém na aknóznu pleť by mal byť schopný predovšetkým dokonalé hydratácie. U starších ročníkov môže byť naplnený výživnými látkami, ktoré budú kompenzovať prvé prejavy starnutia pokožky v podobe napríklad zvýšenej tvorby vrások v okolí očí a úst.

  • Denný krém by mal aknóznu pleť predovšetkým hydratovať a podieľa sa svojimi zložkami na kompenzáciu ich nedostatkov.
  • Nočný krém na aknóznu pleť by mali používať predovšetkým zrelé ženy, ktorým by vyšším obsahom výživných látok mal kompenzovať prvé prejavy starnutia.

 

Najlepšie krémy na akné 2021. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Bioderma hydratačný krém Sébium Hydra 40 ml. Tu zaobstaráte Bioderma hydratačný krém Sébium Hydra 40 ml nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Bioderma hydratačný krém Sébium Hydra 40 ml“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.8/5 - (5 votes)