Najlacnejšie Aussie SOS Deep Repair regeneračný šampón na vlasy 290 ml
Dlhodobo skvele hodnotené: Aussie SOS Deep Repair regeneračný šampón na vlasy 290 ml

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie šampóny na poškodené vlasy roka 2024
Prehľadne:
najlepšie šampóny na poškodené vlasy z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie šampóny na poškodené vlasy? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené šampóny na poškodené vlasy podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať šampóny na poškodené vlasy?

 1. Základom starostlivosti o poškodené vlasy by sa mal stať kvalitný šampón s obsahom výživných látok, kondicionér a vlasová maska.
 2. Vlasová kozmetika pre poškodené vlasy by mala obsahovať predovšetkým vitamíny, lecitín, kolagén, ošetrujúce oleje a látky zaisťujúce ich hydratáciu a výživu.
 3. Pre podporu regenerácie vašich poškodených vlasov zaraďte do jedálnička dostatok železa, vitamínu C a niacínu.

 

Pozrite sa na najlepšie šampóny na poškodené vlasy:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP šampóny na poškodené vlasy na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší šampóny na poškodené vlasy.

 

TOP šampóny na poškodené vlasy v Českej Republice

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší šampóny na poškodené vlasy.

 

TOP šampóny na poškodené vlasy v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené šampóny na poškodené vlasy
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Szampon do włosów zniszczonych i często stylizowanych - Jason 473 ml - Kosmetyki ... Szampon do włosów zniszczonych i często stylizowanych - Jason 473 ml - Kosmetyki ... 1,6
2. Sol De Janeiro - Brazilian Joia - Szampon Wzmacniający I Wygładzający Sol De Janeiro - Brazilian Joia - Szampon Wzmacniający I Wygładzający 1,4
3. Chi infra Zestaw nawilżający do włosów szampon i odżywka 2x355ml Chi infra Zestaw nawilżający do włosów szampon i odżywka 2x355ml 1,5
4. Szampon włosy zniszczone Syoss Repair 440 ml x3 Szampon włosy zniszczone Syoss Repair 440 ml x3 1,3
5. STAPIZ Intensywnie nawilżający szampon Sleek Line Repair 1000ml STAPIZ Intensywnie nawilżający szampon Sleek Line Repair 1000ml 1,4

 

TOP šampóny na poškodené vlasy v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené šampóny na poškodené vlasy
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. L'Oréal Professionnel - Serie Expert Absolut Repair Shampoo 300 ml L'Oréal Professionnel - Serie Expert Absolut Repair Shampoo 300 ml 1,3
2. Redken All Soft Shampoo 1 Litre Redken All Soft Shampoo 1 Litre 1,3
3. Kerastase - Nutritive Bain Satin 2 1000 ml Kerastase - Nutritive Bain Satin 2 1000 ml 1,4
4. Wella Fusion Intense Repair Shampoo - 50 ml Wella Fusion Intense Repair Shampoo - 50 ml 1,2
5. Kerastase Resistance Bain Therapiste 250 ml Kerastase Resistance Bain Therapiste 250 ml 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Poškodené vlasy vyžadujú predovšetkým efektívnu regeneráciu a obnovu vlasových vlákien. K poškodeniu vlasov môže dôjsť v dôsledku nadmerného slnenia, nešetrného farbenie nevhodnými prostriedkami, prílišného namáhania napríklad častým fénovaním či žehlením, ale aj v dôsledku liečby niektorých prevažne onkologických ochorení. K starostlivosti o poškodené vlasy je potom potrebné zvoliť špeciálne prostriedky, ktoré sa postarajú o zacelenie lámavých a rozštiepených vlasov a pomôžu doplniť potrebné živiny. 

 

Ako by mala vyzerať starostlivosť o poškodené vlasy? 

 

Základom by samozrejme mal byť kvalitný šampón, ktorý vlasy posilní a dodá im hydratáciu. Pri starostlivosti o poškodené vlasy rozhodne nevynechajte ani doplnkové prostriedky ako napríklad regeneračný kondicionér a maska na vlasy. Vlasová kozmetika určená k obnove poškodených vlasov a ich regenerácii by mala najmä poskytnúť vlasom dostatok výživy v podobe dôležitých vitamínov a ďalších látok. V jej zložení rozhodne hľadajte lecitín, ktorý dokáže vlasy posilniť, bambucké maslo, arganový olej, keratin, omega-6 komplex, široké spektrum vitamínov, kolagén a celý rad ďalších.

 • Základom starostlivosti o poškodené vlasy by mal byť kvalitný šampón, kondicionér a regeneračná maska. 
 • Vlasová kozmetika pre poškodené vlasy by vašej hrive mala dodať predovšetkým potrebnú hydratáciu a výživu.

 

Aké výživné látky by mala obsahovať regeneračná kozmetika na poškodené vlasy? 

 

V prvom rade by ste na etikete mali nájsť celú plejádu vitamínov. Čím viac, tým lepšie. Samozrejmosťou by mal byť vitamín A, ktorý pôsobí pozitívne na tvorbu kožného mazu, ktorá pomáha vlasy hydratovať a ochraňuje ich pred nadmerným vysychaním. Vitamín A vzniká priamo v tele premenou betakaroténu, ktorý môžete prijať aj v potrave. Pre silu a zdravie vlasov je nevyhnutný aj vitamín B12, ktorého nedostatok spôsobuje častejšie vypadávanie vlasov. Pokožku hlavy potom posilňuje biotín, ktorého absencia sa prejavuje najčastejšie rozštiepenými končekmi. Samozrejmou súčasťou starostlivosti o poškodené vlasy sú taktiež vitamíny C a E, ktoré zodpovedajú za krvný obeh a tým dostatočný prívod živín k vlasovým korienkom. Súčasťou produktov určených na starostlivosť o poškodené vlasy by mala byť tiež kyselina pantoténová, ktorá dokáže zbrzdiť tiež predčasné šedivenie vašej štice.

 • Základom starostlivosti o poškodené vlasy by mal byť dostatok vitamínu A podporujúceho tvorbu kožného mazu, ktorá pomáha vlasy chrániť.
 • Na etikete hľadajte tiež vitamíny C a E, biotín či vitamín B12.

 

Na zdravie svojich vlasov myslite už pri zostavovaní jedálnička

 

Zdravé vlasy sú výsledkom dlhodobého prístupu k vlastnému telu. Na ich krásu a silu má naša potrava väčší vplyv než sa na prvý pohľad môže zdať. Napríklad nedostatok železa vedie nielen k chudokrvnosti, ale aj k intenzívnejšiemu vypadávaniu vlasov a zhoršenie ich kvality. Železo môžete prijímať buď v tabletách alebo v potravinách, ako napríklad v špenáte lebo brokolici, kde je zároveň prítomný aj vitamín C. Správnu funkciu vlasových vačkov podporuje zinok, ktorý dokáže pomôcť regenerácii buniek pokožky hlavy i vlasov a stimulovať tak rast vlasov a zlepšenie ich kvality. Prekrvenie podporuje tiež vitamín B3 čiže niacín, ktorý navyše pomáha udržať aj prijateľnú hladinu cholesterolu.

 • Ak chcete urýchliť regeneráciu poškodených vlasov, zaraďte do jedálnička potraviny s vysokým obsahom železa, napríklad brokolicu či špenát. 
 • Na posilnenie vlasových folikulov má vplyv tiež zinok, vitamín C a vitamín B3 zvaný niacín.

 

Aký je najlepšie šampón na poškodené vlasy – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Kedy umyť vlasy po farbení? 

Hoci väčšina farieb v sebe obsahuje látky, ktoré vlasy zároveň prečisťujú, je dobré svoju hrivu po farbení umyť. Opláchnutie nestačí. Pri správnom umývaní sa vypláchnu všetky zvyšky farby i ďalších nečistôt. Postupujte tak, že po ukončení doby farbení farbu namočte a napeňte. Potom naneste šampón a všetko finálne opláchnite. Farba sa zjednotí a na záver použitý balzam alebo kondicionér vlasy navyše posilní. Ak si vydržíte po farbení vlasy ďalšie 1 až 2 dni neumývať, farba vydrží dokonca dlhšie. 

 

 •  Ako zregenerovať vlasy po melíru? 

Akékoľvek farbenie, melír nevynímajúc predstavuje pre vlasy pomerne silnú záťaž. Aby mali čas sa dostať opäť do kondície, doprajte im niekoľko dní bez tepelných úprav, napríklad žehlenie či fúkanie a umývajte rieště tiež s nižšou frekvenciou. Zkúste regeneráciu OLAPLEX.

 

Najlepšie šampóny na poškodené vlasy 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Revalid revitalizujúcí Shampoo 250 ml. Tu zaobstaráte Revalid revitalizujúcí Shampoo 250 ml nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Revalid revitalizujúcí Shampoo 250 ml“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (7 hlasov)