Najlacnejšie Domestos 24h White & Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml
Dlhodobo skvele hodnotené: Domestos 24h White & Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC roka 2024
Prehľadne:
najlepšie čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC?

  1. Čistič WC rozoznáte na prvý pohľad od iných čističov podľa toho, že jeho fľaša má hrdlo zahnuté tak, aby išlo strčiť pod ohyb WC misy.
  2. Úlohou čističe WC je poradiť si s vodným kameňom, močovinou a hrdzou, ale aj baktériami a mikróby.
  3. Menej agresívne čističe sú založené na kyseline, napríklad citrónovej, mravčej, chlorovodíkovej alebo octovej. Tie silnejší potom na látkach na báze chlóru.

 

Pozrite sa na najlepšie čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC.

 

TOP čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené čistiace a dezinfekčné prostriedky na wc
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Domestos Fresh WC čistič Pine 750 ml Domestos Fresh WC čistič Pine 750 ml 1 1,2
2. Bref Power Activ WC blok Pine 3 x 50 g Bref Power Activ WC blok Pine 3 x 50 g 2 1,4
3. Fre Pro Bowl Clip na WC mísu Okurka/Meloun Světle zelená Fre Pro Bowl Clip na WC mísu Okurka/Meloun Světle zelená 3 1,3
4. Campingaz Instablue Standard koncentrovaný roztok 2,5 l Campingaz Instablue Standard koncentrovaný roztok 2,5 l 13 1,6
5. Bolton WC Net aktivátor septiků 16 kapslí 288 g Bolton WC Net aktivátor septiků 16 kapslí 288 g 7 1,4

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC.

 

TOP čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené čistiace a dezinfekčné prostriedky na wc
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Clorox antybakteryjny płyn do czyszczenia toalet Clorox antybakteryjny płyn do czyszczenia toalet 1,3
2. 2x 750ml Płyn do czyszczenia toalet Domestos Zero Kamienia Lime 2x 750ml Płyn do czyszczenia toalet Domestos Zero Kamienia Lime 1,3
3. Płyn do czyszczenia toalet Domestos Płyn do czyszczenia toalet Domestos 1,3
4. 12x 750ml Płyn do czyszczenia toalet Domestos Zero Kamienia Lime 12x 750ml Płyn do czyszczenia toalet Domestos Zero Kamienia Lime 1,3
5. Tabletki do czyszczenia WC GUT & GÜNSTIG 16 sztuk cytrynowy zapach Tabletki do czyszczenia WC GUT & GÜNSTIG 16 sztuk cytrynowy zapach 1,5

 

TOP čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené čistiace a dezinfekčné prostriedky na wc
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Domestos Anti-Kalk WC-Reiniger Blue 750 ml Domestos Anti-Kalk WC-Reiniger Blue 750 ml 1,3
2. GUT&GÜNSTIG WC-Tabs frisch, 16 St. GUT&GÜNSTIG WC-Tabs frisch, 16 St. 1,5
3. The Pink Stuff The Miracle WC-Reiniger, 750 ml, 2 Stück The Pink Stuff The Miracle WC-Reiniger, 750 ml, 2 Stück 1,4
4. 12x Stardrops Pink Stuff The Miracle Toilettenreiniger - 750ml 12x Stardrops Pink Stuff The Miracle Toilettenreiniger - 750ml 1,4
5. WC Frisch Brilliant GEL Spring Rain, WC-Reiniger & Duftspüler, 11 Stück, All in 1 ... WC Frisch Brilliant GEL Spring Rain, WC-Reiniger & Duftspüler, 11 Stück, All in 1 ... 1,6

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Radi by ste sebe aj svojej rodine dopriali hygienicky čistú toaletu bez mikróbov a ďalších hrozieb pre vaše zdravie? Všetka snaha začína už pri nákupe prostriedkov, pomocou ktorých sa o ňu budete starať. Nestačí ju len z času na čas utrieť a ďalej nič neriešiť, je potrebné sa zbaviť plesní, mikroorganizmov a ďalších nebezpečných látok, ktorými sa to na toalete len hemží. Ako kvalitný čistiaci prostriedok na WC vybrať a na čo sa pri jeho výbere zamerať? 

 

Poznávacie znamenie čističe WC

 

Všetci si zrejme vybavíme fľašu s typicky zahnutým hrdlom, ktorého hlavným účelom je ľahšie aplikácia prostriedku pod záhyb misy toalety. Tvar fľaše však nie je parametrom, podľa ktorého by bolo možné čistič vyberať. Oveľa viac je potrebné sa zamerať na jeho zloženie. Čistič WC si musí poradiť s močovinou, vodným kameňom, hrdzou, ale aj baktériami a to ideálne bez dlhého drhnutia len chemickou cestou. O tom, že je to úloha neľahká, svedčí predovšetkým zloženie čistiacich prostriedkov na WC, ktoré je radí medzi tie najagresívnejšie, ktoré sa v našich domácnostiach vyskytujú.

  • Čistiaci prostriedok na WC spoznáte podľa zahnutého hrdla fľaše, ktorého účelom je dostať sa pod záhyb toaletnej misy.
  • Medzi najčastejšie vyskytujúce sa záchodovú špinu patrí vápenaté usadeniny, hrdzu a močovina usadeniny.
  • Čističe WC patrí medzi najagresívnejšie chemické prostriedky v domácnosti.

 

Aké zloženie majú čistiace prostriedky na WC? 

 

Väčšina čistiacich prostriedkov na WC v sebe obsahuje nejaký druh kyseliny, napríklad mravčej, chlorovodíkovú alebo octovú. U ekologickejších čističov nájdeme kyselinu citrónovú alebo mliečnu. Práve kyselina býva hlavnou príčinou toho, že je prostriedok označovaný ako nebezpečný. Veľmi často sú súčasťou čističov na WC tiež chlórnany slúžiace ako bielidlo a dezinfekcia. V zložení čističe bývajú často vyznačené ako látky na báze chlóru. Pri používaní prostriedku s týmto zložením by ste mali byť opatrní. Nielen používať ochranné rukavice, ale tiež si dať pozor na ich zmiešaniu s prostriedkami obsahujúcimi kyseliny. Ich reakciou by totiž mohol vzniknúť chlór, ktorý by pri nadýchaní poleptal vaše dýchacie cesty. V zložení väčšiny čističov WC nájdete tiež povrchovo aktívne látky. Nejde o nič iné ako látky, ktoré sa pridávajú aj do bežných saponátov za účelom zníženia povrchového napätia a vďaka tomu ľahšiemu odstránenie nečistôt. Niektoré čistiace prostriedky na toalety sa môžu pochváliť dezinfekčnými vlastnosťami. Vďaka nim vás zbaví baktérií množiacich sa v mise aj odpadovom potrubí, počítajte ale s tým, že sa tieto prostriedky môžu dostať odpadovými vodami do prírody a tam napáchať škodu. Ak teda dbáte na životné prostredie, vyhnite sa týmto extrémne silným čistiacim prostriedkom.

  • Najšetrnejšie čističe WC v sebe obsahujú kyseliny,najčastejšie mravčej alebo octovú, ktoré zaistia vysokú efektivitu čistenia.
  • Pri používaní čističov WC s obsahom látok na báze chlóru buďte opatrní, mohlo by dôjsť k poleptanie sliznice a poškodenia vášho zdravia.
  • Predtým než si zaobstaráte čistič WC so silnými dezinfekčnými účinkami, premýšľajte, či je to naozaj nutné.

 

Aký je najlepši čistiaci prostriedok na WC – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

  • Ako správne vyčistiť toaletu? 

Najjednoduchší spôsob čistenia toalety je použiť tekutý čistiaci prostriedok na toaletu. Najprv zdvihnite lopárik a utrite vlhkou handrou misu pod ním. Potom zatlačte záchodovú štetkou vodu do misy a tekutý čistič vďaka zahnutému hrdlu vpravte pod okraj misy. Počkajte, až prípravok stečie po stenách misy dole a potom ju štetkou dôkladne vydrhnite. Spláchnite a znova naneste tekutý čistič. Tentoraz ho nechajte čo najdlhšie pôsobiť. Vďaka tomu dôjde k dočistenie zvyšných miest a zároveň k uvoľneniu príjemnej vône.

 

Najlepšie čistiace a dezinfekčné prostriedky na WC 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt DOMESTOS Extended Power Pine Fresh dezinfekčný wc čistič 750 ml. Tu zaobstaráte DOMESTOS Extended Power Pine Fresh dezinfekčný wc čistič 750 ml nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: DOMESTOS Extended Power Pine Fresh dezinfekčný wc čistič 750 ml“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (27 hlasov)