Najlacnejšie Marimex 366 cm + ochranná sieť + schodíky
Dlhodobo skvele hodnotené: Marimex 366 cm + ochranná sieť + schodíky

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie trampolíny roka 2023
Prehľadne:
najlepšie trampolíny z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie trampolíny? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené trampolíny podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

&nbsp

Ako vybrať trampolínu?

  1. Pred nákupom trampolíny by ste mali mať jasno v tom, či na nej budú skákať iba deti alebo aj dospelí. 
  2. Premyslite si včas, kam svoju novú trampolínu umiestnite.
  3. O bezpečnosť užívateľov sa postará kryt pružín a kotviace sada, s ktorej pomocou udržíte trampolínu na jednom mieste.

 

Pozrite sa na najlepšie trampolíny:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP trampolíny na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší trampolíny.

 

TOP trampolíny v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené trampolíny
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Marimex 305 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Marimex 305 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík 182 1,4
2. Marimex 366 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Marimex 366 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík 222 1,4
3. GoodJump 4UPVC 305 cm + ochranná síť + žebřík + krycí plachta GoodJump 4UPVC 305 cm + ochranná síť + žebřík + krycí plachta 190 1,4
4. Marimex 244 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Marimex 244 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík 149 1,4
5. Marimex Premium 366 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Marimex Premium 366 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík 280 1,9

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší trampolíny.

 

TOP trampolíny v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené trampolíny
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 312cm Zipro Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną 312cm 352 1,3
2. Dollo Sport Trampolina Ogrodowa 252 Cm 8 Ft Z Siatką Dollo Sport Trampolina Ogrodowa 252 Cm 8 Ft Z Siatką 92 1
3. Etrampoliny Trampolina Fitness Domowa Do Ćwiczeń Z Uchwytem Średnica 100 Cm. Etrampoliny Trampolina Fitness Domowa Do Ćwiczeń Z Uchwytem Średnica 100 Cm. 59 1

 

TOP trampolíny v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené trampolíny
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Hudora Fantastic Hudora Fantastic 250 1
2. Salta Comfort Edition Ground Salta Comfort Edition Ground 226
3. Salta Premium Black Edition Salta Premium Black Edition 314

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Prosia vaše milé deti o to, aby ste ju zaobstarali na záhradu domáce trampolínu, na ktoré by mohla vyvádzať vo voľných chvíľach? Nezavrhujte hneď táto detská priania a skúste sa zamyslieť nad pozitívami, ktorá vašim deťom, ale aj vám samotným domáce trampolína môže priniesť. Skákanie nie je len príjemnou zábavou, dokáže veľmi efektívne tiež odbúravať stres, spevniť svalstvo či zlepšiť držanie tela. Tento pohyb navyše bude vás i vaše deti baviť. Ako ale vybrať tú správnu trampolínu pre vašu záhradu či byt?

 

Predovšetkým sa zamerajte na kvalitu konštrukcie

Ujasnite si, či budete chcieť na trampolíne skákať aj vy alebo ju kupujete iba vašim potomkom a podľa toho voľte jej nosnosť. Aby bola trampolína pri skákaní bezpečná, je potrebné voliť modely kvalitné a s pevnou kostrou. K tým najstabilnejším patria oceľové konštrukcie, ktoré zvyčajne vykazujú vysokú mechanickú odolnosť a zvládnu aj vyššiu hmotnosť cvičenca. Ak narazíte na lacnejšie trampolínu s hliníkovou kostrou, radšej si túto investíciu včas rozmyslite. Hliník je v porovnaní s oceľou výrazne menej robustná a nemožno sa na neho dostatočne spoľahnúť. Všimnite si tiež povrchovej úpravy konštrukcie trampolíny. Ak ju budete mať umiestnenú vo vonkajších priestoroch, bude totiž práve táto časť náchylná ku korózii. Už z výroby by mal byť oceľový rám pokrytý vrstvou čiernej farby, ktorá ju pred koróziou ochráni.

  • Nosnosť trampolíny i veľkosť jej skákacie plochy prispôsobte veku a veľkosti jej používateľov.
  • Vo všetkých prípadoch uprednostnite modely s robustným oceľovým rámom pred lacnejším hliníkovým.

 

Veľmi dôležitou súčasťou trampolíny sú pružiny a skákacie plocha

Vďaka nim je trampolína trampolínou. Opäť by ste sa mali zamerať na ich kvalitu a materiál, z ktorého sú vyrobené. Kvalitné by mala byť aj povrchová úprava. Aby skákajúci osoba nezapadla medzi pružiny a nezranila sa, mala by táto časť trampolíny byť vybavená ochranným krytom. Ten by mal byť dostatočne kvalitná aj na to, aby zabránil nepriaznivým vplyvom počasia degradovať materiál pružín. Najčastejšie sa stretnete s drahšie variantou z PVC a lacnejšie z PP. Na kvalitu skákanie má vplyv nielen konštrukcie, ale aj počet pružín. Samozrejme platí, že čím viac pružín trampolína má, tým lepšie vlastnosti pre športovcov ponúka. Srdcom trampolíny je skákacia plocha, ktorá je vo väčšine prípadoch vyrobená z PP vlákien. Táto umelá textília je odolná voči poškodeniu aj poveternostným vplyvom a pri páde nespôsobuje odreniny.

  • Základom trampolíny sú kvalitné pružiny, skákacie plocha, ale aj kryt pružín a ochranný kryt.

 

Kam s ňou?

Pred kúpou trampolíny by ste si mali rozmyslieť, kam ju chcete umiestniť. Tomu je potrebné prispôsobiť jej tvar a veľkosť už pri kúpe. Drvivá väčšina trampolín je kruhového tvaru, môžete sa ale stretnúť aj s modelmi do štvorca či oválu. Pri premýšľaní o správnom mieste pre novú trampolínu by ste mali vziať do úvahy, že pre jej bezpečné používanie by okolo nej mal zostať aspoň jeden meter voľný. Toto pravidlo sa oplatí dodržiavať v prípade trampolín, ktoré umiestňuje na záhradu, ale aj do interiéru vášho bytu. Čo sa týka veľkosti platí, že väčšie trampolína znamená tiež kvalitnejšie odpruženie, väčšiu skákacie plochu, a teda aj väčšiu bezpečnosť. Vonkajšie trampolíny by mali mať priemer aspoň tri metre.

  • Miestu finálneho ustavenie trampolíny prispôsobte aj jej tvar a veľkosť. 
  • Dostatočne bezpečná vonkajšia trampolína by mala mať priemer aspoň 3 metre.

 

Aké príslušenstvo by ste mali k trampolíne zaobstarať?

Už pri kúpe trampolíny je potrebné počítať aj s obstaraním schodíkmi. Skákacia plocha u väčšiny trampolín sa nachádza aj vo výške viac ako jeden meter nad zemou, a preto najmä pre menšie deti je problém sa na nej dostať. Výrobcovia trampolín preto priamo ku svojim modelom ponúkajú aj schodíky, ktoré síce môžete kúpiť aj neskôr, ale samozrejme je bezpečnejšie mať u trampolíny schodíky s ňou kompatibilné. Pre stabilné ukotvenie trampolíny si rovno prejem nákupe kúpte aj kotviace sadu, ktorá ju udrží na mieste aj v prípade silného vetra a zabezpečí, že trampolína bude vždy tam, kde ju chcete mať. Ak chcete trampolínu chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia, môžete si k nej zaobstarať trampolínový stan, ktorý môžu navyše vaše deti používať ako svoju skrýšu na hranie.

  • Bezpečnosť pri vstupe na trampolínu zaistí schodíky, o stabilné ukotvenie sa zase postará kotviace sada so skrutkami dlhým aspoň 40 cm.
  • Ak chcete svoju trampolínu ochrániť pred poveternostnými vplyvmi, kúpte k nej trampolínový stan. 

 

Najlepšie trampolíny 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Marimex 305 cm + ochranná sieť + schodíky. Tu zaobstaráte Marimex 305 cm + ochranná sieť + schodíky nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Marimex 305 cm + ochranná sieť + schodíky“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (12 hlasov)