Najlacnejšie SENCOR SDC 1200 B
Dlhodobo skvele hodnotené: SENCOR SDC 1200 B

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie budíky roka 2024
Prehľadne:
najlepšie budíky z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie budíky? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené budíky podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať budík?

 1. Predtým, než sa vydáte pre budík, by ste si mali rozmyslieť, čo od neho očakávate. Bude vám stačiť iba klasické zobrazenie času a budenia alebo by ste radi získali aj ďalšie nadštandardné funkcie
 2. Z hľadiska funkcie možno vyberať z budíkov čisto mechanických s analógovým zobrazením času, potom z tých analógových s batériami a digitálnych.
 3. Moderné digitálne budíky ponúkajú niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad nastavenie niekoľkých excitácie časov, opakované budenie alebo prepojenie s mobilným telefónom.

 

Pozrite sa na najlepšie budíky:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP budíky na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené budíky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. SENCOR SDC 1200 W SENCOR SDC 1200 W 7 1,7
2. SENCOR SDC 1200 B SENCOR SDC 1200 B 7 1,6
3. SOLIGHT CA01B SOLIGHT CA01B 13 1,4
4. Xiaomi Mi Smart Clock 6934177723384 Xiaomi Mi Smart Clock 6934177723384 44 1,8
5. Gembird DAC-WPC-01 Gembird DAC-WPC-01 11 1,0

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší budíky.

 

TOP budíky v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené budíky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Sencor SDC 1200 Sencor SDC 1200 7 1,6
2. Solight CA01B Solight CA01B 13 1,4
3. Sencor SDC 4800 B Sencor SDC 4800 B 17 1,5
4. JVD RB9299.1 JVD RB9299.1 27 1,3
5. Xiaomi Mi Smart Clock X04G Xiaomi Mi Smart Clock X04G 41 1,6

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší budíky.

 

TOP budíky v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené budíky
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Uciekający Budzik Clocky - czarny Uciekający Budzik Clocky - czarny 1,4
2. Ikea DEKAD budzik w kolorze białym Ikea DEKAD budzik w kolorze białym 1,8
3. Philips HF3531/01 Radio budzik Wake-up Light Philips HF3531/01 Radio budzik Wake-up Light 1,6
4. THOMSON CR50 Radiobudzik THOMSON CR50 Radiobudzik 1,7
5. Adler Radiobudzik Adler Radiobudzik 1,2

 

TOP budíky v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené budíky
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Jsdoin Digitaler Wecker, Wecker mit Große LED Temperaturanzeige, Snooze Zeit ... Jsdoin Digitaler Wecker, Wecker mit Große LED Temperaturanzeige, Snooze Zeit ... 1,2
2. JBL Horizon 2 Radiowecker, Bluetooth, Schwarz JBL Horizon 2 Radiowecker, Bluetooth, Schwarz 2,3
3. Philips HF3519/01 Wake-up Light Lichtwecker. Philips. Weiß. Wecker & Radiowecker ... Philips HF3519/01 Wake-up Light Lichtwecker. Philips. Weiß. Wecker & Radiowecker ... 2
4. Philips Aufwachen mit Licht, 2 Natürliche Wecktöne, Wake-up Light Philips Aufwachen mit Licht, 2 Natürliche Wecktöne, Wake-up Light 1,8
5. IKEA DEKAD Wecker Niederspannung/schwarz IKEA DEKAD Wecker Niederspannung/schwarz 1,8

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Budík má priamy vplyv na kvalitu nášho spánku. Neveríte? Tak si uvedomte, že je to práve on, kto nám umožní sa v noci uvoľniť a spoľahnúť sa na to, že ráno vstaneme v potrebnú hodinu, bez toho aby sme sa museli obávať, že zaspíme. Aby nás počas spánku nerušilo prípadné zvonenie mobilu, je lepšie si ho do spálne vôbec nebrať a zaobstarať si radšej kvalitné budík. Ten môže byť ako klasický analógový, ktorým ešte stále neodzvonilo, alebo moderný digitálny. 

 

Čo všetko od budíka očakávate? 

 

Stačí vám len zobrazenie aktuálneho času? Alebo by ste radšej na budíku mali aj informáciu o aktuálnom dátume a vonkajšej teplote? Chcete, aby vám namiesto klasického vreštivého zvuku začalo ráno hrať rádio a v priebehu noci bolo možné vždy zistiť aktuálny čas vďaka projektoru, ktorý ho bude zobrazovať napríklad na strope? To všetko sú funkcie, ktoré klasické aj moderné budíky dokážu ponúknuť. Podľa akých parametrov sa ale pri ich výbere riadiť? 

 • Pred kúpou budíka by ste si mali rozmyslieť, aké funkcie od neho očakávate. Či vám stačí iba zobrazenie času a budenia alebo by ste radi tiež získali niečo navyše.
 • Voliť rozhodne budete musieť z budíka klasického mechanického s analógovým zobrazovaním času alebo sofistikovanejšieho digitálneho.

 

Analógový alebo radšej digitálny budík? 

 

V analógovom prevedení môžete naraziť na budík klasický mechanický alebo budík na baterky. Starý dobrý naťahovaci budík je stále v kurze, väčšinu užívateľov ale odradí nutnosť jeho pravidelného naťahovanie aspoň jedenkrát denne a tiež mechanické zvonenie, ktoré zvyčajne nie je zvukovo príliš príjemné. Často je hlasné aj jeho tikanie a niektorým spáčom robí ťažkosti s týmto typom budíka na nočnom stolíku vôbec zaspať. Analógový budík na baterky sa tomu klasickému mechanickému na prvý pohľad veľmi podobá, o oveľa vyššej efektivite vás však presvedčí jeho funkcie. Tieto budíky mávajú zvyčajne fluorescenčné konca ručičiek, vďaka ktorým aj v tme spoznáte, koľko je hodín. Drahšie budíky tohto typu potom ponúka tiež možnosť voľby vlastné melódie z vopred pripraveného zoznamu. Digitálny budík sa vedia naproti tomu napríklad aj sám zhasnúť, aby vás nerušil v spánku, okrem času dokáže zobraziť aj dátum či deň v týždni. Napájaný môže byť zo siete alebo z batérií a ponúka zvyčajne aj ďalšie zaujímavé funkcie navyše.

 • Najväčšou klasikou, ktorá je na trhu najdlhšie, je budík mechanický, pre ktorý je ale charakteristické hlasné tikanie aj zvonenie.
 • Moderné digitálne budíky ponúkajú okrem zobrazenie času ďalšie zaujímavé funkcie.
 • Istým prechodom medzi mechanickým a digitálnym budíkom sú budíky analógové napájané batériami.

 

Aké funkcie môžete očakávať u digitálneho budíka? 

 

Okrem klasického budenia ponúka digitálny budík tiež funkciu opakovaného budenia, tzv. Snooze, ktorá vám bude v pravidelných intervaloch neustále púšťať vyzváňací tón až do doby, kým ju nevypnete. Na to už ale musíte byť zobudení. Digitálny budík je vhodný aj pre budenie viac osôb, pretože umožňuje nastavenie niekoľkých excitácie časov. Ak chcete mať istotu, že naozaj nikam neprídete neskoro a že váš budík bude mať vždy správny čas, kúpte si taký, ktorý je riadený rádiovým signálom. Niektoré digitálne budíky umožňujú tiež spárovanie s mobilným telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth.Vďaka tomu si môžete nastaviť ako vyzváňací melódiu svoju obľúbenú hudobnú skladbu alebo budík prostredníctvom mobilného telefónu ovládať a využívať ho aj ako meteostanicu. 

 • Digitálny budík ponúka tiež funkciu opakovaného budenia, ktorá dokáže naštartovať aj tie najväčšie spáče. 
 • Aj s jediným digitálnym budíkom môžete budiť viac osôb vďaka možnosti nastavenia niekoľkých excitácie časov.
 • Šikovný budík pripojiteľný cez Bluetooth s mobilom využijete aj ako meteostanicu alebo si na ňom ako budiacu melódiu zvolíte obľúbenú pesničku.

 

Aká je najlepší budík – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako funguje klasický mechanický budík? 

Vo svojej podstate sa jedná o mechanický hodinový stroj, ktorý má okrem zobrazovania času slúžiť tiež k rannému budenie. K tomu slúži obvykle dva cylindre na vrchole, medzi ktorými kmitá rúčka, ktorá ich má rozoznieť. Jej rýchle a pravidelné údery spôsobujú dojem nepretržitého zvuku, ktorý možno prerušiť iba stlačením tlačidla alebo zaklapnutím páčky. Naproti tomu digitálny budík používa pre vytváranie zvuku zvyčajne reproduktor.

 

Najlepšie budíky 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt SENCOR SDC 1200 W. Tu zaobstaráte SENCOR SDC 1200 W nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: SENCOR SDC 1200 W“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (20 hlasov)