Najlacnejšie Apple AirPods Pro MWP22ZM/A
Dlhodobo skvele hodnotené: Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie slúchadlá roka 2021
Prehľadne:
najlepšie slúchadlá z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie slúchadlá? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené slúchadlá podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať slúchadlá?

 1. Slúchadlá nevyberajte len podľa ich vzhľadu, ale zaujímajte sa aj o ich technické parametre, prevedenie náušníkov a typ.
 2. V súčasnej dobe sa do popredia dostávajú bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú uprednostňované pred klasickými slúchadlami s káblom, a možno ich použiť aj ako športové slúchadlá.
 3. Z hľadiska prevedenia náušníkov možno slúchadlá rozdeliť na slúchadlá do uší, na uši, za uši a okolo uší.

 

Pozrite sa na najlepšie slúchadlá:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP slúchadlá na slovenskom trhu

No data found for this sheet

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší slúchadlá.

 

TOP slúchadlá v Českej Republice

No data found for this sheet

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší slúchadlá.

 

TOP slúchadlá v Poľsku

Rebríček pre vás pripravujeme…

 

TOP slúchadlá v Nemecku

No data found for this sheet

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Slúchadlá patrí k nevyhnutnému príslušenstvo mobilného telefónu, prehrávača, ale i pracovného počítač. Používame ich na šport, prácu a voľný čas. Vďaka slúchadlám môžete príjemnejšie stráviť napríklad cestu vlakom alebo si vychutnať chvíľu sústredenia pri práci v open space kancelárii. Bez slúchadiel si skrátka už nedokážeme náš život vôbec predstaviť. Ktoré si vybrať a na čo sa pri ich výbere zamerať?

 

Vzhľad je dôležitý, ale …

 

Vzhľad slúchadiel zohráva dôležitú úlohu, pretože tento elektronický pomocník funguje aj ako módny doplnok. Jeho vzhľad ale nie je ten kľúčovú parameter, podľa ktorého by ste slúchadlá mali vyberať. Oveľa dôležitejšie je vybrať vhodný typ slúchadiel a zamerať sa aj na ich technické parametre, tvar náušníkov a ďalšie konštrukčné vlastnosti.

 • Pri výbere slúchadiel sa nespoliehajte iba na ich vzhľad, zaujímajte sa tiež o ich akustické vlastnosti a ďalšie technické parametre
 • Dôležitý je aj tvar slúchadiel a ich náušníkov.

 

Z akých typov slúchadiel môžete vyberať? 

 

Možno už ste sa s niektorými z nich stretli a možno ste je dokonca použili, len ste nevedeli, že ide práve o ten konkrétny typ. Aká slúchadlá teda na trhu existujú a aké majú vlastnosti? 

 • Bezdrôtové slúchadlá
  • Slúchadlá k televízii
  • Športové slúchadlá
  • Počítačové slúchadlá
 • Drôtová slúchadlá
 • Herné slúchadlá
 • Slúchadlá s mikrofónom, apod.

 

Medzi najobľúbenejšie patria bezdrôtové slúchadlá, ktoré umožňujú ničím neobmedzený pohyb vďaka tomu, že obsahujú integrovanú batériu. Preto sú ako stvorená pre počúvanie hudby pri športe alebo pri práci. Z hľadiska prenosovej technológie je možné rozdeliť na true wireless slúchadlá, bluetooth slúchadlá a rádiofrekvenčné slúchadlá. Hoci najvyšší dosah majú rádiofrekvenčnej slúchadlá, v tejto oblasti jednoznačne vedie technológie bluetooth, ktorej podskupinou sú true wireless slúchadlá, ktoré sa vyznačujú tým, že náušníky, ktorými sú najčastejšie kôstky alebo špunty, nie sú spojené záhlavným mostom. Vďaka tomu je možné tento typ slúchadiel používať ako športové slúchadlá a nezamotávať sa do káblov. Slúchadlá k televízii zvyčajne disponujú dlhý káblom a náhlavným mostom. Typické sú pre ne tiež náušníkmi, ktoré zakryjú celé ucho a umožní tak nerušené počúvanie. Počítačové slúchadlá majú podobné funkcie a zvyčajne sú vybavené mikrofónom.

 • Bezdrôtové slúchadlá môžete kúpiť vo forme bluetooth slúchadiel, true wireless slúchadiel alebo rádiofrekvenčných slúchadiel. 
 • V poslednej dobe získavajú true wireless slúchadlá na obľúbenosti a vďaka ich praktickosti je možné použiť aj ako športové slúchadlá.
 • Slúchadlá k televízii alebo počítaču bývajú vybavená náhlavným mostom.

 

Na aké prevedenie náušníkov môžete u slúchadiel naraziť? 

 

Z hľadiska uchytenia možno rozdeliť náušníky na tie, ktoré sa zasúvajú do uší, slúchadlá za uši, slúchadlá okolo uší a slúchadlá na uši. Aký je medzi nimi rozdiel? Slúchadlá do uší bývajú označovaná ako intraaurálne a stretnúť sa môžete s dvomi typmi – špunty a kôstky. Slúchadlá okolo uší dokážu ucho pevne objať a dokonale vďaka tomu odkloniť okolitý hluk. Tomuto typu sa vzdialene podobajú slúchadlá na uši, ktorá však poskytujú menej pohodlie a majú menšiu schopnosť odrušenie okolia. Akýmsi medzistupňom medzi slúchadlami do uší a na uši sú slúchadlá za uši, ktoré sú zložené zo špuntu či kôstky a mechanizmu za ucho slúžiacemu k ich lepšiemu udržanie. 

 • Slúchadlá na uši sú určené na krátkodobé používanie vďaka tomu, že tlačí na ušnica. 
 • Oveľa lepšie odrušenie okolitého hluku poskytujú slúchadlá okolo uší, ktoré sú tiež veľmi pohodlná, preto sa využívajú aj ako štúdiová slúchadlá.
 • Slúchadlá do uší možno rozdeliť na špunty a kôstky.

 

Aká sú najlepšia slúchadlá – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako pripojiť bezdrôtové slúchadlá k telefónu?

Najprv slúchadlá nabite, potom vo svojom telefóne spustite Bluetooth a slúchadlá zapnite. K tomuto úkonu stačí väčšinou podržať na niekoľko sekúnd párovací tlačidlo na slúchadlách. Akonáhle sa rozblikajú diódy indikujúce stav slúchadiel, nájdite na telefóne oznámenie o novom Bluetooth zariadení a podľa mena slúchadlá identifikujte. Slúchadlá a telefón by sa mali automaticky pripojiť. Neskôr by sa toto spojenie malo samo aktivovať pri zapnutí slúchadiel. Párovanie by teda malo vo väčšine prípadov stačiť vykonať iba raz.

 

Najlepšie slúchadlá 2021. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Apple AirPods MV7N2ZM/A. Tu zaobstaráte Apple AirPods MV7N2ZM/A nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Apple AirPods MV7N2ZM/A“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie slúchadlá do uší zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá do uší? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (do uší) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá do uší sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá do uší
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 122 1,2
2. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A Apple AirPods Pro MWP22ZM/A 188 1,2
3. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 12 1,6
4. QCY T1C QCY T1C 10 1,6
5. JBL T110 JBL T110 10 1,5

 
 

Najlepšie slúchadlá cez hlavu zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá cez hlavu? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (cez hlavu) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá cez hlavu sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá cez hlavu
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Koss Porta Pro Koss Porta Pro 28 1,5
2. JBL Tune 500BT JBL Tune 500BT 35 1,4
3. HyperX Cloud II HyperX Cloud II 78 1,3
4. Sony WH-1000XM3 Sony WH-1000XM3 221 1,4
5. Audio-Technica ATH-M50x Audio-Technica ATH-M50x 126 1,4

 
 

Najlepšie slúchadlá s mikrofónom zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá s mikrofónom? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (s mikrofónom) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá s mikrofónom sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá s mikrofónom
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 122 1,2
2. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A Apple AirPods Pro MWP22ZM/A 188 1,2
3. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 12 1,6
4. QCY T1C QCY T1C 10 1,6
5. JBL T110 JBL T110 10 1,5

 
 

Najlepšie slúchadlá pre iPhone zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá pre iPhone? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (pre iPhone) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá pre iPhone sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá pro iphone
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Koss Porta Pro Koss Porta Pro 28 1,5
2. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 122 1,2
3. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A Apple AirPods Pro MWP22ZM/A 188 1,2
4. JBL Tune 500BT JBL Tune 500BT 35 1,4
5. Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 81 1,8

 
 

Najlepšie slúchadlá k mobilným telefónom zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá k mobilným telefónom? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (k mobilným telefónom) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá k mobilným telefónom sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá k mobilným telefónom
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Koss Porta Pro Koss Porta Pro 28 1,5
2. Sony MDR-EX110AP Sony MDR-EX110AP 12 1,6
3. Panasonic RP-HJE125E Panasonic RP-HJE125E 2 1,3
4. House of Marley Smile Jamaica House of Marley Smile Jamaica 14 1,4
5. Sony MDR-ZX110AP Sony MDR-ZX110AP 13 1,3

 
 

Najlepšie slúchadlá na behanie zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné slúchadlá na behanie? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (na behanie) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie slúchadlá na behanie sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené slúchadlá na behanie
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro 148 1
2. Sony WI-XB400 Sony WI-XB400 28 1,3
3. Xiaomi Haylou T17 Xiaomi Haylou T17 29 2,1
4. Huawei FreeLace Stereo Bluetooth Headset Huawei FreeLace Stereo Bluetooth Headset 25 1,1
5. Sony WF-XB700 Sony WF-XB700 65 1

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.