Najlacnejšie Sony DSX-A410BT
Dlhodobo skvele hodnotené: Sony DSX-A410BT

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie autorádia roka 2024
Prehľadne:
najlepšie autorádia z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie autorádia? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené autorádia podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať autorádio?

  1. Okrem vzhľadu ladiaceho s interiérom vášho vozidla by ste sa u autorádia mali zamerať aj na jeho rozmery a spôsob pripojenia k automobilu. 
  2. Zistite si vopred, akými konektormi váš automobil disponuje a tomu prispôsobte aj výber autorádia.
  3. Okrem prijímača rádiového signálu, ktorým by malo disponovať každé autorádio, vyžadujte aj CD a DVD prehrávač, USB konektor alebo podporu technológie Bluetooth.

 

Pozrite sa na najlepšie autorádia:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP autorádia na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené autorádia
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Sencor SCT 3018MR Sencor SCT 3018MR 28 2,4
2. Sony DSX-A410BT Sony DSX-A410BT 85 1,1
3. Sencor SCT 5017BMR Sencor SCT 5017BMR 35 1,6
4. Pioneer DMH-A240BT Pioneer DMH-A240BT 159 2,5
5. Pioneer MVH-S420BT Pioneer MVH-S420BT 89 1,6

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší autorádia.

 

TOP autorádia v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené autorádia
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Sencor SCT 5017BMR Sencor SCT 5017BMR 38 2,3
2. Sencor SCT 3018MR Sencor SCT 3018MR 27 1,9
3. Pioneer SPH-10BT Pioneer SPH-10BT 117 1,4
4. Pioneer MVH-S320BT Pioneer MVH-S320BT 83 1,4
5. Pioneer MVH-S420BT Pioneer MVH-S420BT 93 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší autorádia.

 

TOP autorádia v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené autorádia
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Radio samochodowe Blaupunkt Tokio 110 Radio samochodowe Blaupunkt Tokio 110 1,4
2. Radio samochodowe Pioneer mvh-s120ub, USB,AUX Radio samochodowe Pioneer mvh-s120ub, USB,AUX 1,3
3. Radio samochodowe 2DIN ekran 7' USB SD MP3 BT | NCS RS-303 czarny Radio samochodowe 2DIN ekran 7' USB SD MP3 BT | NCS RS-303 czarny 1,6
4. RADIO SAMOCHODOWE NCS RS-105 RADIO SAMOCHODOWE NCS RS-105 1,3
5. Hikity 1 Din Radio samochodowe 4.1'' Cyfrowy wyświetlacz Odtwarzacz wideo MP5 ... Hikity 1 Din Radio samochodowe 4.1'' Cyfrowy wyświetlacz Odtwarzacz wideo MP5 ... 1,9

 

TOP autorádia v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené autorádia
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Pioneer MVH-S120UB Autoradio Pioneer MVH-S120UB Autoradio 1,3
2. Hikity 1 DIN Autoradio 4,1 Zoll Digitalanzeige MP5-Videoplayer Autoradio Stereo ... Hikity 1 DIN Autoradio 4,1 Zoll Digitalanzeige MP5-Videoplayer Autoradio Stereo ... 1,9
3. Pioneer DMH-A340DAB Autoradio Pioneer DMH-A340DAB Autoradio 2,1
4. Pioneer SPH-20DAB Autoradio Pioneer SPH-20DAB Autoradio 1,9
5. Autoradio 2 DIN 7 Zoll Multimedia Video Player Bluetooth GPS Map Universal Auto ... Autoradio 2 DIN 7 Zoll Multimedia Video Player Bluetooth GPS Map Universal Auto ... 2

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Málokoho už dnes nadchne cestovanie autom bez možnosti počúvania obľúbenej hudby či rádiové stanice. Autorádio skrátka už neodmysliteľne patrí k nášmu pobytu v aute rovnako ako radiaca páka či volant. Nie v každom automobile máte ale autorádio k dispozícii už pri jeho kúpe. Alebo to existujúce potrebujete skrátka vymeniť za lepší a výkonnejší model. Každý sa niekedy dostane do situácie, kedy potrebuje nové autorádio vybrať. Na ktoré parametre sa pritom ale zamerať? 

 

Pre začiatok sa zamerajte na rozmery a spôsob pripojenia k automobilu

Každý uprednostňuje iné vlastnosti. Niekto preferuje dokonalý vzhľad ladiaci s interiérom automobilu, iný kladie dôraz na bezchybný výkon. Čo je, ale obom spoločné sú rozmery autorádia a spôsob jeho pripojenia k automobilu. Oboje je zvyčajne dané rozmery priehradky na autorádio pripravené a konektorom, ktorý sa v nej ukrýva. Ten môže byť niekoľkých typov. Najčastejšie je im hlavná ISO konektor, ktorý je zložený z dvoch ôsmich pólových častí. Pre pripojenie zosilňovača alebo subwoofera budete potrebovať konektor RCA audio cinch s počtom výstupov zodpovedajúcim počtu pripojených zariadení. Ak chcete do auta pripojiť aj video zariadení, napríklad parkovaciu kameru, overte si vopred, že v ňom máte k dispozícii aj RCA video cinch. 

Z hľadiska rozmerov sa môžete stretnúť s dvoma typmi autorádií:

  • 1DIN
  • 2DIN

 

Lacnejšie a menej náročná 1DIN majú štandardné rozmery 18 x 5cm.Zvyčajne majú len minimálne displej a ovládacie prvky, zmestia sa ale rozmerovo do 1DIN aj 2DIN priehradky a ich využitie je veľmi univerzálny. 2DIN autorádia sa presadzujú predovšetkým u náročnejších užívateľov moderných automobilov. Ich rozmery sú 18 x 10 cm a na ich inštaláciu je ako už názov napovedá nutná 2DIN lišta. Za vyššiu cenu sa vám odmení veľkým zvyčajne aj dotykovým displejom, nadčasovým dizajnom a bohatým výberom funkcií. 

  • Z hľadiska rozmerov môžete naraziť na 1DIN a 2 DIN autorádia, pričom prvá z nich má oproti druhému polovičný hrúbku.
  • Pre pripojenie autorádia bývajú automobily vybavené konektorom ISO. Ak chcete spoločne s autorádiom pripojiť aj zosilňovače, mali by ste si overiť prítomnosť RCA audio cinch konektora.

 

Akými funkciami by malo autorádio disponovať?

Všetko sa samozrejme odvíja od vašich požiadaviek. Každé autorádio by ale malo mať minimálne funkciu rádia čiže byť vybavené prijímačom rádiového signálu. Ak bude vaša autorádio disponovať aj funkciou RDS, prečítate si na displeji napríklad meno počúvanej stanice či názov prehrávanej pesničky. Ak jazdíte často hlavičiek s horším príjmom rádiového signálu, napríklad do hôr či do prírody, oceníte, ak bude vaša autorádio disponovať technológiou DAB či DAB+, ktorá je zameraná na príjem rádiového signálu v horšie dostupných oblastiach. Niektorí vodiči chcú od svojho autorádia viac. Práve im sú určené autorádia s CD a DVD mechanikou alebo s podporou USB. Tá totiž umožňujú prehrávať vlastnú hudbu či počúvať zvukové knihy z vlastných zdrojov. Moderné modely autorádií ponúkajú aj možnosť spárovanie napríklad s vaším mobilným telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth. Môžete tak veľmi ľahko prehrávať hudbu priamo z vášho mobilu, bez toho aby ste ju museli zložito prenášať do autorádia. U niektorých autorádií sa navyše stretnete aj s niekoľkými sloty pre pamäťové karty, vďaka ktorým máte k dispozícii ďalšiu možnosť, ako preniesť hudbu do autorádia. 

  • Každé autorádio je vybavené prijímačom rádiového signálu, niektoré ho vďaka technológii DAB či DAB + umožňujú prijímať aj v ťažšie dostupných oblastiach. 
  • Pre prenesenie vlastnej hudby do autorádia oceníte, ak je to vaša disponovať CD a DVD prehrávačem, USB konektorom alebo modulom Bluetooth.

 

Najlepšie autorádia 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Pioneer MVH-S320BT. Tu zaobstaráte Pioneer MVH-S320BT nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Pioneer MVH-S320BT“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (12 hlasov)