Najlacnejšie Kärcher 1.633-453.0 WV 5 Premium čistič okien
Dlhodobo skvele hodnotené: Kärcher 1.633-453.0 WV 5 Premium čistič okien

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie stierky na okná roka 2024
Prehľadne:
najlepšie stierky na okná z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie stierky na okná? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené stierky na okná podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať stierku na okná?

  1. Pri výbere stierky na okno by ste sa v prvom rade mali rozhodnúť, či uprednostníte ručný model alebo stierku s akumulátorom.
  2. Pozornosť venujte výdrži jej batérie, výkonu a objemu nádoby na vodu
  3. Praktická je tiež možnosť meniť hlavy stierky a tým prispôsobiť jej veľkosť udržiavané ploche.

 

Pozrite sa na najlepšie stierky na okná:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP stierky na okná na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší stierky na okná.

 

TOP stierky na okná v Českej Republice

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší stierky na okná.

 

TOP stierky na okná v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené stierky na okná
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Vikan Ściągaczka do szyb 25cm 707752 Vikan Ściągaczka do szyb 25cm 707752 1,1
2. Skrobaczka do szyb Murska 585 Skrobaczka do szyb Murska 585 1,5
3. Myjka do szyb vileda ściągaczka do szyb Myjka do szyb vileda ściągaczka do szyb 2
4. Ściągaczka do czyszczenia szyb Ściągaczka do czyszczenia szyb 1,3
5. Vileda Ściągaczka Do Okien Z Drążkiem Teleskopowym Vileda Ściągaczka Do Okien Z Drążkiem Teleskopowym 2,1

 

TOP stierky na okná v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené stierky na okná
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Reinigungsbürste mit langem Griff, Fensterreiniger, Glasabzieher, Teleskopstange ... Reinigungsbürste mit langem Griff, Fensterreiniger, Glasabzieher, Teleskopstange ... 1,6
2. Leifheit Fensterwischer Window und Frame Cleaner L mit Rundum-Bezug ... Leifheit Fensterwischer Window und Frame Cleaner L mit Rundum-Bezug ... 1,4
3. IKEA Abzieher mit Aufhänger Badezimmer Fenstersauger Duschkabinenabzieher 25 cm IKEA Abzieher mit Aufhänger Badezimmer Fenstersauger Duschkabinenabzieher 25 cm 2,3
4. Ettore All Purpose Fensterabzieher, blau, 6 inches Ettore All Purpose Fensterabzieher, blau, 6 inches 1,5
5. Profissimo Duschkabinenabzieher Profissimo Duschkabinenabzieher 2,4

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Umývanie okien je pre väčšinu ľudí nutným zlom. Hľadáme rôzne zlepšováky, ktoré nám túto neobľúbenú činnosť uľahčí, v mnohých prípadoch sa na špinavá okná radšej nepozeráme. Ako to urobiť, aby bola naša okná vždy perfektne čistá a nás to nestálo príliš veľa času ani námahy? Riešením je stierka na sklo, ktorá si poradí s bežnou špinou aj horšie odstrániteľnými nečistotami a poskytne vašim oknám zodpovedajúcu starostlivosť. Pre ešte väčšie uľahčenie vašej práce sú na trhu k dispozícii dokonca stierky akumulátorové. Z akých druhov stierok na okná môžete v súčasnosti vyberať? 

Finančne najmenej náročná je ručná stierka, ktorá však predpokladá istú fyzickú zdatnosť. Výsledok nie je vždy dokonalý a občas je potreba zvyšné šmuhy doleštiť. Vzhľadom k cene však tento nešvár ručné stierke radi odpustíte. Výhodou je naopak to, že sa s ňou dostanete prakticky do každého rohu okna a pripevníte ak ju na teleskopickú tyč aj na horšie dostupné miesta. Okrem stierky budete na prácu potrebovať aj handru, ktorým odstránite prebytočnú vodu stekajúcu na parapet. Čo sa týka materiálu ručných stierok na okná, najčastejšie je využívaný plast alebo kov s gumovou stieracie plochou. Váha stierok je veľmi nízka, typicky sa pohybuje maximálne do 300 g. Poradí si s ňou teda prakticky každý. Stieracie plocha je u väčšiny stierok na okná široká niekoľko desiatok centimetrov. Najširšie stierky určené na veľké plochy okien, disponujú maximálne šírkou 0,5metra. Prácu trochu uľahčí ručný aku stierka na okná. Tú priložíte k oknu a rovnomerným pohybom vysávate vodu a zároveň presklenú plochu leštíme. Tento spôsob údržby okien nevyžaduje odstraňovanie vody stekajúcej na parapet a nespôsobuje toľko šmúh ako pri využití ručnej stierky. V mnohom tak ušetrí prácu. Aku stierka si však neporadí s hrubými nečistotami na oknách, tie je potrebné dopredu ručne odstrániť. V poslednej dobe sa objavujú aj robotické vysávače na okná, ktoré sa na presklenej ploche udrží vďaka podtlaku a nevyžadujú ľudskú asistenciu.

  • Najlacnejšie a najjednoduchšie variant stierky na okná je model do ruky, ktorý ale pri použití zanecháva šmuhy, ktoré je potrebné doleštiť. Použiť ju možno vo variante so stieracou plochou širokou 0,5 m aj na veľké presklené plochy.
  • Aku stierka okná umýva a zároveň leští. Pritom odsáva aj prebytočnú vodu, takže k práci nie je potreba handru.
  • Moderné domácnosti uvítajú pomoc robotických vysávačov na okná, ktoré sa na okne udrží pomocou podtlaku a vyčistí ho bez ľudskej asistencie.

 

Na čo sa zamerať pri výbere kvalitnej aku stierky?

 

V prvom rade by ste mali mať jasno v tom, akú veľkú plochu hodláte sa stierkou udržiavať. Tomu potom prispôsobte kapacitu akumulátora prístroja. Nabíjanie batérie aku stierky trvá obvykle 3 až 4 hodiny a nikomu sa nechce uprostred práce čakať, až sa nabije baterka jeho prístroja. Výdrž batérie sa obvykle pohybuje okolo 30 až 40 minút, čo plne dostačuje na väčšinu bežných okien. K niektorým modelom je možné si prikúpiť akumulátor náhradný, ktorý výrazne predĺži dobu vašej práce. Na kvalitu práce s aku stierkou má vplyv aj jej výkon. Ten by sa v optimálnom prípade mal pohybovať aspoň okolo 15 W ,rozhodne si nezaobstarávajte modely s výkonom nižším ako 10 W. Z praktického hľadiska je veľmi dôležitý tiež tvar čistiacej hlavy. U niektorých aku stierok nájdete dokonca niekoľko hlavíc, ktoré môžete meniť podľa potreby a aktuálne čistenej plochy. Hlavica sa zvyčajne líšia v šírke a tvaru. Niektoré sa hodia skôr na upratovanie menších plôch, kachličiek a podobne, iné na upratovanie veľkých okien. V neposlednom rade je dôležitým parametrom aku stierky na okná aj objem jej nádrže na vodu. Ten sa najčastejšie pohybuje v hodnotách do 200 ml, čo je pre bežnú činnosť plne postačujúce. Platí ale, že čím väčšia nádoba na vodu, tým menej často ju bude potrebné vyprázdňovať.

  • Najväčší vplyv na komfort práce s aku stierkou na okná má kapacita jej batérie. Čím väčšia bude, tým viac okien naraz umyjete.
  • Bežné stierky by mali mať výdrž batérie aspoň 30 minút. Dobíjanie potom trvá v rádoch hodín, zvyčajne 2 až 3.
  •  Výkon aku stierky by sa pre domáce použitie mal pohybovať optimálne okolo 15W
  • Na výsledok práce sa stierkou má vplyv tiež šírka jej hlavice, prípadne možnosť využitia hlavíc iných rozmerov.

 

Najlepšie stierky na okná 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Kärcher 1.633-169.0 WV Classic aku čistič okien. Tu zaobstaráte Kärcher 1.633-169.0 WV Classic aku čistič okien nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Kärcher 1.633-169.0 WV Classic aku čistič okien“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (15 hlasov)