Najlacnejšie Samsung UE43AU7172
Dlhodobo skvele hodnotené: Samsung UE43AU7172

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie televízory roka 2023
Prehľadne:
najlepšie televízory z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie televízory? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené televízory podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať televízor?

 1. Zhodnoťte svoje finančné možnosti a rozhodnite sa pre konkrétny typ výrobné technológie.
 2. V závislosti na plánovanej pozorovacej vzdialenosti zvoľte zodpovedajúcu uhlopriečku televízora.
 3. Vyberte si prístroj s najvyšším možným rozlíšením. 
 4. Nezabudnite ani na dostatočnú konektivitu a vybavenie ako fyzickými porty, tak bezdrôtovými modulmi.

 

Pozrite sa na najlepšie televízory:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP televízory na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE50TU7092 Samsung UE50TU7092 345 1,4 Viac
2. Samsung UE43TU7092 Samsung UE43TU7092 310 1,6 Viac
3. Samsung UE55TU7092 Samsung UE55TU7092 367 1,4 Viac
4. Samsung UE32T4002 Samsung UE32T4002 167 1,6 Viac
5. Samsung UE65TU7092 Samsung UE65TU7092 488 1,3 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší televízory.

 

TOP televízory v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Samsung UE50TU7092 Samsung UE50TU7092 352 1,3
2. Samsung UE55TU7092 Samsung UE55TU7092 398 1,5
3. Samsung UE65TU7092UXXH Samsung UE65TU7092UXXH 530 1,5
4. Samsung UE43TU7092 Samsung UE43TU7092 339 1,4
5. Samsung UE32T4302 Samsung UE32T4302 203 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší televízory.

 

TOP televízory v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Xiaomi Mi LED TV 4S 43" Xiaomi Mi LED TV 4S 43 299 1,3
2. Xiaomi Mi LED TV 4A 32"' Xiaomi Mi LED TV 4A 32 169 1,3
3. Xiaomi Mi LED TV 4S 55" Xiaomi Mi LED TV 4S 55 385 1,3

 

TOP televízory v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Philips OLED806 Philips OLED806 919 1
2. Samsung QN95A Samsung QN95A 1 259 1,4
3. Samsung QN90B Samsung QN90B 1 004 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Kvalitný televízor je neodmysliteľnou súčasťou drvivej väčšiny domácností. Je zdrojom zábavy i poučenia a pomáha mnohým ľuďom tráviť voľný čas či vytvárať zvukovú kulisu. Preto, aby ten váš spĺňal presne to, čo od neho očakávate, sme pre vás pripravili stručný návod, ktorý vám napovie, na čo sa pri výbere televízora zamerať.

 

Na aké technológie môžete pri výbere televízora v súčasnej dobe naraziť?

V súčasnosti existujú na trhu televízie sa 4 typy zobrazovacích technológií:

 • LCD (Luiquid Crystal Display)
 • Plazma
 • LED (Light-Emitting Diode) 
 • OLED

 

Rozdiel medzi nimi je u niektorých typov veľmi zásadný. U televízorov založených na LCD technológii je obrazovka podsvietená niekoľkými trubicami. Vďaka tomu je táto technológia pomerne lacná. Drahšie plazmové televízory fungujú na princípe vyžarovania svetla jednotlivými pixely. Dôsledkom sú skvelé pozorovacie uhly a autentickosť farieb, ale aj kratšiu životnosť a už spomínaná vysoká cena. Tú rieši technológia LED, ktorej princíp fungovania je porovnateľný s LCD, kvalita podsvietenie je však vyššia. Farebný kontrast a jas sú tak v porovnaní s LCD lepší. Nedostatky všetkých predchádzajúcich zobrazovacích metód rieši najmodernejšie OLED technológie vychádzajúce z rovnakého princípu ako plazma. Každý pixel je teda podsvietený zvlášť. Vďaka tomu je možné dosiahnuť tenké obrazovky, ale aj slušných pozorovacích uhlov.

 • Ak chcete ušetriť zamerajte sa na LCD technológiu. 
 • Najdrahšie, ale zároveň najkvalitnejšie zobrazenie ponúka plazmová technológia so skvelou reprodukciou farieb a dokonalými pozorovacími uhlami.
 • LED technológia vylepšuje nedostatky LCD za stále rozumnú cenu.
 • OLED nadväzuje na plazmu, ale znižuje cenovú náročnosť.

 

Akú zvoliť veľkosť obrazovky?

Pri výbere televízora hrá zásadnú úlohu veľkosť obrazovky,respektíve jej uhlopriečka. Tá sa udáva v palcoch, pričom 1 palec = 2,54 cm. Voľbu uhlopriečky televízora podriaďte predpokladané vzdialenosti diváka od zariadenia. Rozumná priemerná pozorovacia vzdialenosť sa pohybuje okolo 3-4 metrov, zodpovedajú jej uhlopriečky od cca 45 „“do 60″“.

 

Aké rozlíšenie televízora je ideálny?

S veľkosťou obrazovky súvisí aj jej rozlíšenie.To prakticky informuje o tom, koľko pixelov je obrazovka televízora schopná zobraziť. Väčší uhlopriečky vyžadujú väčšie rozlíšenie. Nie ale vždy je vysoké rozlíšenie zárukou kvalitného obrazu. V súčasnej dobe sa môžeme stretnúť s 3 typy rozlíšenia:

 • Ready HD (1 366 x 768 px)
 • Full HD (1 920 x 1 080 px)
 • Ultra HD 4K (3 840 x 2 160 px)

 

S rozlíšenie Ready HD sa stretnete u najlacnejších typov televízorov. Stačí na bežný príjem televízneho vysielania. Ak chcete televízor používať ako multimediálne centrum vyberajte radšej z modelov s rozlíšením Full HD alebo ešte lepšie najmodernejším Ultra HD 4K, ktoré sa pre väčšinu výrobcov postupne stáva štandardom. S televízorom s touto hodnotou rozlíšení môžete televízor používať nielen na bežný príjem televíznych kanálov, ale aj pre hranie hier a sledovanie dátovo náročných filmov. 

 • Nerobte kompromis a vyžadujte televízor aspoň srozlíšením Ultra HD 4K či aspoň Full HD.

 

Aké porty vyžadovať, aby ste boli schopní k televízoru pripojiť väčšinu bežných zariadení?

Okrem LAN či Wi-fi modulu, ktoré umožnia bezdrôtové pripojenie, bývajú súčasnej televízory štandardne vybavené niekoľkými HDMI konektormi. Tie umožnia pripojenie väčšiny zariadení vrátane herných konzol či počítačov. Rovnako tak pripojíte prostredníctvom USB konektora k televízoru napríklad flashku s fotografiami, ktoré si budete chcieť pozrieť na väčšom formáte. V neposlednom rade disponujú niektoré televízory aj konektorom typu jack, ktorý umožňuje pripojiť reproduktory alebo slúchadlá, vďaka ktorým môžete počúvať zvuk z prístroja bez nutnosti vyrušovania všetkých okolo.

 

Aká je najlepšia televízia – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako veľkú uhlopriečku televízora?

  Na voľbu uhlopriečky televízora má vplyv najmä plánovaná pozorovacia vzdialenosť. Tá by mala byť aspoň o ¼ vyšší ako uhlopriečka televízora. V prípade, že sa teda plánujete pozerať na televíziu z priemernej vzdialenosti 1,5 m, uhlopriečka televízora by mala byť aspoň 45 „. 

 • Ako vysoko televíziu na stene?

  Pri sledovaní televízie by ste nemali mať hlavu zaklonenou ani predklonenou. Ideálne je teda zmerať si výšku vašich očí pri sedení a presne do nej televízor prichytiť. U väčšiny priemerných ľudí sa táto výšky pohybuje medzi 90 a 110 cm.

 • Ako pripojiť televízor k wifi?

  Pripojenie k internetu cez wifi je veľmi jednoduché. V menu televízora sa dostaňte do Nastavenia a vyhľadajte Nastavenie siete. Voľba sa pravdepodobne u rozdielnych výrobcov bude volať inak. Dôležitý je ale princíp. V tomto menu by ste mali nájsť dostupné siete v okolí. Z nich vyberte svoju domácu sieť, vyplňte heslo a máte hotovo. Celý proces je náročný zhruba ako pripojenie mobilného telefónu k wifi.

 • Ako pripojiť TV na internet?

  Moderné múdra televízia sa bez pripojenia k internetu prakticky nezaobíde. Najjednoduchším spôsobom prepojenie televízie a internetu je vsunutie dátového kábla do zásuvky na zadnej strane televízora. Tá je zvyčajne označená ako LAN. Drahšie televízory bývajú vybavené bezdrôtovým Wifi modulom. Vďaka nemu môžete televíziu pripojiť na domácu sieť rovnako ako ostatné mobilné zariadenia. 

 • Ako ďaleko od televízie?

  Optimálna vzdialenosť pre sledovanie televízie by sa mala odvíjať od jej uhlopriečky. Minimálna vzdialenosť by sa mala pohybovať na asi 5/4 uhlopriečky televízora a maximálny na zhruba dvojnásobku. U televízora s uhlopriečkou 45″ by sa teda optimálna pozorovacia vzdialenosť mala pohybovať od cca 1,5 m do asi 2,5 m. 

 • Prečo televízor krája na kocky?

  S kostičkováním zvyčajne súvisí aj výpadok zvuku. Celý tento problém súvisí s faktormi ovplyvňujúcimi kvalitu príjmu. Ak je napríklad vietor alebo mráz, alebo dokonca sneží, kazí tieto podmienky príjem signálu a ten k vám nedoputujú v kvalite, v ktorej bol vyslaný. Ak sa kockovaný však objavuje pravidelne, bude zrejme problém so silou signálu, prípadne s nasmerovaním antény. V tomto prípade sa rozhodne oplatí zavolať odbornú pomoc.

 • Prečo nemať televízor v spálni?

  Do spálne si chodíme odpočinúť, vyčistiť hlavu a predovšetkým sa vyspať. Ak bude vám u toho všetkého hrať televízor, či už ako hlavný zdroj zábavy alebo len ako zvuková kulisa, rozhodne si poriadne neodpočiniete. Televízor v spálni bude tiež tlmiť konverzáciu medzi partnermi, ktorá je dôležitá pre harmonický vzťah. O štúdiách preukazujúcich vplyv televízora v spálni na vznik niektorých chorôb ani nehovoriac.

 • Aký televízor má najlepší obraz?

  Kvalita obrazu pri televízore do istej miery závisí na jeho rozlíšenie. V súčasnej dobe patrí k modelom s najvyšším rozlíšením televízormi 4K (3 840 x 2 160 px). Pomerne slušný obraz poskytujú aj televízory s Full HD rozlíšením (1 920 x 1 080), tie už ale v mnohých ďalších vlastnostiach zaostávajú. V najvyšších cenových kategóriách televízorov narazíte aj na rozlíšenie 8K. Jeho masívne rozšírenie ich ale zatiaľ hudbou budúcnosti. 

Najlepšie televízory 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Samsung UE50TU7092. Tu zaobstaráte Samsung UE50TU7092 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Samsung UE50TU7092“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie televízory LG zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory LG? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (LG) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory LG sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory lg
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. LG OLED55C11LB LG OLED55C11LB 943 1,5 Viac
2. LG 32LM6370 LG 32LM6370 209 1,1 Viac
3. LG OLED65C11LB LG OLED65C11LB 1 399 1,3 Viac
4. LG OLED55B1 LG OLED55B1 848 1 Viac
5. LG 32LQ6300 LG 32LQ6300 234 1 Viac

 
 

Najlepšie televízory Samsung zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Samsung? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Samsung) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Samsung sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory samsung
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE50TU7092 Samsung UE50TU7092 345 1,4 Viac
2. Samsung UE43TU7092 Samsung UE43TU7092 310 1,5 Viac
3. Samsung UE32T4002 Samsung UE32T4002 168 1,6 Viac
4. Samsung UE65TU7092 Samsung UE65TU7092 488 1,3 Viac
5. Samsung UE55TU7092 Samsung UE55TU7092 367 1,4 Viac

 
 

Najlepšie televízory Sony zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Sony? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Sony) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Sony sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory sony
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Sony KD-43X81J Sony KD-43X81J 599 1 Viac
2. Sony KD-55X81J Sony KD-55X81J 681 0 Viac
3. Sony KD-75X85J Sony KD-75X85J 1 095 0 Viac
4. Sony KD-32W800 Sony KD-32W800 294 0 Viac
5. Sony KD-55X89J Sony KD-55X89J 719 0 Viac

 
 

Najlepšie televízory Philips zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Philips? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Philips) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Philips sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory philips
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Philips 32PHS5505 Philips 32PHS5505 159 1,9 Viac
2. Philips 43PUS7906 Philips 43PUS7906 349 2 Viac
3. Philips 55PUS7906 Philips 55PUS7906 465 1 Viac
4. Philips 50PUS7506 Philips 50PUS7506 354 0 Viac
5. Philips 50PUS7906 Philips 50PUS7906 396 2,5 Viac

 
 

Najlepšie televízory Panasonic zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Panasonic? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Panasonic) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Panasonic sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory panasonic
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Panasonic TX-24FS503E Panasonic TX-24FS503E 229 1 Viac
2. Panasonic TX-55LX650E Panasonic TX-55LX650E 509 0 Viac
3. Panasonic TX-50LX650E Panasonic TX-50LX650E 474 0 Viac
4. Panasonic TX-39JS350E Panasonic TX-39JS350E 337 0 Viac
5. Panasonic TX-32LS500E Panasonic TX-32LS500E 317 0 Viac

 
 

Najlepšie televízory Sencor zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Sencor? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Sencor) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Sencor sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory sencor
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Sencor SLE 43US601 Sencor SLE 43US601 269 #NUM! Viac
2. Sencor SLE 3227T Sencor SLE 3227T 139 1,2 Viac
3. Sencor SLE 43F17TCS Sencor SLE 43F17TCS 235 1,9 Viac
4. Sencor SPV 7012T Sencor SPV 7012T 93 1,6 Viac
5. Sencor SLE 32S601 Sencor SLE 32S601 175 2,5 Viac

 
 

Najlepšie televízory Hisense zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory Hisense? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Hisense) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory Hisense sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory hisense
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Hisense 32A5600F Hisense 32A5600F 184 1,3 Viac
2. HISENSE 40A5100F HISENSE 40A5100F 198 0 Viac
3. Hisense 50A6BG Hisense 50A6BG 319 1,5 Viac
4. Hisense 65A9G Hisense 65A9G 1 349 0 Viac
5. Hisense 32A4BG Hisense 32A4BG 189 0 Viac

 
 

Najlepšie televízory lacné do 400 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory lacné do 400 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 400 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory lacné do 400 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory lacné do 400 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE50TU7092 Samsung UE50TU7092 345 1,4 Viac
2. Samsung UE43TU7092 Samsung UE43TU7092 310 1,5 Viac
3. Samsung UE32T4002 Samsung UE32T4002 168 1,6 Viac
4. Philips 32PHS5505 Philips 32PHS5505 159 1,9 Viac
5. Samsung UE55TU7092 Samsung UE55TU7092 367 1,4 Viac

 
 

Najlepšie televízory od 400 do 800 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory od 400 do 800 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 400 do 800 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory od 400 do 800 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory od 400 do 800 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE65TU7092 Samsung UE65TU7092 488 1,3 Viac
2. Samsung QE55Q80A Samsung QE55Q80A 690 1,1 Viac
3. Philips 55PUS7906 Philips 55PUS7906 465 1 Viac
4. Samsung UE50AU9072 Samsung UE50AU9072 491 1,3 Viac
5. Samsung UE65AU7172 Samsung UE65AU7172 535 1 Viac

 
 

Najlepšie televízory od 800 do 1200 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory od 800 do 1200 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 800 do 1200 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory od 800 do 1200 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory od 800 do 1200 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung QE65Q80A Samsung QE65Q80A 844 1,1 Viac
2. LG OLED55C11LB LG OLED55C11LB 943 1,5 Viac
3. Samsung QE65Q60B Samsung QE65Q60B 999 0 Viac
4. Samsung QE65Q70A Samsung QE65Q70A 885 1,3 Viac
5. Philips 55OLED706 Philips 55OLED706 885 1 Viac

 
 

Najlepšie televízory nad 1500 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory nad 1500 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (nad 1500 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory nad 1500 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory nad 1500 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung QE55QN95B Samsung QE55QN95B 1 670 0 Viac
2. Samsung QE65S95B Samsung QE65S95B 2 409 0 Viac
3. Samsung QE55S95B Samsung QE55S95B 1 755 0 Viac
4. Samsung QE65QN95B Samsung QE65QN95B 1 778 0 Viac
5. Samsung QE75QN85B Samsung QE75QN85B 2 200 0 Viac

 
 

Najlepšie televízory do 43 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory do 43 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (do 43 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory do 43 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory do 43 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE32T4002 Samsung UE32T4002 168 1,6 Viac
2. Philips 32PHS5505 Philips 32PHS5505 159 1,9 Viac
3. Samsung UE32T5372 Samsung UE32T5372 252 1,4 Viac
4. Sencor SPV 7012T Sencor SPV 7012T 93 1,6 Viac
5. Orava LT-847 Orava LT-847 145 1,3 Viac

 
 

Najlepšie televízory od 43 do 49 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory od 43 do 49 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 43 do 49 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory od 43 do 49 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory od 43 do 49 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE50TU7092 Samsung UE50TU7092 345 1,4 Viac
2. Samsung UE50AU8072 Samsung UE50AU8072 379 1 Viac
3. Samsung UE43TU7092 Samsung UE43TU7092 310 1,5 Viac
4. Samsung UE50AU7172 Samsung UE50AU7172 363 1,1 Viac
5. Philips 50PUS7506 Philips 50PUS7506 354 0 Viac

 
 

Najlepšie televízory od 50 do 55 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory od 50 do 55 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 50 do 55 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory od 50 do 55 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory od 50 do 55 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE55TU7092 Samsung UE55TU7092 367 1,4 Viac
2. Samsung QE55Q80A Samsung QE55Q80A 690 1,1 Viac
3. Philips 55PUS7906 Philips 55PUS7906 465 1 Viac
4. Samsung UE55AU7172 Samsung UE55AU7172 389 1 Viac
5. Samsung UE55AU8072 Samsung UE55AU8072 499 1 Viac

 
 

Najlepšie televízory od 60 do 65 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory od 60 do 65 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 60 do 65 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory od 60 do 65 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory od 60 do 65 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE65TU7092 Samsung UE65TU7092 488 1,3 Viac
2. Samsung UE65AU7172 Samsung UE65AU7172 535 1 Viac
3. Samsung QE65Q80A Samsung QE65Q80A 844 1,1 Viac
4. TCL 65P615 TCL 65P615 507 1 Viac
5. LG OLED65C11LB LG OLED65C11LB 1 399 1,3 Viac

 
 

Najlepšie televízory nad 65 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné televízory nad 65 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (nad 65 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie televízory nad 65 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené televízory nad 65 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Samsung UE75AU7172 Samsung UE75AU7172 771 1 Viac
2. Samsung UE75TU7092 Samsung UE75TU7092 677 1 Viac
3. Samsung UE75AU8072 Samsung UE75AU8072 804 0 Viac
4. Sony KD-75X85J Sony KD-75X85J 1 095 0 Viac
5. LG 75NANO80P LG 75NANO80P 956 0 Viac

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (43 hlasov)