Najlacnejšie Bosch WTW87467CS
Dlhodobo skvele hodnotené: Bosch WTW87467CS

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie sušičky bielizne roka 2021
Prehľadne:
najlepšie sušičky bielizne z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie sušičky bielizne? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené sušičky bielizne podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať sušičku bielizne?

 1. Rozmyslite si vhodnú veľkosť sušičky s ohľadom na priestorové možnosti vášho bytu. 
 2. Určite vhodnú kapacitu bubna sušičky.
 3. Vezmite do úvahy energetickú náročnosť a hlučnosť zariadenia a voľte z najúspornejších modelov. 
 4. Zamyslite sa aj nad možnosťami inteligentných funkcií moderných sušičiek, napríklad funkcia „“bez žehlenia““ či 6. zmyslom, vďaka ktorému sušička sama zvolí vhodný program a teplotu sušenia podľa druhu a množstva bielizne.

 

Pozrite sa na najlepšie sušičky bielizne:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP sušičky bielizne na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 464 1,6 Viac
2. Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 515 1,2 Viac
3. AEG AbsoluteCare T8DBE48SC AEG AbsoluteCare T8DBE48SC 545 1,4 Viac
4. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 629 1,3 Viac
5. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 315 1,3 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 473 1,4 Více
2. AEG AbsoluteCare T8DBG48WC AEG AbsoluteCare T8DBG48WC 486 1,4 Více
3. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 686 1,3 Více
4. AEG AbsoluteCare T8DBG68SC AEG AbsoluteCare T8DBG68SC 576 1,3 Více
5. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,3 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Electrolux EW8H458BP PerfectCare Electrolux EW8H458BP PerfectCare 430 1,2
2. Beko DS7433RX Beko DS7433RX 389 1,4
3. Bosch z Pompą Ciepła WTR87TW0PL Bosch z Pompą Ciepła WTR87TW0PL 571 1,1

 

TOP sušičky bielizne v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DS 8433 PA0 Beko DS 8433 PA0 335 1,2
2. Siemens WT47W5W0 iQ 700 Siemens WT47W5W0 iQ 700 596 1,4
3. Bosch Serie 8 WTW875W0 Bosch Serie 8 WTW875W0 629 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Nechce sa vám neustále vešať prádlo na šnúru, dávať dole ho, skladať, žehliť, a to celé dokola? Dajte tomuto nekonečnému príbehu zbohom a kúpte si sušičku bielizne, šikovného pomocníka, ktorý nielenže sa jemne postará o vaše bielizeň, ale ušetrí vám aj veľa práce so žehlením a následnou úpravou vašich zvrškov. Väčšinu bielizne totiž po skončení sušenia môžete rovno uložiť do skrine. Poradíme, ako vybrať ideálny sušičku práve pre vašu domácnosť.

 

Ktoré parametre sú pri výbere sušičky bielizne zásadné?

 • Veľkosť zariadenia a jeho kapacita.
 • Spotreba energie.
 • Hlučnosť.
 • Spôsob odvodu kondenzátu.
 • Smart funkcie, ktoré uľahčia používanie prístroja.

 

Veľkosť a typ sušičky

Pri výbere sušičky bielizne hrá hlavnú rolu okrem ceny predovšetkým veľkosť priestoru, do ktorého chcete prístroj umiestniť. Môžete si zaobstarať ako sušičku, ktorú jednoducho umiestnite na vašu práčku s predným plnením, prípadne samostatne stojace zariadenia. Ďalšou možnosťou je nákup práčky s už integrovanou sušičkou. Nevýhodou týchto zariadení je však okrem vysokej spotreby energií aj obvykle rozdielna kapacita pre pranie a sušenie. V zariadení 2v1 tak kvôli menšej kapacite sušenie vyperiete menej bielizne, než koľko dovoľuje kapacita práčky.

 • Ak máte dostatok miesta v byte dajte prednosť radšej dvom nezávislým prístrojom pred zariadením 2v1.
 • V prípade nutnosti je možné sušičku umiestniť na vašu existujúcu práčku a pripevniť špeciálnym spojovacím kusom.

 

Kapacita zariadenia v kilogramoch

Kapacita bubna sušičky sa u väčšiny zariadení na trhu pohybuje od cca 2,5 kg do 8kg. Jej veľkosť voľte s ohľadom na počet členov vašej domácnosti. Pre dvojčlennú domácnosť postačí prístroje s bubnom, ktorý pojme 3-4 kg bielizne. Väčšie domácnosti, a predovšetkým rodiny s deťmi by sa mali poobzerať po sušičkách s kapacitou 6-8kg. 

 

Drahšie, ale energeticky úspornejšie sušička vám do budúcna ušetrí viac

Pre neskoršiu prevádzku sušičky je potrebné poznať aj jej energetickú spotrebu. Tú nájdete v podobe energetickej triedy na energetickom štítku, ktorým by väčšina zariadení v súčasnej dobe už mala byť vybavená. Prípadne je pod týmto údajom vyznačená aj predpokladaná ročná spotreba elektriny pri bežnej prevádzke. 

 • Pri výbere dajte prednosť energeticky úspornejšímmodelom, ktoré aj napriek vyššie počiatočné cenu usporí náklady pri prevádzke.

 

Úroveň hlučnosti zariadenia

Asi nikto nečaká, že by sušička pri svojej činnosti bola úplne tichá. Čím menšia hlučnosť ale vaša sušička bude mať, tým lepšie vzťahy so susedmi vás v konečnom dôsledku čakajú, a aj vy sami budete mať doma radšej prístroj, ktorý môžete zapnúť aj cez noc, bez toho aby ste sa na druhý deň budili nevyspatí. Priemerná úroveň hluku bežnej sušičky bielizne sa pohybuje okolo 65dB. Na súčasnom trhu je však možné zohnať aj zariadenie, ktoré vydáva hluk na úrovni len 55dB, čo je prakticky úroveň bežného hovoru. Ak je pre vás tento parameter podstatný, preštudujte si starostlivo energetický štítok. Hlučnosť nájdete hneď pod priemernou spotrebou.

 • Pre váš pokojný spánok aj dobré vzťahy so susedmi, vyberajte z modelov s minimálnou úrovňou hluku okolo 55 dB.

 

Spôsob odvodu kondenzátu ovplyvní intervaly pravidelnej údržby

Drvivá väčšina sušičiek, ktorá je v súčasnej dobe spotrebiteľom ponúkaná je založená na kondenzačným princípe. To znamená, že horúci vzduch prechádzajúce sušeným textilom na seba naviaže vodnú paru, ktorá sa pri schladenie skondenzuje a kondenzát prúdi do zbernej nádoby, ktorej kapacita sa pohybuje zvyčajne okolo 3-5 litrov, alebo rovno do kanalizácie. Druhý variant je v mnohom ohľade z užívateľského hľadiska jednoduchšie, jej nevýhodou je však nutnosť pravidelného čistenia filtrov a kondenzátora, ktoré väčšina užívateľov musí zveriť odbornej firme. Väčšina v súčasnosti ponúkaných zariadení tak disponuje nádobkou a samočistiacim kondenzátorom, ktorý vodu skondenzovanú z textilu používa na prepláchnutie výparníka. Ak nepočítame nutnosť pravidelného vylievania nádobky, je bezúdržbová životnosť týchto sušičiek oveľa dlhší ako u typov s odvodom kondenzátu rovno do odpadu.

 

Aká je najlepšia sušička bielizne – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako vyčistiť sušičku bielizne?

  Po každom cykle je potreba zo sušičky mechanicky odstrániť chumáče prachu a zvyškov bielizne a bubon nechať dôkladne vyschnúť. Aspoň jedenkrát za pol roka by ste mali vyčistiť filtre, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v dvierkach alebo v spodnej časti sušičky u kondenzátora. Stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Myslieť treba aj na čistenie kondenzátora, ktorý možno u sušičiek s vykurovacím telesom jednoducho vybrať a prepláchnuť čistou vodou. U sušičiek s tepelným čerpadlom nechajte čistenie kondenzátora radšej na odborníkov.

 • Ako dlho suší sušička bielizne?

  Doba sušenia bielizne je závislá na konkrétnom type a značke sušičky, ale aj na hmotnosti bielizne. Moderná sušičky si bielizeň zváži a dobu sušenia prispôsobí jeho hmotnosti, dodržať musíte len maximálne množstvo. Vo väčšine prípadov však pre jemnú bielizeň stačí 45 minút, pre bežné bielizeň na žehlenie 1h a 20 minút a ak chcete mať bielizeň dokonale suché a rovno zo sušičky ho uložiť do bielizníka, počítajte pokojne aj s 2 až 3 hodinami.

 • Ako postaviť sušičku bielizne na práčku?

  Ak chcete samostatnú sušičku pevne usadiť na práčku a zabrániť jej dodatočnému pohybu, je potrebné ju zafixovať prostredníctvom špeciálneho spojovacieho kusu pre práčky a sušičky. Spojovací medzikus možno jednoducho zaobstarať pre zariadenie rovnakých značiek. V prípade, že ste si zaobstarali práčku a sušičku rôznych výrobcov, bude ich spojenie omnoho zložitejšie. Pre tento prípad existujú univerzálne MUZIKUS, musíte ale starostlivo merať.

 • Akú sušičku bielizne – kondenzačná alebo s tepelným čerpadlom?

  Kondenzačná sušička sa od tej s tepelným čerpadlom líšia najmä v spôsobe ohrevu vzduchu. Lacnejšie kondenzačné sušičky v sebe ukrývajú vykurovacie teleso, ktoré zahrieva nasatý vzduch. Nevyužívajú teda zvyškového tepla a ich prevádzka je drahšia. Sušičky s tepelným čerpadlom dokážu využiť zvyškového tepla zo sušeného bielizne a umožňujú tak pri rovnakej účinnosti sušiť bielizeň pri nižšej teplote okolo 50 ° C. Ich prevádzka je v porovnaní s kondenzačnými sušičkami až o polovicu úspornejšie.

 • Potrebuje sušička bielizne odpad?

  V zásade nepotrebuje. Je nutné ale nejakým spôsobom zabezpečiť odvod kondenzátu po ukončenom sušiacom cykle. Ak nechcete pravidelne vylievať nádobku s kondenzátom, je priame napojenie sušičky na odpad tým najpraktickejším riešením.

 • Potrebuje sušička bielizne prívod vody?

  Bežné samostatne stojace sušičky prívod vody zvyčajne nepotrebujú. Iná situácia nastáva ale u sušičiek, ktoré sú súčasťou tzv. Kombinácie 2v1. Tie využívajú vodu k ochladzovaniu celej zostavy a v niektorých prípadoch môže dokonca dôjsť k situácii, keď sušička k svojej práci potrebuje väčšie množstvo vody, ako práčka. Často sa tak dostanete na jednu várku bielizne aj pred 100 litrov vody spotrebovanej k jeho sušenie. 

 • Ako pracuje a funguje sušička bielizne?

  Sušička bielizne funguje na princípe vysúšanie textilu horúcim vzduchom a následnom schladenie, ktoré vedie k odstráneniu vody z bielizne. Tá je následne odvedená z bubna a celého prístroja v prípade ventilačné sušičky vo forme pary. V prípade kondenzačnej sušičky je voda ochladená a skondenzuje do nádoby, ktorú je potrebné čas od času vyprázdniť alebo napojiť na odpad pre priamy odvod.

 

Najlepšie sušičky bielizne 2021. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Beko DPY 8506 GXB1. Tu zaobstaráte Beko DPY 8506 GXB1 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Beko DPY 8506 GXB1“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné kondenzačné sušičky bielizne? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (kondenzačné) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne kondenzačné
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 485 1,6
2. Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 531 1,2
3. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 638 1,3
4. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,2
5. AEG AbsoluteCare T8DBG68WC AEG AbsoluteCare T8DBG68WC 559 1,1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne s tepelným čerpadlom? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (s tepelným čerpadlom) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne s tepelným čerpadlom
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 485 1,6
2. Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 531 1,2
3. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 638 1,3
4. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,2
5. AEG AbsoluteCare T8DBG68WC AEG AbsoluteCare T8DBG68WC 559 1,1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne AEG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne AEG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (AEG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne AEG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne aeg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. AEG AbsoluteCare T8DBE48SC AEG AbsoluteCare T8DBE48SC 534 1,4
2. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 638 1,3
3. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC AEG AbsoluteCare T8DBE68SC 609 1,6
4. AEG AbsoluteCare T8DBG68WC AEG AbsoluteCare T8DBG68WC 559 1,1
5. AEG AbsoluteCare T8DBC49SC AEG AbsoluteCare T8DBC49SC 679 1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Beko zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Beko? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Beko) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Beko sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne beko
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 485 1,6
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,2
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 387 1,6
4. Beko HDF 7434 CSRX Beko HDF 7434 CSRX 403 1,4
5. Beko DH 8544 CS RX Beko DH 8544 CS RX 499 1,5

 
 

Najlepšie sušičky bielizne LG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne LG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (LG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne LG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. LG RC81EU2AV4Q LG RC81EU2AV4Q 594 1
2. LG RC81V9AV4Q LG RC81V9AV4Q 639 1
3. LG RC91V9AV3Q LG RC91V9AV3Q 659 1
4. LG RC91V9AV2W LG RC91V9AV2W 679 1
5. LG RC80EU2AV4D LG RC80EU2AV4D 528 1,1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Bosch zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Bosch? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Bosch) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Bosch sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne bosch
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 549 1,2
2. Bosch WTW85590BY Bosch WTW85590BY 636 1,3
3. Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU 875 1
4. Bosch WTR84TW0CS Bosch WTR84TW0CS 464 1
5. Bosch WTR87TW0CS Bosch WTR87TW0CS 569 1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Candy zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Candy? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Candy) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Candy sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne candy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Candy CSO4 H7A2DE-S Candy CSO4 H7A2DE-S 391 1,3
2. Candy CS H7A2LE-S Candy CS H7A2LE-S 299 1,8
3. Candy CSO4 H6A2DE-S Candy CSO4 H6A2DE-S 439 1
4. Candy CS C8DG-S Candy CS C8DG-S 238 1,4
5. Candy CSO4 H7A1TBE-S Candy CSO4 H7A1TBE-S 398 0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Whirlpool? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Whirlpool) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne whirlpool
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Whirlpool FT M11 8X3 Whirlpool FT M11 8X3 399 1
2. WHIRLPOOL STU82 WHIRLPOOL STU82 459 1,5
3. Whirlpool FT M22 9X2S Whirlpool FT M22 9X2S 385 0
4. Whirlpool ST U 92E Whirlpool ST U 92E 452 1,1
5. WHIRLPOOL FT M11 82B EE WHIRLPOOL FT M11 82B EE 409 1

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Miele zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Miele? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Miele) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Miele sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne miele
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Miele TWD 440 WP Miele TWD 440 WP 956 0
2. Miele TWB 140 WP Miele TWB 140 WP 864 0
3. Miele TEJ 675 WP Miele TEJ 675 WP 1 549 1
4. Miele TWV 680 WP Miele TWV 680 WP 2 459 0
5. Miele TWD 360 WP Miele TWD 360 WP 888 0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Siemens zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Siemens? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Siemens) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Siemens sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne siemens
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Siemens WT47XMH0 Siemens WT47XMH0 879 0
2. Siemens WT47U690CS Siemens WT47U690CS 629 1,4
3. Siemens WT47XMH1 Siemens WT47XMH1 759 0
4. Siemens WT47RTW0CS Siemens WT47RTW0CS 539 1
5. Siemens WT47W5H0BY Siemens WT47W5H0BY 769 0

 
 

Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne lacné do 400 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 400 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lacné do 400 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,2
2. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 387 1,6
3. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 345 1,1
4. Candy CSO4 H7A2DE-S Candy CSO4 H7A2DE-S 391 1,3
5. Beko DS 7433 CS RX Beko DS 7433 CS RX 377 1,4

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 7kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 7kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (7kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 7kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 7kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 549 1,2
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 339 1,2
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 387 1,6
4. Electrolux EW8H457WC Electrolux EW8H457WC 415 1,2
5. Beko HDF 7434 CSRX Beko HDF 7434 CSRX 403 1,4

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 8kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 8kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (8kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 8kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 8kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 485 1,6
2. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 638 1,3
3. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 345 1,1
4. Electrolux EW8H458BC Electrolux EW8H458BC 425 1
5. AEG AbsoluteCare T8DBG68SC AEG AbsoluteCare T8DBG68SC 619 1,3

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 9kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 9kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (9kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 9kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 9kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. LG RC91V9AV3Q LG RC91V9AV3Q 659 1
2. Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU 875 1
3. Bosch WTX87KH1BY Bosch WTX87KH1BY 744 1
4. LG RC91V5AV6Q LG RC91V5AV6Q 464 1
5. Whirlpool FT M22 9X2S Whirlpool FT M22 9X2S 385 0

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.