Najlacnejšie Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510
Dlhodobo skvele hodnotené: Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá roka 2024
Prehľadne:
najlepšie bezdrôtové slúchadlá z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie bezdrôtové slúchadlá? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené bezdrôtové slúchadlá podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať bezdrôtové slúchadlá?

  1. Pred vytváraním bezdrôtových slúchadiel by ste mali mať jasno najmä v tom, ako kvalitné zariadenie chcete a aké finančné prostriedky do jeho kúpy hodláte investovať.
  2. Zamyslite sa tiež nad voľbou technológie prepojenie slúchadiel so zdrojom signálu. Vyberať môžete z infračerveného žiarenia, rádiofrekvenčných vĺn či technológie Bluetooth.
  3. Neposlednom rade sa zamerajte aj na technické parametre, najmä frekvenčný rozsah slúchadiel, ktorý by mal zodpovedať rozmedzí frekvencií, v ktorých vníma vaše ucho.

 

Pozrite sa na najlepšie bezdrôtové slúchadlá:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP bezdrôtové slúchadlá na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené bezdrôtové slúchadlá
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. QCY T1C QCY T1C 11 1,5
2. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 101 1,2
3. Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 114 1,3
4. JBL Tune 520BT JBL Tune 520BT 36 1,2
5. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite 13 1,4

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší bezdrôtové slúchadlá.

 

TOP bezdrôtové slúchadlá v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené bezdrôtové slúchadlá
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 112 1,3
2. Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510 103 1,3
3. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 62 1,4
4. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite 13 1,7
5. Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A 170 1,3

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší bezdrôtové slúchadlá.

 

TOP bezdrôtové slúchadlá v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrôtové slúchadlá
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 2019 Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 2019 1,3
2. Apple słuchawki AirPods Pro 2.gen Magsafe & Usb-c Apple słuchawki AirPods Pro 2.gen Magsafe & Usb-c 1,2
3. Beats Solo3 Wireless Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless Słuchawki bezprzewodowe 1,4
4. APPLE Airpods Max Nauszne Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem, Aktywna redukcja ... APPLE Airpods Max Nauszne Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem, Aktywna redukcja ... 1,3
5. Jbl Tune 510BT różowe słuchawki bezprzewodowe Jbl Tune 510BT różowe słuchawki bezprzewodowe 1,4

 

TOP bezdrôtové slúchadlá v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrôtové slúchadlá
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Apple AirPods Pro (mit Magsafe Ladecase) Apple AirPods Pro (mit Magsafe Ladecase) 1,4
2. Apple AirPods Kopfhörer Apple AirPods Kopfhörer 1,4
3. Sony WH-1000XM4 Kopfhörer schwarz Sony WH-1000XM4 Kopfhörer schwarz 1,3
4. Beats Studio3 Wireless Blau Kopfhörer Beats Studio3 Wireless Blau Kopfhörer 1,4
5. Samsung Galaxy Buds2 Weiß Kopfhörer Samsung Galaxy Buds2 Weiß Kopfhörer 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Bezdrôtové slúchadlá sú veľmi obľúbená najmä u hráčov počítačových hier či všetkých užívateľov PC a mobilných telefónov, ktorí sa nechcú neustále zamotávať do káblov. Svojim charakterom spĺňajú požiadavky modernej doby na jednoduché použitie bez väčšieho obmedzovania. Ako ale správna bezdrôtové slúchadlá vybrať? A na čo sa pri ich výbere zamerať?

 

Voľný ako ten vtáčik

Bezdrôtové slúchadlá si obľúbili najmä všetci tí, ktorí chcú počúvať hudbu za pohybu, a pritom nebyť obmedzovaný voľne visiacimi káblami. Bezdrôtové špunty alebo slúchadlá sú tak doménou najmä športovcov, ktorí vďaka nim počúvaj hudbu napríklad pri behu. Využijú je však tiež mladí hudobné maniaci, ktorí si svoj pohyb po ulici či v prírode nedokážu predstaviť bez nepretržitého prívodu svojej obľúbenej hudby. Predtým, než sa vydáte pre svoje nové bezdrôtové slúchadlá, by ste si mali najmä rozmyslieť, akú vysokú kvalitu reprodukcie hudby od nich požadujete. Tomu je potrebné prispôsobiť aj cenové rozpätie, s ktorým pri ich obstaranie počítate. Rozhodne sa neoplatí kupovať vybraný model naslepo. Ideálne je, ak si môžete pred kúpou práve ten konkrétny model slúchadiel vyskúšať a uistiť sa, že práve tieto sú pre vaše uši ideálne.

  • Pred zaobstaraním bezdrôtových slúchadiel by ste mali mať jasno v tom, ako kvalitné zariadenie potrebujete a tomu tiež prispôsobiť jeho finančnú náročnosť.
  • Snažte sa si pred finálnym rozhodnutím preferovaný model naživo vyskúšať. Každý vníma zvuk inak, a preto by vám slúchadlá, ktoré vyhovujú vášmu priateľovi nemusela sedieť.

 

Aká existujú bezdrôtové slúchadlá z hľadiska ich pripojenie k zdroju zvuku?

Pravdepodobne najčastejšie si používatelia kupujú slúchadlá, ktoré sú k mobilnému telefónu či počítaču pripojená prostredníctvom technológie Bluetooth. Ich dosah sa pohybuje medzi 10 až 15 m. Výhoda tejto technológie spočíva predovšetkým v tom, že dokáže signál preniesť aj cez silnejší stenu či podobnú bariéru. Prakticky tak môžete bezdrôtové slúchadlá využívajúce technológiu Bluetooth používať napríklad doma, kde v jednej izbe máte postavený počítač, ktorý vysiela audio signál do slúchadiel, v ktorých ho v druhej izbe počúvate. Ďalším variantom, ako môžem byť bezdrôtové slúchadlá pripojená ku zdroju signálu je infračervené žiarenie. V tomto prípade musíte mať ako prijímač, teda slúchadla aj tiež vysielač na strane zariadenia. Tieto obe súčasti musia byť navyše v dohľade. Neplatí preto, ako u Bluetooth slúchadiel, že by bolo možné preniesť infračervený signál cez stenu. Infračervená bezdrôtové slúchadlá sú tak vhodná napríklad pre nerušené sledovanie televízie či počúvanie hudby v rovnakej miestnosti, v ktorej sa nachádza zdroj signálu. Aj v prípade posledného spôsobu prenosu prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn potrebujete k jeho sprostredkovanie okrem prijímača tiež vysielač. Dosah bezdrôtových slúchadiel využívajúcich rádiový signál je v porovnaní s ostatnými technológiami bezkonkurenčne najvyššia. Počítať môžete aj s desiatkami metrov a prekážky v ceste signálu tiež nie sú problém. Bohužiaľ však so zvyšujúcou sa vzdialenosťou prijímača od vysielača sa zhoršuje kvalita signálu.

  • Bezdrôtové slúchadlá môžu k svojmu fungovaniu využívať technológiu Bluetooth, ktorá dokáže preniesť signál na jednotky metrov a nevadí jej ani prekážky.
  • Ďalším variantom prenosu je infračervený signál, ktorý však vyžaduje priamu dohľadnosť vysielača a prijímača a vysielača a jeho dosah je minimálna.
  • Slúchadlá založená na rádiofrekvenčným prenose zvládnu preniesť signál na vzdialenosť až 100 m a prekážky na ceste pre nich nepredstavujú problém.

 

Na aké technické parametre sa pri výbere bezdrôtových slúchadiel zamerať?

K tým najvýznamnejším patrí bezpochyby frekvenčný rozsah. Ten by mal zodpovedať parametrom ľudského ucha, ktoré je schopné vnímať zvuk v rozmedzí frekvencií približne od 18 Hz do 18 kHz. Práve v tejto hladine by slúchadlá mala byť schopná prenášať zvuk. Na kvalitu počúvania hudby bude mať vplyv aj prítlak slúchadiel. Samozrejme platí, že slúchadlá s väčším prítlakom dokážu lepšie odrušiť okolité vplyvy a poslucháč ich prostredníctvom dosiahne lepšieho zážitku. Ideálne je, ak sa prítlak slúchadiel pohybuje na hodnotách do cca 4 Newtonov.

  • Najdôležitejším technickým parametrom bezdrôtových slúchadiel je ich frekvenčný rozsah, ktorý by sa mal pohybovať v rozmedzí od cca 18 Hz do 18 kHz. 
  • Kvalitu zážitku dokáže ovplyvniť tiež prítlak slúchadiel. Ten by sa mal pohybovať na rozumnej hranici zodpovedajúce kompromisu medzi zvukovými vlastnosťami a pohodlím užívateľa.

 

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Apple AirPods MV7N2ZM/A. Tu zaobstaráte Apple AirPods MV7N2ZM/A nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Apple AirPods MV7N2ZM/A“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (25 hlasov)