Najlacnejšie Lamart LT1131 panvica lievance 26 cm
Dlhodobo skvele hodnotené: Lamart LT1131 panvica lievance 26 cm

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie panvice roka 2020
Prehľadne:
najlepšie panvice z hodnotení, recenzií aj testov

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie panvice? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené panvice podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať panvicu?

  1. Ak kupujete panva, zamerajte sa v prvom rade na jej veľkosť. prispôsobte počtu členov vašej domácnosti.
  2. Ak chcete panvicu s nepriľnavým povrchom,vyberajte z ponuky modelov z liatiny, keramiky či tých, ktoré sú pokryté tenkou teflónovou vrstvou.
  3. Okrem klasických panvíc si môžete zaobstarať aj panvy grilovacie, špeciálne typy určené na prípravu palaciniek či dokonca panvice WOK určené najmä na prípravu ázijských pokrmov.

 

Pozrite sa na najlepšie panvice:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP panvice na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené panvice
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. TEFAL Invissia wok B3091942 TEFAL Invissia wok B3091942 16 1 Viac
2. Tefal TalentPro C6210652 panvica 28cm Tefal TalentPro C6210652 panvica 28cm 30 1,4 Viac
3. Tescoma Presto 4 oka 24cm Tescoma Presto 4 oka 24cm 15 1,4 Viac
4. Tefal TalentPro C6210452 panvica 24 cm Tefal TalentPro C6210452 panvica 24 cm 26 2 Viac
5. Banquet Pánev na 7 lívanců s nepřilnavým povrchem Alivia Smile 26 cm Banquet Pánev na 7 lívanců s nepřilnavým povrchem Alivia Smile 26 cm 17 1,1 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší panvice.

 

TOP panvice v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené panvice
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Tescoma i-PREMIUM Stone 28cm Tescoma i-PREMIUM Stone 28cm 34 1,4 Více
2. Tefal TalentPro C6210652 pánev 28cm Tefal TalentPro C6210652 pánev 28cm 35 1,4 Více
3. Tescoma pánev 4 oka PRESTO 24cm Tescoma pánev 4 oka PRESTO 24cm 15 1,6 Více
4. Lamart Crepe LT1131 Lívanečník 26 cm Lamart Crepe LT1131 Lívanečník 26 cm 13 1,3 Více
5. Orion pánev na 7 x volská oka Grande 27 x 1,5 cm Orion pánev na 7 x volská oka Grande 27 x 1,5 cm 18 1,1 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší panvice.

 

TOP panvice v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené panvice
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Ambition Patelnia Głęboka Z Pokrywką 28Cm Indukcja (84106) Ambition Patelnia Głęboka Z Pokrywką 28Cm Indukcja (84106) 33 0
2. Zwieger Obsidian Patelnia 24Cm (Pt3856) Zwieger Obsidian Patelnia 24Cm (Pt3856) 27 0
3. Tefal Chef o średnicy 28cm C6940602 Tefal Chef o średnicy 28cm C6940602 21 0

 

TOP panvice v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené panvice
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Le Creuset Bratpfanne Le Creuset Bratpfanne 112 1,1
2. Le Creuset Signature Grillpfanne quadratisch Le Creuset Signature Grillpfanne quadratisch 77 1,2
3. WMF Profi Resist Bratpfanne WMF Profi Resist Bratpfanne 59 1,3

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Poriadnu panvica potrebuje každá domácnosť a tí sa skladá z väčšieho počtu členov alebo je jej obyvateľom iba jediný človek. Panvica patrí k základnému vybaveniu modernej kuchyne najmä preto že vďaka nej vykúzlite širokú škálu jedál rôznych chutí. Či chcete na panvici smažiť rezne, dusiť zeleninu či pripravovať lievance Mali by ste si vybrať vhodný model, ktorý vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť.

 

V prvom rade záleží na veľkosti

Rozmer je u panvíc zvyčajne reprezentovaný ich priemerom. Z hľadiska tohto parametra by mala veľkosť panvičky zodpovedať počtu členov vašej domácnosti. Najmenšie panvice sú tie s priemerom do 25 cm. Uplatní sa najmä v kuchyniach využívaných maximálne dvoma osobami. Naopak skúsení kuchári a veľkej rodiny uprednostní skôr veľké panvice s priemerom do 40 cm. 

  • Veľkosť,teda v prípade panvy jej priemer, prispôsobte počtu členov domácnosti, a teda aj množstvo pripravovaných pokrmov.
  • Veľké domácnosti zoženú na súčasnom trhu panvice s priemerom až 40 cm.

 

Kvalitná panvica je vyrobená z odolného materiálu

Ak chcete aby vaša nová panvička vydržala čo najdlhšie a pripravili ste na nej veľké množstvo zdravých pokrmov, venujte pozornosť jej zloženiu, teda materiálu, z ktorého je vyrobená. K tomu najlacnejšiemu, čo možno na trhu v súčasnej dobe zohnať, patrí liatinové panvice. Tie bývajú aj pri nízkych cenách napodiv veľmi kvalitné. Ich prednosťou je najmä rovnomerný rozptyl tepla a nepriľnavý povrch, ktorý zamedzí pripaľovaniu jedla. V nižších cenových kategóriách môžete uloviť tiež panvicu nerezovú, ktorá však trpí horšie tepelnou vodivosťou, a teda nerovnomerným rozvodom tepla. Ak chcete naozaj kvalitné kuchynské vybavenie, porozhliadnite sa po ponuke titánových panvíc. Tie sa okrem nepriľnavého povrchu a vysokej odolnosti môžu pochváliť aj extrémnou pevnosťou. Navyše pri ich použití nebudete musieť pokrmy smažiť na veľkom množstve tuku. Všetky výhody titánových panvíc sú bohužiaľ vykúpené vysokou cenou. Najmä k zdravej príprave potravín pri nižších teplotách sú určené panvy keramické, ktorých ceny sú pomerne nízke. Počítať však musíte aj s nižšou odolnosťou voči nešetrnému zaobchádzaniu. K univerzálnym typom panvíc patria tie, ktoré sú pokryté tenkou teflónovou vrstvou. Aj teflónové panvice sú náchylné na poškodenie, najmä potom k poškrabaniu povrchu, ktorý slúži najmä na to, aby sa jedlo tak intenzívne nepripaľovalo. V štýlových kuchyniach uvítate panvy medené, ktoré najmä v leštenom stave pôsobí veľmi luxusne a tomu je prispôsobená aj ich cena, ktorá v mnohých prípadoch bez problémov prekoná aj cenu panvou titánových.

  • Ak chcete kvalitnú a lacnú panvicu, stavte na liatinu alebo nerez.
  • Na prípravu zdravých jedál pri nižších teplotách sú ideálne panvy keramické.
  • Medzi luxusným tovarom nájdete aj panvice titánové či skvelo vyzerajúci medené.Počítajte však s tým, že si za ne priplatíte.

 

Aké typy panvíc sa v súčasnej dobe na trhu vyskytujú?

Okrem klasických panvíc kruhového tvaru s rovným dnom môžete naraziť aj na panvice grilovacie, ktoré sú špeciálne prispôsobený pre prípravu šťavnatých steakov a chrumkavej zeleniny. Spoznáte je najmä podľa rebrovaného povrchu, vďaka ktorému sa pokrm nepripáli a bude rovnomerne prepečený. Ku zvláštnym druhom panvíc patrí aj tie určené na prípravu palaciniek. Disponujú zvyčajne 4 priehlbinami rovnomerného kruhového tvaru, ktoré slúžia na prípravu lievancov, palaciniek či dokonca volských ôk o pravidelných rozmeroch. Predovšetkým pre prípravu pokrmov ázijskej kuchyne využijete panvice WOK, ktoré vyzerajú na prvý pohľad skôr ako veľký hrniec. Ich výhodou je okrem vysokej kapacity tiež schopnosť rovnomerne prehriať pokrmy, ktorú využijete najmä pri príprave obľúbených čínskych smažených rezancov.

  • Okrem klasických panvou možno na trhu naraziť aj na panvice grilovacie charakteristické vrúbkovaným povrchom.
  • Milovníkom palaciniek prídu vhod špeciálna panvy so 4 priehlbinami pravidelného tvaru určené na príprave týchto sladkých koliesok rovnomerné veľkosti.

 

Najlepšie panvice 2020. Vybrali ste si?

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.