Najlacnejšie GoalZero Nomad 20
Dlhodobo skvele hodnotené: GoalZero Nomad 20

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie solárné nabíjačky roka 2024
Prehľadne:
najlepšie solárné nabíjačky z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie solárné nabíjačky? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené solárné nabíjačky podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať solárnú nabíjačku?

  1. Pri výbere solárne nabíjačky sa zamerajte v prvom rade na jej výkon. Ten prispôsobte počtu a náročnosti nabíjaných zariadení.
  2. Ak sa vydáte na dlhšiu dovolenku do prírody, dajte prednosť solárne nabíjačke s integrovaným akumulátorom.
  3. Pre krátke výstupy, pri ktorých budete potrebovať mať istotu, že vám bude vaše elektronika vždy k dispozícii, voľte skôr samostatné solárne nabíjačky bez akumulátora.

 

Pozrite sa na najlepšie solárné nabíjačky:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP solárné nabíjačky na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené solárne nabíjačky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Allpowers SP5V10W Allpowers SP5V10W 19 1,0
2. NEO TOOLS 90-140 NEO TOOLS 90-140 38 1,0
3. GoalZero Boulder 100 GoalZero Boulder 100 230 1,0
4. ChoeTech Foldable Solar Charger 14W ChoeTech Foldable Solar Charger 14W 38 4,0
5. Solárna nabíjačka POWERplus Gibbon ETFE 5 W USB 5V Solárna nabíjačka POWERplus Gibbon ETFE 5 W USB 5V 29 1,0

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší solárné nabíjačky.

 

TOP solárné nabíjačky v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené solárne nabíjačky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. CROSSIO SolarPower 28W 3.0 CROSSIO SolarPower 28W 3.0 61 2,4
2. Victron Energy GX Touch 50 Victron Energy GX Touch 50 217 1,0
3. Goal Zero Nomad 5 Goal Zero Nomad 5 49 1,3
4. CROSSIO SolarPower 100W CROSSIO SolarPower 100W 198 1,0
5. Jackery SolarSaga 200 Jackery SolarSaga 200 500 1,0

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší solárné nabíjačky.

 

TOP solárné nabíjačky v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solárne nabíjačky
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Anker SOLIX Solarbank E1600 Storage for Balcony Power Plants Anker SOLIX Solarbank E1600 Storage for Balcony Power Plants 1,6
2. Zestaw solarny do ładowania akumulatora Ładowarka solarna Zestaw solarny do ładowania akumulatora Ładowarka solarna 1,3
3. Solarna Ładowarka Do Akumulatorów Motor Skuter Solarna Ładowarka Do Akumulatorów Motor Skuter 1,3
4. Przetwornica Solarna Eco Boost MPPT 3000 [4PRZSOL001] Przetwornica Solarna Eco Boost MPPT 3000 [4PRZSOL001] 1,4
5. Ładowarka Solarna Powerbank Do Telefonu Na Biwak Ładowarka Solarna Powerbank Do Telefonu Na Biwak 1,9

 

TOP solárné nabíjačky v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solárne nabíjačky
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Powmr mppt Solar laderegler 60a Batterie ladegerät 12V 24V 36V 48V Auto Max PV ... Powmr mppt Solar laderegler 60a Batterie ladegerät 12V 24V 36V 48V Auto Max PV ... 1
2. Revolt Solar-Ladegerät für Auto-Batterien, 12 Volt, 2,4 Watt Revolt Solar-Ladegerät für Auto-Batterien, 12 Volt, 2,4 Watt 1,4

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Kvalitné solárnu nabíjačku ocenia nielen dobrodruhovia, ale tiež každý, kto sa čas od času vydá na dovolenku pod stan či do kempu a potrebuje univerzálny zdroj, ktorým by nadobudol svoju elektroniku, napríklad mobilný telefón, notebook či navigáciu. Ak chcete stráviť niekoľko nerušených dní v prírode bez nutnosti pravidelného návratu do civilizácie na účel nadobudnutia vašej elektroniky, kúpte si kvalitný solárnu nabíjačku, ktorá vám práve toto umožní.

 

Čo si rozmyslieť pred tým, než sa vydáte pre novú solárnu nabíjačku?

Úplne zásadným parametrom nabíjačiek všetkých typov je ich výkon.V prípade nabíjačiek, ktoré získavajú svoju energiu zo slnka, je výkon závislý na množstvo energie, ktorú je zariadenie schopné zo slnečných lúčov dostať. Plánujete dlhšiu túru s batohom do prírody, iste oceníte aj menšia hmotnosť zariadenia as ňou súvisiace nižšie rozmery.

  • Pred kúpou solárne nabíjačky by ste mali mať jasno v tom, aký výkonom by malo zariadenie disponovať.
  • Vyriešené by ste mali mať tiež požadované rozmery a hmotnosť.

 

S akumulátorom či bez neho?

Aj v prípade solárnych nabíjačiek sa môžete stretnúť s niekoľkými rôznymi modelmi, ktoré sú vhodné pre rozmanité spôsoby použitia. V závislosti na spôsobe spracovania energie získanej zo solárnych článkov existujú dva typy solárnych nabíjačiek. Prvý obsahujú okrem solárnych článkov aj akumulátor, do ktorého sa získaná energia uloží a je použiteľná neskôr v prípade horšieho počasia. Nevýhodou tohto typu nabíjačiek je pomalší dobíjanie, prednosťou sú však obvykle menšie rozmery. Tieto adaptéry sa hodí najmä pre dlhodobé trávenie času mimo civilizáciu, kde po niekoľko dní nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Naopak pre krátke výlety do prírody sú vhodné skôr solárne články určené len pre priame nabíjanie. Medzi ich prednosti patrí vysoká rýchlosť nabíjania elektronických zariadení, sú ale väčšie a nedisponujú možnosťou uložiť zvyšok energie na neskôr.

  • Solárne nabíjačky s akumulátorom sa hodí najmä na treky, u ktorých predpokladáte niekoľkodňový absenciu prístupu k elektrickej energii.
  • Samostatné solárne nabíjačky bez akumulátora sú naopak vhodné skôr na kratšie výlety, pri ktorých budete preferovať vysokú rýchlosť dobitia vášho zariadenia.

 

Potrebnému príkonu pri nabíjaní vášho zariadenia prispôsobte výkon nabíjačky

Výkon solárne nabíjačky je považovaný za jeden z jej najdôležitejších parametrov. Práve na ňom závisí, koľko prístrojov nabíjačkou dobijete,ale tiež napríklad, či sa dostanete včas do bezpečia v krízovej situácii. V niektorých prípadoch môžu byť následky nedostatku energie pre vaše elektronické zariadenia fatálne. Napríklad vypadne Ak vám navigácia uprostred čiernočiernej tmy v neznámej krajine. Dimenzujte teda svoju solárnu nabíjačku na výkon, ktorý je vždy o niečo málo vyššia, než potrebujete pre svoju elektroniku. Nabíjačky s minimálnym výkonom do cca 3 W slúži obvykle ako záložný zdroj pre vašu batériu v mobilnom telefóne. Uživíte z nej však skôr menej náročné typy mobilov. Pre nabitie chytrých telefónov, GPS navigácií, fotoaparátov či kamier, budete potrebovať výkon okolo 10 W. Ak chcete brať so sebou do prírody tabliet či notebook, vybavte sa solárne nabíjačkou s výkonom od cca 15 W do 25 W. V prípadoch najvýkonnejších solárnych nabíjačiek však už musíte počítať s pomerne vysokými finančnými nákladmi.

  • Pre nabíjanie mobilných telefónov, GPS navigácií a ďalších zariadení so strednou spotrebou, vám postačí výkon solárne nabíjačky okolo 10 W.
  • V prípade notebooku či tabletu, musíte však počítať minimálne s dvojnásobným výkonom solárne nabíjačky.

 

Aká je kapacita akumulátora?

V prípadne nabíjačiek s integrovaným akumulátorom si pred kúpou zistite jeho kapacitu, ktorá sa udáva v miliampérhodinách (mAh). U tej samozrejme platí, že čím vyššia kapacita,tým viac energie budete schopní uchovať pre horšie časy, ale tiež tým drahší bude nakupujú nabíjačka.

 

Najlepšie solárné nabíjačky 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Goal Zero Nomad 7W. Tu zaobstaráte Goal Zero Nomad 7W nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Goal Zero Nomad 7W“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.8/5 - (17 hlasov)