Najlacnejšie Beko DPS 7405 G B5
Dlhodobo skvele hodnotené: Beko DPS 7405 G B5

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie sušičky bielizne roka 2023
Prehľadne:
najlepšie sušičky bielizne z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie sušičky bielizne? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené sušičky bielizne podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať sušičku bielizne?

 1. Rozmyslite si vhodnú veľkosť sušičky s ohľadom na priestorové možnosti vášho bytu. 
 2. Určite vhodnú kapacitu bubna sušičky.
 3. Vezmite do úvahy energetickú náročnosť a hlučnosť zariadenia a voľte z najúspornejších modelov. 
 4. Zamyslite sa aj nad možnosťami inteligentných funkcií moderných sušičiek, napríklad funkcia „“bez žehlenia““ či 6. zmyslom, vďaka ktorému sušička sama zvolí vhodný program a teplotu sušenia podľa druhu a množstva bielizne.

 

Pozrite sa na najlepšie sušičky bielizne:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP sušičky bielizne na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 449 1,5 Viac
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 326 1,3 Viac
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
4. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 428 1,1 Viac
5. Candy CSOE C8DG-S Candy CSOE C8DG-S 264 1 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 467 1,4
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 332 1,3
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 404 1,3
4. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 805 1,1
5. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC AEG AbsoluteCare T8DBE68SC 723 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší sušičky bielizne.

 

TOP sušičky bielizne v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Electrolux EW8H458BP PerfectCare Electrolux EW8H458BP PerfectCare 430 1,2
2. Beko DS7433RX Beko DS7433RX 389 1,4
3. Bosch z Pompą Ciepła WTR87TW0PL Bosch z Pompą Ciepła WTR87TW0PL 571 1,1

 

TOP sušičky bielizne v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Siemens WT47W5W0 iQ 700 Siemens WT47W5W0 iQ 700 598 1,4
2. Bosch Serie 8 WTW875W0 Bosch Serie 8 WTW875W0 599 1,3
3. Bosch Serie 8 WTW87541 Bosch Serie 8 WTW87541 543

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Nechce sa vám neustále vešať prádlo na šnúru, dávať dole ho, skladať, žehliť, a to celé dokola? Dajte tomuto nekonečnému príbehu zbohom a kúpte si sušičku bielizne, šikovného pomocníka, ktorý nielenže sa jemne postará o vaše bielizeň, ale ušetrí vám aj veľa práce so žehlením a následnou úpravou vašich zvrškov. Väčšinu bielizne totiž po skončení sušenia môžete rovno uložiť do skrine. Poradíme, ako vybrať ideálny sušičku práve pre vašu domácnosť.

 

Ktoré parametre sú pri výbere sušičky bielizne zásadné?

 • Veľkosť zariadenia a jeho kapacita.
 • Spotreba energie.
 • Hlučnosť.
 • Spôsob odvodu kondenzátu.
 • Smart funkcie, ktoré uľahčia používanie prístroja.

 

Veľkosť a typ sušičky

Pri výbere sušičky bielizne hrá hlavnú rolu okrem ceny predovšetkým veľkosť priestoru, do ktorého chcete prístroj umiestniť. Môžete si zaobstarať ako sušičku, ktorú jednoducho umiestnite na vašu práčku s predným plnením, prípadne samostatne stojace zariadenia. Ďalšou možnosťou je nákup práčky s už integrovanou sušičkou. Nevýhodou týchto zariadení je však okrem vysokej spotreby energií aj obvykle rozdielna kapacita pre pranie a sušenie. V zariadení 2v1 tak kvôli menšej kapacite sušenie vyperiete menej bielizne, než koľko dovoľuje kapacita práčky.

 • Ak máte dostatok miesta v byte dajte prednosť radšej dvom nezávislým prístrojom pred zariadením 2v1.
 • V prípade nutnosti je možné sušičku umiestniť na vašu existujúcu práčku a pripevniť špeciálnym spojovacím kusom.

 

Kapacita zariadenia v kilogramoch

Kapacita bubna sušičky sa u väčšiny zariadení na trhu pohybuje od cca 2,5 kg do 8kg. Jej veľkosť voľte s ohľadom na počet členov vašej domácnosti. Pre dvojčlennú domácnosť postačí prístroje s bubnom, ktorý pojme 3-4 kg bielizne. Väčšie domácnosti, a predovšetkým rodiny s deťmi by sa mali poobzerať po sušičkách s kapacitou 6-8kg. 

 

Drahšie, ale energeticky úspornejšie sušička vám do budúcna ušetrí viac

Pre neskoršiu prevádzku sušičky je potrebné poznať aj jej energetickú spotrebu. Tú nájdete v podobe energetickej triedy na energetickom štítku, ktorým by väčšina zariadení v súčasnej dobe už mala byť vybavená. Prípadne je pod týmto údajom vyznačená aj predpokladaná ročná spotreba elektriny pri bežnej prevádzke. 

 • Pri výbere dajte prednosť energeticky úspornejšímmodelom, ktoré aj napriek vyššie počiatočné cenu usporí náklady pri prevádzke.

 

Úroveň hlučnosti zariadenia

Asi nikto nečaká, že by sušička pri svojej činnosti bola úplne tichá. Čím menšia hlučnosť ale vaša sušička bude mať, tým lepšie vzťahy so susedmi vás v konečnom dôsledku čakajú, a aj vy sami budete mať doma radšej prístroj, ktorý môžete zapnúť aj cez noc, bez toho aby ste sa na druhý deň budili nevyspatí. Priemerná úroveň hluku bežnej sušičky bielizne sa pohybuje okolo 65dB. Na súčasnom trhu je však možné zohnať aj zariadenie, ktoré vydáva hluk na úrovni len 55dB, čo je prakticky úroveň bežného hovoru. Ak je pre vás tento parameter podstatný, preštudujte si starostlivo energetický štítok. Hlučnosť nájdete hneď pod priemernou spotrebou.

 • Pre váš pokojný spánok aj dobré vzťahy so susedmi, vyberajte z modelov s minimálnou úrovňou hluku okolo 55 dB.

 

Spôsob odvodu kondenzátu ovplyvní intervaly pravidelnej údržby

Drvivá väčšina sušičiek, ktorá je v súčasnej dobe spotrebiteľom ponúkaná je založená na kondenzačným princípe. To znamená, že horúci vzduch prechádzajúce sušeným textilom na seba naviaže vodnú paru, ktorá sa pri schladenie skondenzuje a kondenzát prúdi do zbernej nádoby, ktorej kapacita sa pohybuje zvyčajne okolo 3-5 litrov, alebo rovno do kanalizácie. Druhý variant je v mnohom ohľade z užívateľského hľadiska jednoduchšie, jej nevýhodou je však nutnosť pravidelného čistenia filtrov a kondenzátora, ktoré väčšina užívateľov musí zveriť odbornej firme. Väčšina v súčasnosti ponúkaných zariadení tak disponuje nádobkou a samočistiacim kondenzátorom, ktorý vodu skondenzovanú z textilu používa na prepláchnutie výparníka. Ak nepočítame nutnosť pravidelného vylievania nádobky, je bezúdržbová životnosť týchto sušičiek oveľa dlhší ako u typov s odvodom kondenzátu rovno do odpadu.

 

Aká je najlepšia sušička bielizne – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako vyčistiť sušičku bielizne?

  Po každom cykle je potreba zo sušičky mechanicky odstrániť chumáče prachu a zvyškov bielizne a bubon nechať dôkladne vyschnúť. Aspoň jedenkrát za pol roka by ste mali vyčistiť filtre, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v dvierkach alebo v spodnej časti sušičky u kondenzátora. Stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Myslieť treba aj na čistenie kondenzátora, ktorý možno u sušičiek s vykurovacím telesom jednoducho vybrať a prepláchnuť čistou vodou. U sušičiek s tepelným čerpadlom nechajte čistenie kondenzátora radšej na odborníkov.

 • Ako dlho suší sušička bielizne?

  Doba sušenia bielizne je závislá na konkrétnom type a značke sušičky, ale aj na hmotnosti bielizne. Moderná sušičky si bielizeň zváži a dobu sušenia prispôsobí jeho hmotnosti, dodržať musíte len maximálne množstvo. Vo väčšine prípadov však pre jemnú bielizeň stačí 45 minút, pre bežné bielizeň na žehlenie 1h a 20 minút a ak chcete mať bielizeň dokonale suché a rovno zo sušičky ho uložiť do bielizníka, počítajte pokojne aj s 2 až 3 hodinami.

 • Ako postaviť sušičku bielizne na práčku?

  Ak chcete samostatnú sušičku pevne usadiť na práčku a zabrániť jej dodatočnému pohybu, je potrebné ju zafixovať prostredníctvom špeciálneho spojovacieho kusu pre práčky a sušičky. Spojovací medzikus možno jednoducho zaobstarať pre zariadenie rovnakých značiek. V prípade, že ste si zaobstarali práčku a sušičku rôznych výrobcov, bude ich spojenie omnoho zložitejšie. Pre tento prípad existujú univerzálne MUZIKUS, musíte ale starostlivo merať.

 • Akú sušičku bielizne – kondenzačná alebo s tepelným čerpadlom?

  Kondenzačná sušička sa od tej s tepelným čerpadlom líšia najmä v spôsobe ohrevu vzduchu. Lacnejšie kondenzačné sušičky v sebe ukrývajú vykurovacie teleso, ktoré zahrieva nasatý vzduch. Nevyužívajú teda zvyškového tepla a ich prevádzka je drahšia. Sušičky s tepelným čerpadlom dokážu využiť zvyškového tepla zo sušeného bielizne a umožňujú tak pri rovnakej účinnosti sušiť bielizeň pri nižšej teplote okolo 50 ° C. Ich prevádzka je v porovnaní s kondenzačnými sušičkami až o polovicu úspornejšie.

 • Potrebuje sušička bielizne odpad?

  V zásade nepotrebuje. Je nutné ale nejakým spôsobom zabezpečiť odvod kondenzátu po ukončenom sušiacom cykle. Ak nechcete pravidelne vylievať nádobku s kondenzátom, je priame napojenie sušičky na odpad tým najpraktickejším riešením.

 • Potrebuje sušička bielizne prívod vody?

  Bežné samostatne stojace sušičky prívod vody zvyčajne nepotrebujú. Iná situácia nastáva ale u sušičiek, ktoré sú súčasťou tzv. Kombinácie 2v1. Tie využívajú vodu k ochladzovaniu celej zostavy a v niektorých prípadoch môže dokonca dôjsť k situácii, keď sušička k svojej práci potrebuje väčšie množstvo vody, ako práčka. Často sa tak dostanete na jednu várku bielizne aj pred 100 litrov vody spotrebovanej k jeho sušenie. 

 • Ako pracuje a funguje sušička bielizne?

  Sušička bielizne funguje na princípe vysúšanie textilu horúcim vzduchom a následnom schladenie, ktoré vedie k odstráneniu vody z bielizne. Tá je následne odvedená z bubna a celého prístroja v prípade ventilačné sušičky vo forme pary. V prípade kondenzačnej sušičky je voda ochladená a skondenzuje do nádoby, ktorú je potrebné čas od času vyprázdniť alebo napojiť na odpad pre priamy odvod.

 

Najlepšie sušičky bielizne 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Beko DPY 8506 GXB1. Tu zaobstaráte Beko DPY 8506 GXB1 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Beko DPY 8506 GXB1“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné kondenzačné sušičky bielizne? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (kondenzačné) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie kondenzačné sušičky bielizne sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne kondenzačné
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 439 1,5 Viac
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 338 1,3 Viac
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
4. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC AEG AbsoluteCare T8DBE68SC 629 1,5 Viac
5. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 428 1,1 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne s tepelným čerpadlom? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (s tepelným čerpadlom) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne s tepelným čerpadlom sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne s tepelným čerpadlom
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 439 1,5 Viac
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 338 1,3 Viac
3. AEG AbsoluteCare T8DBE48SC AEG AbsoluteCare T8DBE48SC 674 1,4 Viac
4. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
5. Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU 990 1 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne AEG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne AEG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (AEG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne AEG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne aeg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. AEG AbsoluteCare T8DBE48SC AEG AbsoluteCare T8DBE48SC 674 1,4 Viac
2. AEG TR818A2C AEG TR818A2C 669 0 Viac
3. AEG TR718L4C AEG TR718L4C 609 0 Viac
4. AEG TR938H2C AEG TR938H2C 798 0 Viac
5. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC AEG AbsoluteCare T8DBE68SC 629 1,5 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Beko zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Beko? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Beko) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Beko sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne beko
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 439 1,5 Viac
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 338 1,3 Viac
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
4. Beko EDF85241CSH1W Beko EDF85241CSH1W 428 1 Viac
5. Beko XDS 7512 CSDGX Beko XDS 7512 CSDGX 424 1,1 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne LG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne LG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (LG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne LG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. LG RC91V9EV2N LG RC91V9EV2N 669 0 Viac
2. LG RC8TV9AVWN LG RC8TV9AVWN 646 1,1 Viac
3. LG RC91V9AV2QR LG RC91V9AV2QR 839 1 Viac
4. LG RC82V3AV0N LG RC82V3AV0N 516 0 Viac
5. LG RC91V9AV4N LG RC91V9AV4N 719 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Bosch zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Bosch? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Bosch) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Bosch sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne bosch
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Bosch WQG24590BY Bosch WQG24590BY 664 1,8 Viac
2. Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU 990 1 Viac
3. Bosch WQG24100BY Bosch WQG24100BY 603 0 Viac
4. Bosch WQG233D0CS Bosch WQG233D0CS 649 0 Viac
5. Bosch WTWH762BY Bosch WTWH762BY 754 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Candy zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Candy? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Candy) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Candy sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne candy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Candy CSO4 H7A2DE-S Candy CSO4 H7A2DE-S 445 1,4 Viac
2. Candy CSOE C8DG-S Candy CSOE C8DG-S 279 1 Viac
3. Candy ROE H9A3TE-S Candy ROE H9A3TE-S 498 1,4 Viac
4. Candy RO4 H7A2TCEX-S Candy RO4 H7A2TCEX-S 480 2,6 Viac
5. Candy CSOE C9DG-S Candy CSOE C9DG-S 277 1,5 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Whirlpool? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Whirlpool) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Whirlpool sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne whirlpool
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Whirlpool W7 D84WB EE Whirlpool W7 D84WB EE 569 0 Viac
2. Whirlpool FFT M22 9X2B EE Whirlpool FFT M22 9X2B EE 490 0 Viac
3. Whirlpool FFT M11 82B EE Whirlpool FFT M11 82B EE 415 0 Viac
4. Whirlpool ST U 92E Whirlpool ST U 92E 509 1,1 Viac
5. Whirlpool FFT M22 9X3B EE Whirlpool FFT M22 9X3B EE 508 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Miele zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Miele? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Miele) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Miele sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne miele
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Miele TWF 760 WP Miele TWF 760 WP 1 249 1 Viac
2. Miele TWV 780 WP Miele TWV 780 WP 2 619 0 Viac
3. Miele TWR 780 WP Miele TWR 780 WP 2 739 0 Viac
4. Miele TEF 775 WP Miele TEF 775 WP 1 249 0 Viac
5. Miele TWD 260 WP Miele TWD 260 WP 1 129 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne Siemens zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne Siemens? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Siemens) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne Siemens sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne siemens
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Siemens WT47XM01CS Siemens WT47XM01CS 934 0 Viac
2. Siemens WT47XEH0CS Siemens WT47XEH0CS 968 0 Viac
3. Siemens WT47XM00 Siemens WT47XM00 1 056 0 Viac
4. Siemens WT45H202CS Siemens WT45H202CS 565 0 Viac
5. Siemens WT47XMH1EU Siemens WT47XMH1EU 830 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne lacné do 400 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 400 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne lacné do 400 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne lacné do 400 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 439 1,5 Viac
2. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 338 1,3 Viac
3. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
4. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 428 1,1 Viac
5. Beko EDF85241CSH1W Beko EDF85241CSH1W 428 1 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 7kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 7kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (7kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 7kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 7kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPS 7405 G B5 Beko DPS 7405 G B5 338 1,3 Viac
2. Beko HDF 7412 CSRX Beko HDF 7412 CSRX 380 1,4 Viac
3. Hoover ND4 H7A2TSBEX-S Hoover ND4 H7A2TSBEX-S 522 1,4 Viac
4. Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S 509 1,8 Viac
5. Candy CSO4 H7A2DE-S Candy CSO4 H7A2DE-S 445 1,4 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 8kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 8kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (8kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 8kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 8kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Beko DPY 8506 GXB1 Beko DPY 8506 GXB1 439 1,5 Viac
2. AEG AbsoluteCare T8DBE48SC AEG AbsoluteCare T8DBE48SC 674 1,4 Viac
3. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC AEG AbsoluteCare T8DBE68SC 629 1,5 Viac
4. AEG ProSense T6DBG28SC AEG ProSense T6DBG28SC 428 1,1 Viac
5. LG RC81V9AV4N LG RC81V9AV4N 589 0 Viac

 
 

Najlepšie sušičky bielizne 9kg zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné sušičky bielizne 9kg? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (9kg) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie sušičky bielizne 9kg sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené sušičky bielizne 9kg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. LG RC91V9EV2N LG RC91V9EV2N 669 0 Viac
2. Bosch WQG24590BY Bosch WQG24590BY 664 1,8 Viac
3. Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU 990 1 Viac
4. SAMSUNG DV90T5240AT SAMSUNG DV90T5240AT 646 0 Viac
5. LG RC91V9AV4N LG RC91V9AV4N 719 0 Viac

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (20 hlasov)