Najlacnejšie Nescafé Dolce Gusto Espresso Barista kávové kapsule 16 ks
Dlhodobo skvele hodnotené: Nescafé Dolce Gusto Espresso Barista kávové kapsule 16 ks

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie kávové kapsule roka 2024
Prehľadne:
najlepšie kávové kapsule z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie kávové kapsule? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené kávové kapsule podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať kávové kapsule?

 1. Výber značky kávových kapsulí musíte podriadiť značke vášho kapsulového kávovaru. Jedine tak budete mať zaručené, že je v ňom budete môcť použiť. 
 2. Pri voľbe kávových kapsúl sa zamerajte na ich zloženie, teda to, či je v nich obsiahnutá káva mletá alebo instantná, Arabica alebo zmes Arabicy s Robustou alebo dokonca káva bez kofeínu. 
 3. Na intenzitu nápoja alebo možné množstvo použitej vody má vplyv množstvo kávy v kapsuli. To by sa zvyčajne malo pohybovať v rozmedzí od 5 do 8 gramov.

 

Pozrite sa na najlepšie kávové kapsule:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP kávové kapsule na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší kávové kapsule.

 

TOP kávové kapsule v Českej Republice

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší kávové kapsule.

 

TOP kávové kapsule v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kávové kapsule
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiatto Kapsułki 90 szt. Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiatto Kapsułki 90 szt. 1,2
2. Tchibo Cafissimo Caffè Crema Rich Aroma Kawa Palona Kapsułki 96 szt Tchibo Cafissimo Caffè Crema Rich Aroma Kawa Palona Kapsułki 96 szt 1,2
3. Nescafé Duża paczka Café Au Lait do Dolce Gusto. 30 Kapsułek Nescafé Duża paczka Café Au Lait do Dolce Gusto. 30 Kapsułek 1,2
4. Bosch Kapsułki T-Disc Latte Macchiato - 5x Bosch Kapsułki T-Disc Latte Macchiato - 5x 1,2
5. Kapsułki Tchibo Cafissimo Espresso Kraftig 120 Szt Kapsułki Tchibo Cafissimo Espresso Kraftig 120 Szt 1,2

 

TOP kávové kapsule v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kávové kapsule
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Nescafé Dolce Gusto Espresso 16 Kapseln Nescafé Dolce Gusto Espresso 16 Kapseln 1,2
2. Nescafé Dolce Gusto Espresso Kaffee Kaffekapsel 6er Pack 6 x 16 Kapseln Nescafé Dolce Gusto Espresso Kaffee Kaffekapsel 6er Pack 6 x 16 Kapseln 1,2
3. Dolce Gusto - Café AU Lait XL - 30 Kapseln Dolce Gusto - Café AU Lait XL - 30 Kapseln 1,2
4. Tassimo Kapseln Jacobs Latte Macchiato caramel T Discs 40 Getränke Kaffeekapseln Tassimo Kapseln Jacobs Latte Macchiato caramel T Discs 40 Getränke Kaffeekapseln 1,2
5. Starbucks Probierset by Nespresso Kaffeekapseln 8 x 10 80 Kapseln Starbucks Probierset by Nespresso Kaffeekapseln 8 x 10 80 Kapseln 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Výhoda kávových kapsúl spočíva predovšetkým v tom, že s ich pomocou pripravíte vždy rovnako kvalitný nápoj, na ktorý ste zvyknutý, bez toho aby na jeho chuť mala vplyv vaša momentálna nálada či čas. Kapsulu jednoducho vložíte do kávovaru, doplníte vodu a potom je už všetko záležitosťou jediného stlačenia tlačidla. Druhov a typov kapsúl s rôznymi náplňami je na trhu nepreberné množstvo a vybrať si môžete ako kávu, tak i nápoje nekávové, napríklad kakao či čaj. Na čo sa zamerať pri výbere kávových kapsúl? 

 

Kapsule podľa typu kávovaru

 

V prípade voľby výrobcu kávových kapsúl je nutné sa podriadiť značke vášho kávovaru. V niektorých prípadoch síce platí, že kapsule jedného výrobcu sú kompatibilné s kávovarom iného. To ale býva skôr výnimka a je dobré sa o nej pred nákupom uistiť. Ak chcete si aj z kapsúl dopriať naozaj jedinečnú kávu, siahnite po drahších typoch kapsulových kávovarov, ktoré zvládnu nielen prípravu kávy s mliekom z dvoch kapsúl, ale tiež majú integrovaný napeňovač mlieka, vďaka ktorému bude možné na prípravu niektorých nápojov miesto ďalšie kapsule použiť čerstvé mlieko . 

 • Kávové kapsule by ste mali kupovať od rovnakého výrobca, od ktorého máte už samotný kávovar. Jedine tak budete mať istotu kompatibility
 • Drahšie typy kapsulových kávovarov umožňujú pripraviť kávu aj z dvoch kapsúl alebo s obyčajným mliekom z chladničky. 

 

Zloženie kapsúl zohráva pri ich výbere prím

 

Pri nákupe kávových kapsúl sa pýtajte na ich zloženie a vyžadujte kvalitu. Niektoré kapsule s kávou totiž obsahujú instantnú kávu. Nápoj z týchto kapsúl rozhodne nebude tak dobrý ako ten pripravený z čerstvo namletej kávy s výraznou chuťou a arómou. Väčšina kávových kapsúl obsahuje zmes Arabiky a Robusty v presne danom pomere. Zohnať ale môžete aj kapsule obsahujúce čistú Arabicu, ktorej chuť je delikátnejšia. Okrem tohto delenia je možné z kapsúl ochutnať i kávu z rôznych končín sveta. Odkiaľ káva pochádza, by ste sa mali dozvedieť z jej obalu. Aj v kapsulách možno naraziť na kávu bez kofeínu, ktorá je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a pre všetkých, ktorým konzumácia kofeínu nerobí dobre. Kávu bez kofeínu možno navyše piť i v popoludňajších hodinách, aby hrozilo vážne narušenie spánkových rytmov. Okrem rôznych druhov kávy môžete v kapsuliach naraziť aj na rozmanité príchute. Za vyskúšanie rozhodne stojí káva s príchuťou orieškov, kokosu, vanilky alebo čokolády. 

 • Pri výbere kávových kapsúl sa zaujímajte o to, či je vo vnútri káva mletá alebo instantná
 • Na kvalitu pripraveného nápoja má vplyv tiež to, či je vo vnútri kapsule čistá Arabika alebo zmes Arabiky a Robusty.
 • Z kapsúl si môžete dopriať aj kávu bez kofeínu, ktorú možno konzumovať aj v popoludňajších hodinách bez rizika narušenia spánkových rytmov.

 

Koľko kávy je vnútri kapsule az akého materiálu je samotná kapsule? 

 

Na intenzitu kávového nápoja má vplyv množstvo kávy obsiahnuté v jednotlivých kapsulách. V priemere sa u väčšiny výrobcov pohybuje od 5 do 8 gramov. Z väčšieho množstva kávy v kapsuli môžete pripravovať nápoje s väčším množstvom vody alebo kávu s intenzívnejšou chuťou. Najmä ekologicky založeni ľudia by sa mali zaujímať o to, z akého materiálu je kapsule vyrobená. Recyklácia kávových kapsúl je totiž veľmi obtiažna. Väčšina výrobcov využíva pri výrobe kapslí kombináciu plastu a hliníka. Existujú ale aj kapsule plniteľné, ktoré možno použiť niekoľkokrát po sebe

 • Množstvo kávy obsiahnuté v kapsuli sa obvykle pohybuje medzi 5 a 8 gramami
 • Čím viac kávy v kapsule je, tým viac vody navyše môžete pri príprave kávy použiť.
 • Na výrobu kapsúl sa najčastejšie používa hliník a plast
 • Ak chcete, aby vaše používanie kapsúl malo čo najmenší negatívny vplyv na životné prostredie, môžete používať kapsule plniteľné.

 

Aké sú najlepšie kávové kapsule – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako triediť kávové kapsule?

Použité kávové kapsule je ťažké recyklovať. Jednak sú pre recyklačné stroj veľmi malé a potom tiež obsahujú niekoľko materiálov súčasne. Ak chcete aspoň trochu znížiť ekologickú záťaž z vami použitých kapsúl, odstráňte z každej hliníkovú fóliu, obsah kapsule vyhoďte do kontajnera na bioodpad alebo použite ako hnojivo, a vypláchnuté plastové vaničky vkladajte do seba, aby boli väčšie. Takto ich vyhadzujte do plastového odpadu.

 

Najlepšie kávové kapsule 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 ks. Tu zaobstaráte Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 ks nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 ks“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (5 hlasov)