Najlacnejšie AEG TR818A2C
Dlhodobo skvele hodnotené: AEG TR818A2C

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie sušičky bielizne roka 2024
Prehľadne:
najlepšie sušičky bielizne z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie sušičky bielizne? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené sušičky bielizne podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať sušičku bielizne?

 1. Rozmyslite si vhodnú veľkosť sušičky s ohľadom na priestorové možnosti vášho bytu. 
 2. Určite vhodnú kapacitu bubna sušičky.
 3. Vezmite do úvahy energetickú náročnosť a hlučnosť zariadenia a voľte z najúspornejších modelov. 
 4. Zamyslite sa aj nad možnosťami inteligentných funkcií moderných sušičiek, napríklad funkcia „“bez žehlenia““ či 6. zmyslom, vďaka ktorému sušička sama zvolí vhodný program a teplotu sušenia podľa druhu a množstva bielizne.

 

Pozrite sa na najlepšie sušičky bielizne:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP sušičky bielizne na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 581 1,0
3. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5
4. LG RC91V5AV6N LG RC91V5AV6N 509 1,0
5. Gorenje DNE83/GN Gorenje DNE83/GN 356 2,6

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 336 1,3
2. AEG TR818A2C AEG TR818A2C 510 1,4
3. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 590 1,5
4. Hoover ND4 H7A2TSBEX-S Hoover ND4 H7A2TSBEX-S 467 1,4
5. Electrolux EW8H358SC Electrolux EW8H358SC 395 1,4

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Samsung DV90T5240AE Suszarka Samsung DV90T5240AE Suszarka 1,1
2. Samsung DV90T5240AT Suszarka Samsung DV90T5240AT Suszarka 1,1
3. Samsung DV90T7240BH Suszarka Samsung DV90T7240BH Suszarka 1
4. Suszarka Kondensacyjna na pranie 9kg Samsung AI Control DV90T8240SH , Silnik ... Suszarka Kondensacyjna na pranie 9kg Samsung AI Control DV90T8240SH , Silnik ... 1,2
5. Bosch WTW876S0PL Suszarka Bosch WTW876S0PL Suszarka 1,1

 

TOP sušičky bielizne v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Bosch WTW875W0 Wärmepumpentrockner 8 kg Bosch WTW875W0 Wärmepumpentrockner 8 kg 1,2
2. Sussi Black Wäschetrockner Sussi Black Wäschetrockner 1,1
3. LG DLEX9000V Wäschetrockner freistehend Frontlader Graphit LG DLEX9000V Wäschetrockner freistehend Frontlader Graphit 1,3
4. Vileda Mixer 4 Wäscheständer Vileda Mixer 4 Wäscheständer 1,4
5. Samsung , Wärmepumpentrockner »DV8GT5220AW«, 8 kg , weiß Samsung , Wärmepumpentrockner »DV8GT5220AW«, 8 kg , weiß 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Nechce sa vám neustále vešať prádlo na šnúru, dávať dole ho, skladať, žehliť, a to celé dokola? Dajte tomuto nekonečnému príbehu zbohom a kúpte si sušičku bielizne, šikovného pomocníka, ktorý nielenže sa jemne postará o vaše bielizeň, ale ušetrí vám aj veľa práce so žehlením a následnou úpravou vašich zvrškov. Väčšinu bielizne totiž po skončení sušenia môžete rovno uložiť do skrine. Poradíme, ako vybrať ideálny sušičku práve pre vašu domácnosť.

 

Ktoré parametre sú pri výbere sušičky bielizne zásadné?

 • Veľkosť zariadenia a jeho kapacita.
 • Spotreba energie.
 • Hlučnosť.
 • Spôsob odvodu kondenzátu.
 • Smart funkcie, ktoré uľahčia používanie prístroja.

 

Veľkosť a typ sušičky

Pri výbere sušičky bielizne hrá hlavnú rolu okrem ceny predovšetkým veľkosť priestoru, do ktorého chcete prístroj umiestniť. Môžete si zaobstarať ako sušičku, ktorú jednoducho umiestnite na vašu práčku s predným plnením, prípadne samostatne stojace zariadenia. Ďalšou možnosťou je nákup práčky s už integrovanou sušičkou. Nevýhodou týchto zariadení je však okrem vysokej spotreby energií aj obvykle rozdielna kapacita pre pranie a sušenie. V zariadení 2v1 tak kvôli menšej kapacite sušenie vyperiete menej bielizne, než koľko dovoľuje kapacita práčky.

 • Ak máte dostatok miesta v byte dajte prednosť radšej dvom nezávislým prístrojom pred zariadením 2v1.
 • V prípade nutnosti je možné sušičku umiestniť na vašu existujúcu práčku a pripevniť špeciálnym spojovacím kusom.

 

Kapacita zariadenia v kilogramoch

Kapacita bubna sušičky sa u väčšiny zariadení na trhu pohybuje od cca 2,5 kg do 8kg. Jej veľkosť voľte s ohľadom na počet členov vašej domácnosti. Pre dvojčlennú domácnosť postačí prístroje s bubnom, ktorý pojme 3-4 kg bielizne. Väčšie domácnosti, a predovšetkým rodiny s deťmi by sa mali poobzerať po sušičkách s kapacitou 6-8kg. 

 

Drahšie, ale energeticky úspornejšie sušička vám do budúcna ušetrí viac

Pre neskoršiu prevádzku sušičky je potrebné poznať aj jej energetickú spotrebu. Tú nájdete v podobe energetickej triedy na energetickom štítku, ktorým by väčšina zariadení v súčasnej dobe už mala byť vybavená. Prípadne je pod týmto údajom vyznačená aj predpokladaná ročná spotreba elektriny pri bežnej prevádzke. 

 • Pri výbere dajte prednosť energeticky úspornejšímmodelom, ktoré aj napriek vyššie počiatočné cenu usporí náklady pri prevádzke.

 

Úroveň hlučnosti zariadenia

Asi nikto nečaká, že by sušička pri svojej činnosti bola úplne tichá. Čím menšia hlučnosť ale vaša sušička bude mať, tým lepšie vzťahy so susedmi vás v konečnom dôsledku čakajú, a aj vy sami budete mať doma radšej prístroj, ktorý môžete zapnúť aj cez noc, bez toho aby ste sa na druhý deň budili nevyspatí. Priemerná úroveň hluku bežnej sušičky bielizne sa pohybuje okolo 65dB. Na súčasnom trhu je však možné zohnať aj zariadenie, ktoré vydáva hluk na úrovni len 55dB, čo je prakticky úroveň bežného hovoru. Ak je pre vás tento parameter podstatný, preštudujte si starostlivo energetický štítok. Hlučnosť nájdete hneď pod priemernou spotrebou.

 • Pre váš pokojný spánok aj dobré vzťahy so susedmi, vyberajte z modelov s minimálnou úrovňou hluku okolo 55 dB.

 

Spôsob odvodu kondenzátu ovplyvní intervaly pravidelnej údržby

Drvivá väčšina sušičiek, ktorá je v súčasnej dobe spotrebiteľom ponúkaná je založená na kondenzačným princípe. To znamená, že horúci vzduch prechádzajúce sušeným textilom na seba naviaže vodnú paru, ktorá sa pri schladenie skondenzuje a kondenzát prúdi do zbernej nádoby, ktorej kapacita sa pohybuje zvyčajne okolo 3-5 litrov, alebo rovno do kanalizácie. Druhý variant je v mnohom ohľade z užívateľského hľadiska jednoduchšie, jej nevýhodou je však nutnosť pravidelného čistenia filtrov a kondenzátora, ktoré väčšina užívateľov musí zveriť odbornej firme. Väčšina v súčasnosti ponúkaných zariadení tak disponuje nádobkou a samočistiacim kondenzátorom, ktorý vodu skondenzovanú z textilu používa na prepláchnutie výparníka. Ak nepočítame nutnosť pravidelného vylievania nádobky, je bezúdržbová životnosť týchto sušičiek oveľa dlhší ako u typov s odvodom kondenzátu rovno do odpadu.

 

Aká je najlepšia sušička bielizne – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako vyčistiť sušičku bielizne?

  Po každom cykle je potreba zo sušičky mechanicky odstrániť chumáče prachu a zvyškov bielizne a bubon nechať dôkladne vyschnúť. Aspoň jedenkrát za pol roka by ste mali vyčistiť filtre, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v dvierkach alebo v spodnej časti sušičky u kondenzátora. Stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Myslieť treba aj na čistenie kondenzátora, ktorý možno u sušičiek s vykurovacím telesom jednoducho vybrať a prepláchnuť čistou vodou. U sušičiek s tepelným čerpadlom nechajte čistenie kondenzátora radšej na odborníkov.

 • Ako dlho suší sušička bielizne?

  Doba sušenia bielizne je závislá na konkrétnom type a značke sušičky, ale aj na hmotnosti bielizne. Moderná sušičky si bielizeň zváži a dobu sušenia prispôsobí jeho hmotnosti, dodržať musíte len maximálne množstvo. Vo väčšine prípadov však pre jemnú bielizeň stačí 45 minút, pre bežné bielizeň na žehlenie 1h a 20 minút a ak chcete mať bielizeň dokonale suché a rovno zo sušičky ho uložiť do bielizníka, počítajte pokojne aj s 2 až 3 hodinami.

 • Ako postaviť sušičku bielizne na práčku?

  Ak chcete samostatnú sušičku pevne usadiť na práčku a zabrániť jej dodatočnému pohybu, je potrebné ju zafixovať prostredníctvom špeciálneho spojovacieho kusu pre práčky a sušičky. Spojovací medzikus možno jednoducho zaobstarať pre zariadenie rovnakých značiek. V prípade, že ste si zaobstarali práčku a sušičku rôznych výrobcov, bude ich spojenie omnoho zložitejšie. Pre tento prípad existujú univerzálne MUZIKUS, musíte ale starostlivo merať.

 • Akú sušičku bielizne – kondenzačná alebo s tepelným čerpadlom?

  Kondenzačná sušička sa od tej s tepelným čerpadlom líšia najmä v spôsobe ohrevu vzduchu. Lacnejšie kondenzačné sušičky v sebe ukrývajú vykurovacie teleso, ktoré zahrieva nasatý vzduch. Nevyužívajú teda zvyškového tepla a ich prevádzka je drahšia. Sušičky s tepelným čerpadlom dokážu využiť zvyškového tepla zo sušeného bielizne a umožňujú tak pri rovnakej účinnosti sušiť bielizeň pri nižšej teplote okolo 50 ° C. Ich prevádzka je v porovnaní s kondenzačnými sušičkami až o polovicu úspornejšie.

 • Potrebuje sušička bielizne odpad?

  V zásade nepotrebuje. Je nutné ale nejakým spôsobom zabezpečiť odvod kondenzátu po ukončenom sušiacom cykle. Ak nechcete pravidelne vylievať nádobku s kondenzátom, je priame napojenie sušičky na odpad tým najpraktickejším riešením.

 • Potrebuje sušička bielizne prívod vody?

  Bežné samostatne stojace sušičky prívod vody zvyčajne nepotrebujú. Iná situácia nastáva ale u sušičiek, ktoré sú súčasťou tzv. Kombinácie 2v1. Tie využívajú vodu k ochladzovaniu celej zostavy a v niektorých prípadoch môže dokonca dôjsť k situácii, keď sušička k svojej práci potrebuje väčšie množstvo vody, ako práčka. Často sa tak dostanete na jednu várku bielizne aj pred 100 litrov vody spotrebovanej k jeho sušenie. 

 • Ako pracuje a funguje sušička bielizne?

  Sušička bielizne funguje na princípe vysúšanie textilu horúcim vzduchom a následnom schladenie, ktoré vedie k odstráneniu vody z bielizne. Tá je následne odvedená z bubna a celého prístroja v prípade ventilačné sušičky vo forme pary. V prípade kondenzačnej sušičky je voda ochladená a skondenzuje do nádoby, ktorú je potrebné čas od času vyprázdniť alebo napojiť na odpad pre priamy odvod.

 

Najlepšie sušičky bielizne 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Beko DPS 7405 G B5. Tu zaobstaráte Beko DPS 7405 G B5 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Beko DPS 7405 G B5“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné kondenzačné sušičky bielizne? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (kondenzačné) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne kondenzačné
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 581 1,0
3. LG RC91V5AV6N LG RC91V5AV6N 509 1,0
4. Gorenje DNE83/GN Gorenje DNE83/GN 356 2,6
5. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5

 
 

Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne s tepelným čerpadlom? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (s tepelným čerpadlom) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne s tepelným čerpadlom
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 581 1,0
3. LG RC91V5AV6N LG RC91V5AV6N 509 1,0
4. Gorenje DNE83/GN Gorenje DNE83/GN 356 2,6
5. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5

 
 

Najlepšie sušičky bielizne AEG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne AEG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (AEG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne AEG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne aeg
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. AEG TR818A2C AEG TR818A2C 555 1,5
2. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 581 1,0
3. AEG TR939M4ZC AEG TR939M4ZC 713 1,0
4. AEG AbsoluteCare TR838P4C AEG AbsoluteCare TR838P4C 511 1,0
5. AEG TR718L4C AEG TR718L4C 470 1,4

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Beko zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Beko? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Beko) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Beko sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne beko
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5
3. Beko EDS74251CSH1W Beko EDS74251CSH1W 388 1,2
4. BEKO XDS74245CSH3BH BEKO XDS74245CSH3BH 448 1,0
5. Beko B3T672490WCSHWG Beko B3T672490WCSHWG 478 1,1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne LG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne LG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (LG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne LG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lg
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. LG RC91V5AV6N LG RC91V5AV6N 509 1,0
2. LG RC8TV9AVHN LG RC8TV9AVHN 509 1,1
3. LG RC91V9AV4N LG RC91V9AV4N 722 1,0
4. LG RC81V5AV7N LG RC81V5AV7N 458 1,5
5. LG RC8TV9AVWN LG RC8TV9AVWN 508 1,1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Bosch zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Bosch? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Bosch) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Bosch sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne bosch
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Bosch WQB245A0BY Bosch WQB245A0BY 935 1,0
2. Bosch WQG233D0CS Bosch WQG233D0CS 655 1,0
3. Bosch WQB246C0BY Bosch WQB246C0BY 1 097 1,0
4. Bosch WQG233D0BY Bosch WQG233D0BY 707 1,6
5. Bosch WTH85220BY Bosch WTH85220BY 512 1,0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Candy zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Candy? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Candy) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Candy sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne candy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Candy CSOE C8DG-S Candy CSOE C8DG-S 299 1,5
2. Candy CSOE C9DG-S Candy CSOE C9DG-S 299 1,2
3. Candy CSO4 H7A2DE-S Candy CSO4 H7A2DE-S 412 1,4
4. Candy CSO C8DG-S Candy CSO C8DG-S 319 2,4
5. Candy ROE H8A2TE-S Candy ROE H8A2TE-S 332 1,4

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Whirlpool? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Whirlpool) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne whirlpool
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Whirlpool FFT M22 9X3B EE Whirlpool FFT M22 9X3B EE 508 1,0
2. Whirlpool FFT M11 8X3 EE Whirlpool FFT M11 8X3 EE 484 2,5
3. Whirlpool FFT M11 82B EE Whirlpool FFT M11 82B EE 421 2,0
4. Whirlpool FFT M11 9X3BXY EE Whirlpool FFT M11 9X3BXY EE 558 1,0
5. WHIRLPOOL FFTM228X3BEE WHIRLPOOL FFTM228X3BEE 520 1,0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Miele zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Miele? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Miele) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Miele sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne miele
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Miele TWF 760 WP Miele TWF 760 WP 1 247 1,0
2. Miele TWC220WP Miele TWC220WP 989 1,0
3. Miele TWV 780 WP Miele TWV 780 WP 2 572 1,0
4. Miele TEF 775 WP Miele TEF 775 WP 1 246 1,0
5. Miele TWD 260 WP Miele TWD 260 WP 1 127 1,0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Siemens zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Siemens? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Siemens) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Siemens sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne siemens
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Siemens WQ45B2A1CS Siemens WQ45B2A1CS 967 1,0
2. Siemens WQ45B2B0CS Siemens WQ45B2B0CS 889 1,0
3. Siemens WT45W460BY Siemens WT45W460BY 603 1,6
4. Siemens WQ46B2C0CS Siemens WQ46B2C0CS 1 079 1,0
5. Siemens WT47U690CS Siemens WT47U690CS 679 1,4

 
 

Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne lacné do 400 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 400 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lacné do 400 eur
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. Electrolux EW8H358SC Electrolux EW8H358SC 469 1,3
3. Gorenje DNE83/GN Gorenje DNE83/GN 356 2,6
4. Hoover ND4 H7A2TSBEX-S Hoover ND4 H7A2TSBEX-S 456 1,6
5. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 7kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 7kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (7kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 7kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 7kg
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 358 1,3
2. Hoover ND4 H7A2TSBEX-S Hoover ND4 H7A2TSBEX-S 456 1,6
3. GORENJE DNE72/GN GORENJE DNE72/GN 371 3,6
4. Beko EDS74251CSH1W Beko EDS74251CSH1W 388 1,2
5. BEKO XDS74245CSH3BH BEKO XDS74245CSH3BH 448 1,0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 8kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 8kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (8kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 8kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 8kg
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Electrolux EW8H358SC Electrolux EW8H358SC 469 1,3
2. AEG TR818A2C AEG TR818A2C 555 1,5
3. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 581 1,0
4. Gorenje DNE83/GN Gorenje DNE83/GN 356 2,6
5. Beko DPY8506GXB2 Beko DPY8506GXB2 469 1,5

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 9kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 9kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (9kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 9kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 9kg
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. LG RC91V5AV6N LG RC91V5AV6N 509 1,0
2. Whirlpool FFT M22 9X3B EE Whirlpool FFT M22 9X3B EE 508 1,0
3. SAMSUNG DV90T5240AX SAMSUNG DV90T5240AX 582 1,0
4. AEG TR939M4ZC AEG TR939M4ZC 713 1,0
5. Samsung DV90T6240LH Samsung DV90T6240LH 686 3,0

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (20 hlasov)