Najlacnejšie LAMAX T6 GPS WiFi
Dlhodobo skvele hodnotené: LAMAX T6 GPS WiFi

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie kamery do auta roka 2024
Prehľadne:
najlepšie kamery do auta z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie kamery do auta? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené kamery do auta podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať kameru do auta?

  1. Pri kúpe Autokamera sa zamerajte najmä na jej rozlíšení as ním korešpondujúce veľkosť snímača.
  2. Nevyberajte modely s extrémnym uhlom záberu, držte sa radšej hodnôt do 150 °.
  3. Väčšina Autokamera má napájanie vyriešené prostredníctvom pripojenia k elektrickej sústave auta,ak chcete tú svoju občas vziať aj mimo automobil,kúpte si model so samostatnou batériou.

 

Pozrite sa na najlepšie kamery do auta:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP kamery do auta na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené kamery do auta
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. LAMAX T10 LAMAX T10 25 1,4
2. LAMAX C3 LAMAX C3 29 2,4
3. TrueCam M7 GPS Dual TrueCam M7 GPS Dual 127 1,5
4. Mio MiVue C312 Mio MiVue C312 43 1,8
5. 70mai Dash Cam A800S + Rear Cam Set 70mai Dash Cam A800S + Rear Cam Set 112 1,4

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší kamery do auta.

 

TOP kamery do auta v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené kamery do auta
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. TrueCam A7s TrueCam A7s 106 1,9
2. LAMAX C3 LAMAX C3 31 2,2
3. LAMAX C9 GPS LAMAX C9 GPS 82 1,5
4. LAMAX S9 Dual GPS LAMAX S9 Dual GPS 165 1,6
5. LAMAX T10 LAMAX T10 117 1,5

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší kamery do auta.

 

TOP kamery do auta v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kamery do auta
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. 70mai Wideorejestrator M300 Navy 70mai Wideorejestrator M300 Navy 1,1
2. 70mai 1S Kamera Samochodowa Rejestrator 64 Gb Zestaw Kompletny 70mai 1S Kamera Samochodowa Rejestrator 64 Gb Zestaw Kompletny 1,1
3. Wideorejestrator 70mai a500s kamera Wsteczna 128GB UP02 Zestaw Wideorejestrator 70mai a500s kamera Wsteczna 128GB UP02 Zestaw 1,2
4. Kamera samochodowa 70mai A500S karta 128GB Kamera samochodowa 70mai A500S karta 128GB 1,3
5. Redtiger F7N kamera samochodowa Wideorejestrator 4K z WiFi Gps Redtiger F7N kamera samochodowa Wideorejestrator 4K z WiFi Gps 1,4

 

TOP kamery do auta v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kamery do auta
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. 1080p Dual-Kamera, Dashcam für Autos, vorne und innen, Autokamera mit IR ... 1080p Dual-Kamera, Dashcam für Autos, vorne und innen, Autokamera mit IR ... 1,8
2. 70mai Dashcam 170 GRAD/M500 64GB (GPS-Empfänger), Dashcam 70mai Dashcam 170 GRAD/M500 64GB (GPS-Empfänger), Dashcam 1,2
3. VIOFO A119-G V3 Dashcam Schwarz VIOFO A119-G V3 Dashcam Schwarz 1,2
4. Dashcamera, Cobra Cdr895 Set, Für Cobra, Optischer Kamera, Digital C Dashcamera, Cobra Cdr895 Set, Für Cobra, Optischer Kamera, Digital C 2,1
5. E-ACE DVR Dash Kamera Auto DVR Spiegel FHD 1080p 4,3 Zoll Dual Len mit ... E-ACE DVR Dash Kamera Auto DVR Spiegel FHD 1080p 4,3 Zoll Dual Len mit ... 1,7

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Autokamera sa stále častejšie stávajú bežnou súčasťou osobných automobilov, ktorých vodiči sa chcú cítiť na ceste bezpečnejšie. Kamera v aute môže pomôcť najmä v prípade, keď sa stanete svedkom či aktérom autonehody a budete potrebovať dôkaz o tom, kto ju spôsobil. V mnohých prípadoch vás Autokamera pripraví minimálne o niekoľko bezsenných nocí. Preto, aby bol záznam z kamery naozaj kvalitným dôkazom vašej neviny, by ste mali vybrať vhodný typ Autokamera, ktorej technické parametre toto umožní.

 

Čo je pri výbere kamery do auta najdôležitejšie?

Zásadnú úlohu pre kvalitu záznamu hrajú najmä typ, veľkosť a rozlíšenie snímača kamery. V súčasnej dobe sa môžete stretnúť s dvoma typmi snímačov líšiacich sa najmä svojou konštrukčnou technológií. Lacnejšie, ale menej kvalitný CMOS objektívy sa vyznačujú najmä malými rozmermi, vďaka ktorým je možné ich využiť aj v miniatúrnych zariadení. Ak si chcete však zaobstarať kvalitné Autokamera, dajte prednosť CCD snímaču, ktorý je síce drahší, ale poskytne kvalitnejšie zábery. Väčšina užívateľov sa pri výbere Autokamera zrejme bude zaujímať o jej rozlíšenie. Vďaka vyššiemu rozlíšenie získate detailnejšie snímky, ale tiež záznam s väčšou veľkosťou. V súčasnej dobe je v oblasti kamier do auta bežným štandardom rozlíšenie Full HD s 1 920 x 1 080 pixelmi. Niektoré Autokamera umožňujú tiež manuálne zmenšenie rozlíšenia, vďaka ktorému zaobstaráte menej objemné video. S rozlíšením súvisí tiež veľkosť snímača. Tá je udávaná v palcoch a platí, že čím vyššia je rozlíšenie, tým väčšia by mal byť aj snímač. Vysoké rozlíšenie pri nízkych rozmeroch snímača je prakticky bezpredmetné. Väčšina kvalitných Autokamera s rozlíšením okolo 2 Mpx by mala disponovať rozmerom snímača okolo ¼ palca.

  • Pri výbere Autokamera sa v prvom rade zamerajte na rozlíšenie jej snímača a tiež jeho typ. Ak to dovolí vaše financie, dajte prednosť radšej modelu s CCD snímačom.
  • Ak narazíte na kameru s extrémne vysokým rozlíšením, pýtajte sa na veľkosť jej snímača. Tá by mala korešpondovať s rozlíšením.

 

Pri výbere kamery do auta je potrebné brať ohľad aj na uhol jej záberu

Práve uhol, ktorý je Autokamera schopná snímať, môže v mnohých prípadoch rozhodnúť o vašej nevine. Väčšina štandardných Autokamera disponuje uhlom záberu okolo 125°,do menšieho sa už neoplatí investovať. U hodnôt nad 160 ° už môže dochádzať ku skresleniu obrazu v dôsledku efektu ľudovo nazývaného rybie oko, čo znamená, že sa obraz deformuje do guľata.

  • Dostatočný uhol záberu u Autokamera sa pohybuje od cca 120 do 150 °.
  • Nenechajte sa nalákať na príliš veľký uhol záberu, u ktorého už dochádza k deformáciám obrazu.

 

Dostatok priestoru na ukladanie dát

Pri výbere kamery do auta je potrebné dbať tiež na veľkosť jej dátového priestoru, do ktorého sa videosekvencie ukladá. Dátová pamäť je u Autokamera najčastejšie riešená prostredníctvom microSD karty, ktorú možno v prípade potreby vymeniť za model s vyššou kapacitou. Štandardné Autokamera už pri nákupe disponujú kartou s veľkosťou minimálne 64GB,ktorá je schopná uložiť až 15 hodín záznamu v kvalite Full HD.

  • Väčšina Autokamera disponuje slotom pre microSD kartu, ktorú je možné vložiť s ľubovoľnou veľkosťou.

 

Ako je to s napájaním Autokamer?

Vzhľadom k tomu, že väčšina Autokamera disponuje cigaretovú zástrčkou, ktorú je možné pripojiť k zdroju elektrickej energie v automobile, nie je nutné sa pri jej výbere zaoberať kapacitou batérie či akumulátora. Ak však chcete mať možnosť vziať kameru do ruky a nezávisle na automobile zaznamenať okolité dianie, kúpte si model s vlastnou batériou, ktorý umožní dočasné využitie aj mimo napájací sústavu auta. 

 

Najlepšie kamery do auta 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt LAMAX T10. Tu zaobstaráte LAMAX T10 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: LAMAX T10“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (11 hlasov)