Najlacnejšie CTEK MXS 5.0
Dlhodobo skvele hodnotené: CTEK MXS 5.0

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie nabíjačky a štartovacie boxy roka 2023
Prehľadne:
najlepšie nabíjačky a štartovacie boxy z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie nabíjačky a štartovacie boxy? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené nabíjačky a štartovacie boxy podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať nabíjačky a štartovacie boxy?

 1. Štartovacie nabíjačky sú určené ako pre klasické nabíjanie batérií, tak pre núdzové naštartovanie pri slabej batérii. 
 2. V ich parametroch hrajú prím najmä príkon as ním spojený nabíjací prúd, ktorý by mal byť aspoň na jednej desatine kapacity batérie.
 3. Ak predpokladáte, že sa so slabou batériou budete pohybovať často aj v teréne, voľte radšej štartovací nabíjačku so vstavaným akumulátorom, ktorá funguje aj mimo dosahu elektrickej siete.

 

Pozrite sa na najlepšie nabíjačky a štartovacie boxy:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP nabíjačky a štartovacie boxy na slovenskom trhu

No data found for this sheet

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší nabíjačky a štartovacie boxy.

 

TOP nabíjačky a štartovacie boxy v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené autonabíjačky
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. CTEK MXS 5.0 CTEK MXS 5.0 80 1,2
2. Bosch C3 6V/12V Bosch C3 6V/12V 37 1,6
3. CTEK MXS 3.8 12V 3,8A CTEK MXS 3.8 12V 3,8A 63 1,4
4. CTEK MXS 10 12V, 10A CTEK MXS 10 12V, 10A 146 1,3
5. COMPASS 6A 6/12V COMPASS 6A 6/12V 15 1,7

 

Dlhodobo najlepšie hodnotené štartovacie boxy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Noco GB40 Noco GB40 115 1,1
2. Banner Power Booster PB12/24 Banner Power Booster PB12/24 268 2,1
3. Noco GB20 Noco GB20 96 1,5
4. NOCO GB150 NOCO GB150 310 1
5. Banner Booster P3 Professional Evo MAX Banner Booster P3 Professional Evo MAX 289 1,5

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší nabíjačky a štartovacie boxy.

 

TOP nabíjačky a štartovacie boxy v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené nabíjačky a štartovacie boxy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Yato Prostownik Elektroniczny 6/12V 8A 5-200Ah (Yt-8301) Yato Prostownik Elektroniczny 6/12V 8A 5-200Ah (Yt-8301) 1 1,6
2. CTEK MXS 5.0 CTEK MXS 5.0 62 1,3
3. Bosch Prostownik C3 Ładowarka Akumulatorowa Automatyczna 6/12V ( 018999903M) Bosch Prostownik C3 Ładowarka Akumulatorowa Automatyczna 6/12V ( 018999903M) 36 1,8

 

TOP nabíjačky a štartovacie boxy v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené nabíjačky a štartovacie boxy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. CTEK MXS 10 CTEK MXS 10 93
2. Einhell CC-BC 5 1056121 Einhell CC-BC 5 1056121 19
3. EUFAB 6/12V 4A (16615) EUFAB 6/12V 4A (16615) 18

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Akumulátor je v automobile nevyhnutný najmä pre dodávku napätia potrebného pre naštartovanie vozidla. Jeho správne funkcie si ani nevšimnete, nedostatočný stav však zaznamenáte veľmi rýchlo, najmä v období zimných mrazov, kedy ranné naštartovanie vášho vozidla nemusí byť samozrejmosťou. Nielen v zime by ste sa mali zaujímať o kondícii vašej autobatérie. Pravidelná kontrola úrovne nabitia a prípadné dobíjania by sa malo stať pravidelnou súčasťou pečie o vaše vozidlo. Keď mu ste si však nekúpili batériu bezúdržbovou. Aj tá ale v zime môže potrebovať vzpruhu v podobe nabíjačky so štartom, ktorá pomôže automobil naštartovať aj pri slabšej batérii.

 

Aké typy nabíjačiek autobatérií existujú?

Z hľadiska funkcie môžete v súčasnej ponuke trhu naraziť na:

 • klasické autonabíjačky, 
 • nabíjačky automatické, 
 • nabíjačky so štartom, 
 • nabíjačky udržiavacia.

Klasické nabíjačky využijete pri dobíjaní batérií s kvapalným elektrolytom. U tohto typu nabíjačiek v priebehu dobíjania stúpa napätie a klesá prúd až do doby, kedy užívateľ nabíjačku odpojí. Tieto hodnoty je dobré sledovať, preto sú klasické nabíjačky určené skôr technicky zameraným osobám, ktoré vedia, ako s batériou vo vozidle pracovať. Naopak pre tých, ktorí sa nechcú o nič starať, sú určené nabíjačky automatické, ktoré dokážu samy kontrolovať napätie a po nabití batérie sa samé vypnú. Nehrozí tak prebitiu a prípadná deštrukcie. Tento typ autonabíječek je vhodný najmä pre gélové či AGM batérie. Štartovacie nabíjačky potom slúži nielen ku klasickému nabíjanie batérií, ale tiež ako pomoc pri štarte automobilu zo slabšie batérie. Posledným typom sú nabíjačky udržiavacie, ktorých účelom je pomáhať udržiavať batérie v stave plného nabitia a vyrovnávať ich samovybíjanie. Nie sú teda určené priamo na nabíjanie ani s nimi nenaštartujete. 

 • Klasické nabíjačky využijú majitelia batérií s kvapalným elektrolytom, ktorí sú schopní kontrolovať napätie a prúd v dobíjané batérii. 
 • Automatické nabíjačky sú vhodné pre majiteľov áut, ktorí síce sú ochotní batériu dobíjať, ale nechcú sa zaoberať jej parametre. Tento typ je ideálny pre gélové batérie.
 • Nabíjačky so štartom dokážu pomôcť ako s klasickým nabíjaním, tak s naštartovaním vozidla v prípade slabého akumulátora. 

 

Na aké technické parametre sa u štartovací nabíjačky zamerať?

U štartovacích nabíjačiek sa môžete stretnúť s 2 typy zdroje energie. Jedny sú závislé na elektrickej sieti, iné majú svoj vnútorný zdroj energie a naštartujete s nimi aj v teréne. Aby mohla štartovacie nabíjačka správne zafungovať, je potrebné zvoliť model s dostatočným príkonom. Ten by mal zodpovedať kapacite vašej batérie. Presnejšie povedané by mal nabíjací prúd byť minimálne na úrovni desatiny kapacity batérie. Batéria s kapacitou 50 Ah teda potrebuje nabíjací prúd aspoň 5 A. S prúdom súvisí aj samotný príkon,ktorý sa udáva vo Watoch a ktorého hodnota sa u väčšiny nabíjačiek určených pre hobby použitie pohybuje do cca 250 W. V prípade, že má vaša štartovaciu nabíjačka vlastnébatériu,zistite si aká je jej kapacita. Zvyčajne sa pohybuje v rozmedzí 5 až 35 Ah a samozrejme platí, že čím viac, tým lepšie. Na kapacite vnútornej batérie nabíjačky závisí tvrdosť zdroje, a teda veľkosť prúdu, ktorý je schopný dodať. Vhodná autonabíjačka by mala byť schopná pracovať s rovnakým napätím, aké má vaša batéria. V prípade autobatérie je to 12V, batérie do motocykla pracuje so 6 V a nákladné vozidlá potrebujú 24 V. 

 • Štartovacie nabíjačky môžu ako zdroj využívať elektrickú sieť alebo mať integrovaný vlastný akumulátor.
 • Pri výbere nabíjačky si dajte pozor, aby bola schopná pracovať s napätím vašej batérie.

 

Najlepšie nabíjačky a štartovacie boxy 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt CTEK MXS 5.0 Test & Charge. Tu zaobstaráte CTEK MXS 5.0 Test & Charge nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: CTEK MXS 5.0 Test & Charge“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (10 hlasov)