Najlacnejšie Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ
Dlhodobo skvele hodnotené: Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie tablety roka 2021
Prehľadne:
najlepšie tablety z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie tablety? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené tablety podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať tablet?

 1. Tablet je zariadenie vhodné ako dočasná náhrada notebooku pre skôr doplnkové činnosti. Plnohodnotnú prácu obvykle neumožňuje. 
 2. Na tabletu môžete pohodlne surfovať po internete, spracovávať maily alebo diskutovať na sociálnych sieťach.
 3. Pri výbere tabletu podriaďte jeho parametre potrebám užívateľa. Zamerajte sa predovšetkým na veľkosť a rozlíšenie displeja, spôsob pripojenia k internetu a veľkosť dátového úložiska.

 

Pozrite sa na najlepšie tablety:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP tablety na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ 176 1,1 Viac
2. Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A 324 1,1 Viac
3. Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Silver MYLA2FD/A Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Silver MYLA2FD/A 332 1,1 Viac
4. Apple iPad Air 2020 64GB Wi-Fi Space Grey MYFM2FD/A Apple iPad Air 2020 64GB Wi-Fi Space Grey MYFM2FD/A 577 1 Viac
5. Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi 128GB SM-T870NZKAEUE Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi 128GB SM-T870NZKAEUE 550 1 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší tablety.

 

TOP tablety v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Lenovo Tab M10 Plus ZA5T0081CZ Lenovo Tab M10 Plus ZA5T0081CZ 182 1,4 Více
2. Samsung Galaxy Tab S6 Lite Wi-Fi SM-P610NZAAXEZ Samsung Galaxy Tab S6 Lite Wi-Fi SM-P610NZAAXEZ 294 1,6 Více
3. Samsung Galaxy Tab A7 Wi-Fi 32GB SM-T500NZAAEUE Samsung Galaxy Tab A7 Wi-Fi 32GB SM-T500NZAAEUE 202 1,6 Více
4. iGET Smart L103 iGET Smart L103 108 1,6 Více
5. Samsung Galaxy Tab A (2019) 8.0 Wi-Fi 32GB SM-T290NZKAXEZ Samsung Galaxy Tab A (2019) 8.0 Wi-Fi 32GB SM-T290NZKAXEZ 125 1,4 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší tablety.

 

TOP tablety v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple New iPad 10,2" 32GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość (MYL92FDA) Apple New iPad 10,2 341 1,1
2. Apple New iPad 10,2" 32GB Wi-Fi Złoty (MYLC2FDA) Apple New iPad 10,2 341 1,1
3. Apple New iPad 10,2" 128GB Wi-Fi Złoty (MYLF2FDA) Apple New iPad 10,2 460 1,1

 

TOP tablety v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple iPad Air 10.9 2020 Apple iPad Air 10.9 2020 511 1,5
2. Microsoft Surface Pro 7 Microsoft Surface Pro 7 659 1,7
3. Apple iPad Pro 11.0 2020 Apple iPad Pro 11.0 2020 617 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Tablet využívame najčastejšie ako praktickú alternatívu notebooku, ktorá nám umožňuje pracovať, baviť sa alebo si hľadať dôležité informácie doma i na cestách. Toto multifunkčné zariadenie nahrádzajúci v niektorých situáciách počítač, dokáže v mnohom zjednodušiť život. 

 

Na aké činnosti je tablet ideálny? 

 

Ak idete napríklad na krátku služobnú cestu alebo na dovolenku, kam síce nechcete brať notebook, ale radi by ste stále zostali online, je tablet ideálnym riešením. Umožní vám surfovať po internete, pracovať s maily, hrať hry, ale aj sledovať videá či dianie na sociálnych sieťach. K tabletu môžete dokonca pripojiť slúchadlá a púšťať si na ňom obľúbenú hudbu, ktorá vám napríklad ukrátia čas pri cestovaní. Na druhú stranu, ak chcete systematicky pracovať, napríklad v zmysle písanie textov či spracovanie rôznych tabuliek či výkazov, nie je tablet tým najlepším riešením. Výber tabletu by ste mali podriadiť predovšetkým jeho zamýšľanému užívateľmi. Tablet pre dospelého používateľa sa určite bude líšiť od modelu pre dieťa. Rovnako tak bude vykazovať iné parametre tabliet pre profesionála zaoberajúceho sa napríklad internetovú grafikou. 

 • Tablet predstavuje istý kompromis, ako zostať stále online na cestách alebo pri neštandardných situáciách, v ktorých nechcete prenášať notebook.
 • Vďaka tabletu môžete napríklad surfovať po internete, prehrávať si online videá alebo vybavovať maily. 
 • Výber tabletu podriaďte jeho užívateľovi. Významnú úlohu totiž hrá, ak bude tablet využívať dieťa alebo dospelý.

 

Na aké parametre sa pri výbere tabletu zamerať? 

 

Väčšina užívateľov sa pri výbere tabletu v prvom rade zaujíma o jeho veľkosť a rozlíšenie displeja. To je správny postup, pretože dĺžka uhlopriečky a kvalita displeja sú tými základnými parametrami, ktoré je potrebné prispôsobiť účelu využitia tabletu. Iný tabliet si kúpite na zábavu, a iný na grafický dizajn a kreslenie. S týmito vlastnosťami súvisí tiež typ displeja, prípadne operačný systém tabletu. Ak budete chcieť tablet používať tiež ako dátové úložisko, zamerajte sa na jeho dátovú kapacitu prípadne možnosti jej ďalšieho rozšírenia. Pre komfort pri používaní tabletu je dôležitá tiež výdrž jeho batérie a spôsob, ktorý tablet podporuje pre pripojenie k internetu. Voliť môžete zvyčajne z technológií Wifi, 4G či LTE. Samozrejmosťou u väčšiny tabletov je už dnes technológia Bluetooth, ktorá umožňuje zariadenie komunikovať s jeho bezprostredným okolím. Tablety bývajú vybavené tiež fotoaparátom. Ten je ale určený skôr pre náhodné robení fotiek, preto väčšinou nemáva vysoké rozlíšenie.

 • Účelu využitia tabletu podriaďte veľkosť jeho uhlopriečky, rozlíšenie displeja, ale aj rozsah dátové kapacity či spôsob pripojenia k internetu.
 • Z hľadiska operačného systému môžete voliť medzi iOS, Androidom typickým svojou ľahkou modifikovateľnosťou a Windows umožňujúcim jednoduché použitie.

 

Zamerané na displej

 

Ak chcete, aby sa vám s tabletom v budúcnosti pohodlne pracovalo, zamerajte sa najmä na vlastnosti jeho displeja. Pre ten je kľúčové rozlíšenie, ktoré by sa malo pohybovať minimálne na hranici 1 024 x 720px. Ak získavate väčší tablet s uhlopriečkou okolo 10„, vyžadujte už rozlíšenie aspoň 1 920 x 1 080px. Naraziť ale môžete aj na tablety s mimoriadnym rozlíšením 2 732 x 2 048 px, ich nevýhodou je ale vysoká cena. Z hľadiska technológie výroby môžete voliť z displejov postavených na technológii AMOLED či Super AMOLED, ktoré poskytujú výborné zobrazenie kontrastov a čitateľnosť displeja aj na priamom slnku. Ďalšou technológiou konštrukcie displeja je IPS LCD, ktorá nie je tak náročná na energiu a pritom poskytuje dostatočne ostré pozorovacie uhly. Možno narazíte tiež na technológii Retina, čo je IPS LCD v podaní Applu. Na tabletoch s nižšou cenou sa stretnete s technológiou TN s horšími pozorovacími uhlami i odozvou. 

 • Pre pohodlnú prácu s tabletom strednej veľkosti okolo 10 “ hľadajte model s rozlíšením displeja aspoň 1 920 x 1 080 px.
 • Z hľadiska technológie výroby displeja sa môžete stretnúť s technológiami AMOLED, Super AMOLED, IPS LCD alebo Retina. Všetky poskytujú dostatočne ostré pozorovacie uhly i pri práci na priamom slnku. 
 • Do lacnejších tabletov bývajú inštalované displeje typu TN s horšími vlastnosťami. 

 

Aký je najlepší tabliet – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Od kedy dať deťom tablet?

Elektronika by sa deťom do rúk mala dostávať čo najneskôr. Podľa psychológov deti, ktoré väčšinu dňa strávi s tabletom, strácajú záujem o svoje okolie a nerozvíja sa im optimálne nervová sústava. Zároveň trpia nedostatkom pohybu a sú teda náchylnejšie k nadváhe. Tablet by preto deti mali dostať čo najskôr. Rozhodne nie skôr, než kedy dostanú vlastný mobilný telefón nutný k ich kontrole pri nástupe do školy. Najvzdialenejšia veková hranica sa teda pohybuje okolo 6 až 7 rokov.

 

Najlepšie tablety 2021. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A. Tu zaobstaráte Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie tablety Apple iPad zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety Apple iPad? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Apple iPad) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety Apple iPad sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

 
 

Najlepšie tablety Lenovo zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety Lenovo? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Lenovo) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety Lenovo sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety lenovo
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ Lenovo M10 Plus ZA5T0081CZ 173 1,1
2. Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA530021CZ Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA530021CZ 199 0
3. Lenovo Tab M8 ZA5G0065CZ Lenovo Tab M8 ZA5G0065CZ 107 1,4
4. Lenovo Tab M10 Plus ZA5W0188CZ Lenovo Tab M10 Plus ZA5W0188CZ 209 1,3
5. Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA3V0054CZ Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA3V0054CZ 219 1,1

 
 

Najlepšie tablety Samsung zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety Samsung? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Samsung) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety Samsung sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

 
 

Najlepšie tablety Huawei zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety Huawei? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Huawei) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety Huawei sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety huawei
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W32TOM Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W32TOM 123 1
2. Huawei MatePad Wi-Fi TA-MP64WGOM Huawei MatePad Wi-Fi TA-MP64WGOM 275 1,5
3. Huawei MatePad T10 TA-MPT1032WLOM Huawei MatePad T10 TA-MPT1032WLOM 126 0
4. Huawei MediaPad T5 10 LTE TA-T510LBOM Huawei MediaPad T5 10 LTE TA-T510LBOM 141 2,8
5. Huawei MatePad T8 32GB TA-MPT32WLOM Huawei MatePad T8 32GB TA-MPT32WLOM 94 2,5

 
 

Najlepšie tablety lacné do 120 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety lacné do 120 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 120 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety lacné do 120 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety lacné do 120 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Samsung Galaxy Tab A (2019) 8.0 Wi-Fi 32GB SM-T290NZKAXEZ Samsung Galaxy Tab A (2019) 8.0 Wi-Fi 32GB SM-T290NZKAXEZ 114 1,6
2. iGet Smart L103 iGet Smart L103 102 1,4
3. Lenovo Tab M8 ZA5G0065CZ Lenovo Tab M8 ZA5G0065CZ 107 1,4
4. UMAX VisionBook 7A Plus UMM2407RA UMAX VisionBook 7A Plus UMM2407RA 50 3,8
5. Huawei MatePad T8 32GB TA-MPT32WLOM Huawei MatePad T8 32GB TA-MPT32WLOM 94 2,5

 
 

Najlepšie tablety nad 800 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné tablety nad 800 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (nad 800 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie tablety nad 800 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.