Najlacnejšie Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1
Dlhodobo skvele hodnotené: Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie tlačiarne štítkov roka 2024
Prehľadne:
najlepšie tlačiarne štítkov z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie tlačiarne štítkov? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené tlačiarne štítkov podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať tlačiareň štítkov?

 1. Pri výbere tlačiarne štítkov sa v prvom rade zamerajte na požadovaný typ. Vyberať môžete z mechanických alebo digitálnych štítkovačov alebo si zaobstarať sofistikovaný priemyselný štítkovač, ktorý zvládne aj tlač čiarových kódov a súvislého textu.
 2. Z hľadiska parametrov je pre väčšinu užívateľov dôležitý počet vytlačených riadkov, maximálna šírka pásky a možnosť pripojenia tlačiarne štítkov k počítaču.
 3. Do tlačiarne štítkov vyberajte tiež vhodný spotrebný materiál. Na jeho typ sa vopred informujte u výrobcu tlačiarne.

 

Pozrite sa na najlepšie tlačiarne štítkov:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP tlačiarne štítkov na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené tlačiarne štítkov
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1 Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1 46 1,1
2. DYMO Omega S0717930 DYMO Omega S0717930 13 1,4
3. Brother QL-800 QL800YJ1 Brother QL-800 QL800YJ1 92 1,1
4. Brother PT-P750W PTP750WYJ1 Brother PT-P750W PTP750WYJ1 127 2,0
5. Brother PT-H110 PTH110YJ1 Brother PT-H110 PTH110YJ1 31 1,1

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší tlačiarne štítkov.

 

TOP tlačiarne štítkov v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené tlačiarne štítkov
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Brother QL-800 QL800YJ1 Brother QL-800 QL800YJ1 94 1,1
2. Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1 Brother PT-E110VP PTE110VPYJ1 45 1,2
3. DYMO Omega S0717930 DYMO Omega S0717930 14 1,4
4. DYMO LabelManager 160 S0946340 DYMO LabelManager 160 S0946340 38 1,4
5. Brother PT-E550WVP PTE550WVPYJ1 Brother PT-E550WVP PTE550WVPYJ1 181 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší tlačiarne štítkov.

 

TOP tlačiarne štítkov v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené tlačiarne štítkov
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Niimbot D110 drukarka termiczna etykiet Bluetooth Niimbot D110 drukarka termiczna etykiet Bluetooth 1
2. Phomemo M110 Mini przenośna termiczna drukarka etykiet samoprzylepna etykieta ... Phomemo M110 Mini przenośna termiczna drukarka etykiet samoprzylepna etykieta ... 1,4
3. Niimbot B21 drukarka etykiet bezprzewodowa drukarka etykiet Bluetooth etykieta ... Niimbot B21 drukarka etykiet bezprzewodowa drukarka etykiet Bluetooth etykieta ... 1,1
4. Drukarka etykiet dla Dymo LT-100H drukarka do etykiet Dymo Letratag 100H ... Drukarka etykiet dla Dymo LT-100H drukarka do etykiet Dymo Letratag 100H ... 1,5
5. Brother PT-P300BT drukarka etykiet p-touch Cube drukarka etykiet Bluetooth Mini z ... Brother PT-P300BT drukarka etykiet p-touch Cube drukarka etykiet Bluetooth Mini z ... 1,5

 

TOP tlačiarne štítkov v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené tlačiarne štítkov
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Niimbot D110 Portabler Etikettendrucker Weiß Niimbot D110 Portabler Etikettendrucker Weiß 1,1
2. Niimbot B21 Tintenloser Thermo-Etikettendrucker kompatibel mit iOS akzeptabel Niimbot B21 Tintenloser Thermo-Etikettendrucker kompatibel mit iOS akzeptabel 1,1
3. Phomemo M110 Etikettendrucker Phomemo M110 Etikettendrucker 1,4
4. Phomemo M110 Bluetooth Etikettendrucker Barcode Etikettendrucker ... Phomemo M110 Bluetooth Etikettendrucker Barcode Etikettendrucker ... 1,4
5. Brother QL 700 Etikettendrucker Brother QL 700 Etikettendrucker 1,6

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Tlačiareň štítkov využijete všade, kde je potreba vytlačiť štítky rozmanitých farieb, veľkostí i zameranie. Svoj zmysel nájdu ako v kancelárii, výrobnej firme, ale aj pri domácom použití. Hodí sa nielen pre zlepšenie systému vašej domácej organizácie úložných priestorov, ale tiež napríklad k trvanlivému označenie elektrických káblov alebo dočasnému značenie napríklad na stavbe.

 

Z akých typov tlačiarní štítkov môžete vyberať? 

 

Asi najjednoduchšie sú štítkovača mechanické fungujúce tak, že mechanicky vyráža znaky do pásky. Sú síce pomalé, ale lacné a ich použitie je nenáročné. Trochu drahšie sú tlačiarne štítkov pracujúce na digitálnom princípe. Ich súčasťou je predovšetkým digitálna klávesnica, na ktorej možno meniť a upravovať veľkosť a typ písma, je možné nastaviť aj iné ako alfanumerické znaky a podobne. Ak hľadáte tlačiarne štítkov, ktoré vydržia aj náročnejšie podmienky a napriek tomu budú dobre priľnavé a odolné, porozhliadnite sa v ponuke priemyselných štítkovačov. Tie k svojej funkcii zvyčajne využívajú rýchly termosublimační tlač. Zjednodušene povedané to znamená, že tlač je možné uskutočniť aj bez atramentu alebo tonera. Vďaka tomu je lacný, ale aj neobyčajne trvanlivý. Existujú aj modely tlačiarní štítkov umožňujúcich farebnú tlač. Najčastejšie dávajú užívatelia prednosť prenosným tlačiarňam štítkov, vybrať si ale môžete aj niektoré väčšie stolové, ktoré slúžia napríklad na tlač čiarových kódov v priemyselnej výrobe.

 • Najjednoduchšie a najlacnejšie tlačiarne štítkov pracujú na mechanickom princípe.
 • Digitálne štítkovača sú nepatrne drahšie, zato však umožňujú meniť typ a veľkosť písma. 
 • Moderné priemyselné tlačiarne štítkov využívajú rýchly a trvanlivý termosublimační tlač.
 • Tlačiareň štítkov si môžete vybrať prenosnú alebo stolnú.

 

Aké parametre sú pri výbere tlačiarne štítkov dôležité? 

 

Pre väčšinu užívateľov je dôležitý počet vytlačených riadkov. Väčšina bežne dostupných tlačiarní štítkov zvláda maximálne 2 riadky textu. Viac riadkov ponúknu priemyselné a špecializované tlačiarne štítkov. S počtom vytlačených riadkov úzko súvisí aj maximálna šírka pásky. Niektoré štítkovača umožňujú tlač na pásku širokú až 30 cm, iné pásky užšie. So šírkou pásky samozrejme súvisí aj cena prístroja. Potrebujete vytlačiť špeciálny znak, ktorý štítkovač nemá na klávesnici? Potom sa zamerajte na modely prepojiteľné s počítačom, v ktorých možno prostredníctvom špeciálneho softvéru meniť nielen druhy písma, ale aj vkladať vlastné znaky. Podľa rozhranie pre pripojenie možno voliť z tlačiarní s USB, Bluetooth či WiFi kartou. Samostatnou kategóriou potom sú štítkovača pre tlač čiarových kódov či na popisky káblov. Ak chcete popisky rozlišovať aj typom písma, zamerajte sa na štítkovača s možnosťou úprav štýlov písma, zmeny fontov a možnosťou vkladania obrázkov a ďalších znakov priamo z klávesnice. Obrázky a grafiku je možné tlačiť na tlačiarni štítkov s vyšším rozlíšením. Vášmu hľadáčiku by v tomto prípade nemali uniknúť modely s rozlíšením 360 DPI a vyšším.

 • Pri výbere tlačiarne štítkov sa zamerajte na počet tlačených riadkov, ale aj na šírku pásky.
 • Sofistikovanejšie štítkovača umožňujú prepojenie s počítačom prostredníctvom USB, Bluetooth alebo WiFi siete.
 • Ak chcete tlačiť grafiku a obrázky, zamerajte sa na tlačiareň štítkov s rozlíšením aspoň 360 DPI.

 

Aký spotrebný materiál vyberať do tlačiarní štítkov? 

 

Pri výbere tlačiarne štítkov sa vopred informujte o vhodnom spotrebnom materiáli u dodávateľa. Niektoré najmä sofistikovanejšie tlačiarne vyžadujú pre termotlač chemicky upravený papier, iným stačí obyčajný k teplu necitlivý papier so zadnou samolepiacou stranou. Podľa modelu štítkovača môžete tiež voliť špeciálne plastové, textilné alebo vinylové bužírky vhodné napríklad na uchytenie na kábel. Štítky možno ale tlačiť aj na špeciálne zmršťovacie bužírky, ktoré aj napriek zmene tvaru dokážu udržať nápis stále čitateľný.

 • Niektoré typy tlačiarní štítkov vyžadujú špeciálny chemicky upravený papier. 
 • Ručné štítkovača umožňujú využitie špeciálnych bužírok z rôznych materiálov umožňujúcich pripevnenie na elektrické káble.

 

Aká je najlepšia tlačiareň štítkov – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

Kde nájdu uplatnenie mobilné tlačiarne štítkov? 

Vo všetkých prevádzkach, ale aj domácnostiach, kde je potreba tlačiť štítky naozaj rýchlo. Teda najmä v hoteloch a reštauráciách, pri tlači parkovacích lístkov, rozvozu zásielok či predaji v stánku. Možno je vďaka ich minimálnej veľkosti nosiť pripnuté za pas a kedykoľvek použiť. 

 

V čom sa líši termálna tlač od termo-transferového u moderných tlačiarní štítkov a čiarových kódov?

 Najmä v spôsobe tlače a potom tiež v trvanlivosti. Nepriamy tlač pomocou termo-transferu prebieha na špeciálny chemicky upravený papier, takže nevyžaduje atrament ani toner. To zvyšuje trvanlivosť vytlačených etikiet. Termálna tlač naproti tomu prebieha klasicky nanášaním farby na obyčajný papier a tisk je tiež menej trvanlivý.

 

Najlepšie tlačiarne štítkov 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Brother QL-800 QL800YJ1. Tu zaobstaráte Brother QL-800 QL800YJ1 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Brother QL-800 QL800YJ1“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (16 hlasov)