Najlacnejšie Remington S8500
Dlhodobo skvele hodnotené: Remington S8500

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie žehličky na vlasy roka 2021
Prehľadne:
najlepšie žehličky na vlasy z hodnotení, recenzií aj testov

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie žehličky na vlasy? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené žehličky na vlasy podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať žehličku na vlasy?

  1. Pri výbere žehličky na vlasy by ste si mali v prvom rade rozmyslieť, či ju chcete používať skôr na narovnanie vlasov či naopak tvorbu kučier. 
  2. Pre rovné dlhé vlasy sa hodí skôr žehličky so širšími žehlíiacími plochami, na lokne zase využijete skôr tie guľaté s menším priemerom.
  3. U žehličky na vlasy je dôležitý aj materiál,z ktorého sú vyrobené žehliace doštičky. Tie naozaj kvalitné sú z keramiky, turmalínu či titánu.

 

Pozrite sa na najlepšie žehličky na vlasy:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP žehličky na vlasy na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené žehličky na vlasy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Remington S8500 Remington S8500 26 1,4 Viac
2. Remington S 9500 Remington S 9500 24 1,5 Viac
3. Remington Sleek & Curl S6500 Remington Sleek & Curl S6500 22 1,6 Viac
4. Remington S8590 Remington S8590 34 1,5 Viac
5. Remington S3500 Remington S3500 18 1,4 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší žehličky na vlasy.

 

TOP žehličky na vlasy v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené žehličky na vlasy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Remington S8500 Shine Therapy Remington S8500 Shine Therapy 23 1,4 Více
2. Remington Sleek & Curl S6500 Remington Sleek & Curl S6500 21 1,5 Více
3. Remington S 9500 Pearl Remington S 9500 Pearl 21 1,4 Více
4. Remington S8590 Remington S8590 30 1,4 Více
5. Sencor SHI 110BK Sencor SHI 110BK 5 1,6 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší žehličky na vlasy.

 

TOP žehličky na vlasy v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené žehličky na vlasy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie

 

TOP žehličky na vlasy v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené žehličky na vlasy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Remington ProLuxe S9100 Remington ProLuxe S9100 42 1
2. Remington Pro-Ion Straight S7710 Remington Pro-Ion Straight S7710 29 1,2
3. ghd V Gold Mini Styler ghd V Gold Mini Styler 134 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Chcete si občas upraviť svoj účes do neobvyklej podoby sami doma? Potom k tomu potrebujete prístroj, ktorý vám s tým pomôže. Moderné žehličky na vlasy zvládnu vlasy nielen narovnať, ale aj napríklad nakrepovat či vytvoriť z prameňov vlasov romantické prstienky. Ich obsluha je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj laik. Preto vyberiete Ak si správne zariadenie, nemusíte sa v oblasti vlasových kreácií spoliehať iba na kaderníčku.

 

Aké nároky by mala spĺňať kvalitná žehlička na vlasy?

Medzi základné vlastnosti tohto zariadenia, na ktoré by ste sa mali zamerať už spočiatku, patria najmä tvar žehliacej plochy a jej šírka. Užšie žehličky sú určené najmä pre majiteľky kratších vlasov a tých užívateľov, ktorí chcú z dlhších vlasov vytvoriť malé lokne. Širší žehličky naopak využijú najmä tie dámy, ktorých vlasy sú dlhé a husté. Žehlenie bude vďaka väčšej ploche omnoho jednoduchšie a tiež rýchlejší. Pre tvorbu kučier je plochá žehlička menej praktická. K tomuto účelu sú určené skôr okrúhle žehličky, s ktorými dosiahnete dokonalého efektu prirodzených kučier. Špeciálnym typom žehličiek sú žehličky krepovacie, s ich využitím ľahko na svojej hlave vytvoríte miniatúrne vlny zvanej krepu. Ak nemôžete sa rozhodnúť, ktorý typ žehličky na vlasy uprednostniť, poobzerajte sa po modeli s vymeniteľnými vnútornými plochami, ktorý umožňuje na vašej hlave vytvoriť celú plejádu štýlov a typov účesov.

  • Pre výber žehličky na vlasy je zásadný tvar a veľkosť jej žehliacej plochy.
  • Pre krátke vlasy a tvorbu kučier sa hodí skôr guľaté žehličky s menšími žehliacimi doštičkami. 
  • Široké žehličky sú vhodné najmä pre narovnanie dlhých a nepoddajných vlasov.

 

Na čo by ste sa mali zamerať pred výberom žehličky na vlasy?

V prvom rade je potrebné zohľadniť typ vašich vlasov. Pre husté a dlhé vlasy budete potrebovať inú žehličku ako pre vlasy krátke a jemné. Jasno by ste mali mať tiež v tom, na čo budete chcieť žehličku prevažne používať. Vyžadujete od zariadení iba možnosť vyrovnávanie vlasov alebo budete chcieť vytvoriť tiež lokne? Zásadným kritériom pre nákup tohto zariadenia je samozrejme tiež cena.

 

Na kvalitu žehličky na vlasy má vplyv aj povrch žehliacich doštičiek

U žehličiek najnižšej triedy nájdete doštičky kovové, ktoré sa však často prehrievajú a následne vlasy spáli. Tým sa radšej vyhnite. Oveľa vhodnejšie sú keramické doštičky, ktoré umožňujú rýchlejší a rovnomernejšie zahrievanie a menšie pripaľovaniu vlasov. K tomu lepšiemu, čo možno na súčasnom trhu žehličiek na vlasy zohnať, patrí zariadenie s turmalínovými doštičkami, ktoré vlasy toľko neničí a používať ich možno aj pri nižších teplotách. V tom najlepšom zariadení tohto typu narazíte pravdepodobne na doštičky titánové, ktoré sa rovnomerne zahrievajú a umožní dosiahnuť aj tých najvyšších teplôt. Tie sú vhodné pre husté a pevné vlasy, s ktorými je manipulácia často obtiažna.

  • Ak chcete naozaj kvalitné zariadenie za dobrú cenu, dajte prednosť žehličkám s keramickými alebo ešte lepšie turmalínovými žehliacimi plochami.

 

Na aké ďalšie funkcie by ste sa mali pri výbere žehličky na vlasy zamerať?

Moderné žehličky na vlasy disponujú napríklad možnosťou rýchleho nahrievanie, ktoré umožňuje zariadenie dostať sa do pohotovostného stavu už v priebehu niekoľkých málo sekúnd. Praktická je tiež funkcia automatického vypnutia, ktorá zariadenie odpojí od elektrickej siete v prípade, keď nebolo dlhšiu dobu používané. Ak chcete mať istotu, že si pri manipulácii s žehličkou omylom nepřenastavíte teplotu, uprednostnite model, ktorý disponuje funkciou uzamknutia nastavenej teploty. Niektoré typy týchto zariadení majú žehliace doštičky napustené zvláštnym typom olejov, ktoré pri ich používaní vlasy ošetrujú a udrží v dobrej kondícii.

  • Pre pohodlnejšie používanie žehličky na vlasy sú kľúčové aj ďalšie nadštandardné funkcie, napríklad automatické vypnutie či rýchle predhriatie. 

 

Najlepšie žehličky na vlasy 2021. Vybrali ste si?

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.