Najlacnejšie Marbo MH-L115 2.0
Dlhodobo skvele hodnotené: Marbo MH-L115 2.0

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie posilňovacie lavice roka 2023
Prehľadne:
najlepšie posilňovacie lavice z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie posilňovacie lavice? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené posilňovacie lavice podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať posilňovaciu lavicu?

  1. Pred tým, než sa vydáte pre posilňovaciu lavicu, by ste si mali ujasniť, akému typu v závislosti na preferovaných telesných partiách dáte prednosť. 
  2. Okrem rovných posilňovacích lavíc na prsné svaly a šikmých na brušnej, môžete voliť lavíc kombinovaných či univerzálnych multifunkčných schopných poskytnúť vám oporu pre precvičenie niekoľkých telesných partií naraz.
  3. Pri výbere sa zamerajte aj na hmotnosť lavice, ktorá sa môže pohybovať medzi 5 a cca 100 kg a tiež jej nosnosť, ktorá závisí nielen od hmotnosti cvičenca, ale aj jeho náradie.

 

Pozrite sa na najlepšie posilňovacie lavice:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP posilňovacie lavice na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené posilňovacie lavice
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. inSPORTline Inverso inSPORTline Inverso 226 1,8 Viac
2. Marbo MS-L101 Marbo MS-L101 150 1,1 Viac
3. Marbo MH-L104 2.0 Marbo MH-L104 2.0 93 1,3 Viac
4. Marbo Sport MS-L110 2.0 Marbo Sport MS-L110 2.0 150 0 Viac
5. Marbo MH-L114 2.0 Marbo MH-L114 2.0 112 1,6 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší posilňovacie lavice.

 

TOP posilňovacie lavice v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené posilňovacie lavice
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. inSPORTline AB Perfect inSPORTline AB Perfect 29 1,9
2. HMS LS3050 HMS LS3050 254 0
3. inSPORTline Inverso inSPORTline Inverso 233 1,7
4. ACRA WB3500 ACRA WB3500 176 0
5. HMS Premium LS3061 HMS Premium LS3061 201 0

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší posilňovacie lavice.

 

TOP posilňovacie lavice v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené posilňovacie lavice
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Marbo Ławka Do Ćwiczeń Regulowana Wzmocniona (MH-L115) Marbo Ławka Do Ćwiczeń Regulowana Wzmocniona (MH-L115) 99 1,3
2. Hop-Sport Hs-1080 Hop-Sport Hs-1080 88 1,3
3. Hop-Sport Hs1095 Hop-Sport Hs1095 238 1

 

TOP posilňovacie lavice v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené posilňovacie lavice
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Body-Solid Flachbank Body-Solid Flachbank 199 1
2. KLARFIT Workout Hero 3000 schwarz/weiß KLARFIT Workout Hero 3000 schwarz/weiß 210 1
3. CHRISTOPEIT Total Exerciser TE 1 CHRISTOPEIT Total Exerciser TE 1 146 2

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Nechce sa vám zbytočne utrácať za vstupy do posilňovne, keď si môžete zacvičiť doma? Za cenu porovnateľnú s niekoľkými návštevami novodobej mučiarne si môžete zaobstarať posilňovaciu lavicu, ktorá vám pomôže rýchlo a jednoducho precvičiť problematické partie vášho tela. Stačí si len vedieť vybrať vhodný typ lavice a vedieť, na čo sa pri vybavovaní domácej posilňovne zamerať. 

 

Aké telesné partie budete chcieť predovšetkým precvičovať? 

 

V prvom rade je potrebné si rozmyslieť, na ktoré časti tela má byť vaša posilňovňa zameraná. Tomu je potrebné prispôsobiť aj typ posilňovacie lavice. Každý z modelov, z ktorých budete vyberať, totiž umožňuje tvarovať a posilňovať ľudské telo iným spôsobom. Najčastejšie možno na posilňovacej lavici trénovať brucho, paže, hrudník či ramená. Niektoré lavice ale dokážu pomôcť aj s precvičením ďalších telesných partií, ako napríklad lýtok, stehien či zadku. Záleží na miere ich univerzálnosti. 

  • Pred výberom posilňovacie lavice by ste mali mať jasno v tom, aké typy telesných partií budete chcieť precvičovať.

 

S akými typmi posilňovacích lavíc sa na trhu stretnete? 

 

Je až prekvapujúce, koľko typov fyzicky úplne odlišných produktov, je svojimi výrobcovia označované ako posilňovacie lavice. Možno preto je orientácia v ponuke tak zložitá. Najčastejšie sa pravdepodobne stretnete s rovnou posilňovacie lavicou, ktorá slúži predovšetkým ako základ pre posilňovanie prsného svalstva s činkou. Tento typ lavíc je niektorými výrobcami označovaný ako Bench. Zaobstarať si k nej musíte buď jednoručné činky, alebo jednu dlhú činku. Niektoré lavice tohto typu disponujú navyše stojanom na činky. Trochu iným typom je lavica šikmá, ktorá je určená pre precvičenie brušného svalstva. Na jednej jej strane si pevne zachytíte nohy a trup položíte smerom dole. Potom už záleží len na vás, akým typom pohybov budete chcieť svoje brucho potrápiť. Pomerne šikovná je lavica kombinovaná, ktorá umožňuje lavicu polohovať do rovnej aj šikmej polohy. Existujú aj špecializované typy lavíc určené na jednotlivé telesné partie, napríklad lavice Scottová určená pre bicepsy alebo hyperextenční lavica pre šikmý chrbtový sval. Medzi najpraktickejšie modely však patrí lavice multifunkčné, u ktorých si síce za univerzálnosť priplatíte, zato využijete možnosti precvičiť na jedinom zariadení takmer celé telo. 

  • Pre domácu posilňovňu môžete voliť zo širokého množstva typov posilňovacích lavíc. Najpraktickejším z nich je lavica multifunkčná, ktorá umožní precvičiť takmer všetky svalové partie. 
  • Medzi špecializovanejšie posilňovacie lavice patrí lavice rovné a šikmé, ktoré precvičia predovšetkým prsné a brušné svaly.

 

Hmotnosť a nosnosť, dva dôležité parametre, na ktoré sa dajte pozor

 

hmotnosť posilňovacej lavice bude hrať úlohu, ak ju budete často prenášať. Vyššia hmotnosť je ale tiež zárukou vyššej stability stroja. U špecializovaných lavíc býva hmotnosť spravidla nízka, napríklad pri rovných alebo šikmých lavíc môžete počítať v priemere s 5kg. Ak si budete chcieť zaobstarať univerzálne multifunkčné lavici, môže jej hmotnosť naopak s rezervou presiahnuť aj 100 kg.

Nosnosť je pri výbere posilňovacia lavice nemenej dôležitá. Rozhoduje predovšetkým o tom, ako ťažký človek ju bude môcť využívať. Okrem vašej váhy počítajte aj s rezervou na činky či ďalšie posilňovacie náradie a predpokladajte aj to, že sa vaša hmotnosť môže časom meniť. Preto radšej dajte prednosť lavicu s vyššou nosnosťou. Najmenší nosnosť sa u posilňovacích lavíc pohybuje okolo 100 kg, naopak najvyššiuokolo 350 kg. Samozrejme je potrebné si uvedomiť, že s nosnosťou rastie i cena lavice. 

  • Posilňovacej lavici s nízkou hmotnosťou okolo 5 kg oceníte, ak ju budete často prenášať. 
  • Ak hľadáte stabilný multifunkčné zariadenie, ktoré umiestnite na jedno miesto, voľte lavicu s vyššou hmotnosťou, výnimkou nie sú ani modely presahujúce hmotnosť 100 kg. 
  • Z hľadiska nosnosti posilňovacia lavica počítajte nielen s hmotnosťou cvičenca, ale aj s rezervou pre činky a voľte radšej stroje s vyššou nosnosťou. 

Najvyššia nosnosť sa u bežných multifunkčných posilňovacích lavíc pohybuje okolo 350 kg.

 

Najlepšie posilňovacie lavice 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt inSPORTline Inverso. Tu zaobstaráte inSPORTline Inverso nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: inSPORTline Inverso“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (10 hlasov)