Najlacnejšie Emos P5750
Dlhodobo skvele hodnotené: Emos P5750

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie domové zvončeky roka 2024
Prehľadne:
najlepšie domové zvončeky z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie domové zvončeky? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené domové zvončeky podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať domový zvonček?

 1. V prvom rade je potrebné premyslieť, či sa rozhodnete ísť cestou zvončeka drôtového alebo bezdrôtového. 
 2. V prípade bezdrôtového zvončeka sa zamerajte v prvom rade na jeho dosah, rozmedzie pracovných teplôt, ale tiež odolnosť exteriérovej jednotky voči vode a vlhkosti.
 3. Drôtové zvončeky bývajú v porovnaní s tými bezdrôtovými oveľa spoľahlivejšie a odolnejšie, ale neponúka možnosť jednoduchej inštalácie a tiež si nemožno vyberať zniekoľkých vyzváňacích melódií.

 

Pozrite sa na najlepšie domové zvončeky:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP domové zvončeky na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené domové zvončeky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Emos P5729 Emos P5729 11 1,4
2. Emos P5750 Emos P5750 8 1,1
3. SOLIGHT 1L67B SOLIGHT 1L67B 14 1,6
4. Emos P5731 Emos P5731 26 1,1
5. Emos P5728 Emos P5728 9 1,4

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší domové zvončeky.

 

TOP domové zvončeky v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené domové zvončeky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. EMOS P5750 EMOS P5750 15 1,4
2. Emos P5729 Emos P5729 16 1,2
3. EMOS Bezbateriový domovní bezdrátový zvonek P5750.2T EMOS Bezbateriový domovní bezdrátový zvonek P5750.2T 21 1,1
4. Solight 1L20 bílý Solight 1L20 bílý 12 1,3
5. Emos P5760 Emos P5760 11 1,2

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší domové zvončeky.

 

TOP domové zvončeky v Poľsku

No data found for this sheet

 

TOP domové zvončeky v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené domové zvončeky
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Ring Video Türklingel Pro Ring Video Türklingel Pro 1,6
2. Eufy Kabellose Video-Türklingel mit Akku Eufy Kabellose Video-Türklingel mit Akku 1,3
3. Ring Video Doorbell Wired, Türklingel Ring Video Doorbell Wired, Türklingel 1,5
4. Eufy Security Kabellose Video Türklingel mit Akku Eufy Security Kabellose Video Türklingel mit Akku 1,3
5. Ring Video Doorbell (2. generation) Türklingel Ring Video Doorbell (2. generation) Türklingel 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Domový zvonček je veľmi dôležitým prvkom každej domácnosti, či už žijete v byte v panelovom dome alebo vo vlastnom rodinnom dome. Patrí k nenápadným pomocníkom, ktorých prítomnosť si prakticky neuvedomujeme, ale ktorých neprítomnosť veľmi pálčivo pocítime. Zatiaľ čo v minulosti bol na trhu k dispozícii zvyčajne jeden až dva typy moderných domových zvončekov, v súčasnej dobe môžete vyberať zo širokej škály zvončekov a vybrať ten správny je úloha viac ako neľahká.

 

S drôtom alebo bez drôtu?

 

To je prvá otázka, ktorú by ste si mali položiť pri výbere domového zvončeka. V prípade drôtového zvončeka je exteriérové tlačidlo zvončeka spojené s interiérovou vyzváňacie jednotkou drôtom, ktorý síce nie je nijako silný, ale zvyčajne je veľmi ťažké ho skryť. Ak chcete teda zvončekom preklenúť dlhšiu vzdialenosť napríklad od plota k domovým dverám a nemáte možnosť kábel schovať pod zem, je vhodnejším riešením kúpa zvončeka bezdrôtového. U toho je jednotka so zvončekom napájaná batériami a prijímač, teda tá časť, ktorá u vás doma vyzvanie potom môže byť napájaná ako batériami, tak zo siete. Informácie o stlačení tlačítka je do interiérovej jednotky prenášaná bezdrôtovo. Bezdrôtové zvončeky síce v minulosti patrili k tým menej spoľahlivým, v súčasnej dobe však sú už omnoho dokonalejšie ako z hľadiska dosahu, tak i odolnosti. A právom začínajú v ponuke väčšiny dodávateľov silne prevažovať.

 • Zatiaľ čo v minulosti boli obľúbenou a mnohokrát jedinou možnou spoľahlivou variantou zvončeky drôtové, v súčasnej dobe už aj bezdrôtové modely dosahujú vysokej spoľahlivosti a slušného dosahu.
 • Bezdrôtový domový zvonček sa hodí všade tam, kde nejde vesť drôt.

 

Čo si všímať pri výbere domového zvončeka?

 

V prípade panelového bytu je väčšinou voľba už vopred jasná. Domové zvončeky do každého bytu bývajú vopred nadrôtované, pretože veľké množstvo bezdrôtových zvončekov by sa vo vnútri domu mohlo rušiť. V prípade bezdrôtového zvončeka, ktorý najčastejšie vyberáme na použitie u rodinného domu, sa v prvom rade zamerajte na jeho dosah. Väčšina kvalitnejších bezdrôtových zvončekov už bez problémov zvládne pracovať s dosahom okolo 100 až 200 metrov. To úplne postačí na prepojenie vstupnej brány a domu. Ďalej sa zamerajte na spôsob inštalácie zvončeka. Nemal by vyžadovať žiadne stavebné úpravy a na upevnenie zvončeku by malo stačiť bežné kutilské vybavenie. Predovšetkým pre vonkajšie časť zvončeka je dôležitá teplota, pri ktorej je jednotka schopná fungovať. Aby ste nemuseli zvonček každú zimu meniť, vyžadujte teplotnú odolnosť aspoň v rozmedzí -15 ° C do + 40 °C. Rovnako ako teplotám, musí vonkajšia časť odolávať tiež vlhkosti a vode. Bezdrôtový aj drôtový domový zvonček by mal umožňovať aj nastavenie hlasitosti, pričom jej horná hranica by sa mala pohybovať aspoň okolo 60dB. Šikovná je tiež možnosť voľby melódie zvonenia. 

 • Domové zvončeky najčastejšie vyberáme k rodinnému domu, pretože v prípade panelového bytu bývajú drôtové zvončeky už súčasťou inštalácie.
 • Pri výbere bezdrôtového domového zvončeka sa zamerajte na jeho dosah, ten by mal byť aspoň okolo 100 metrov
 • Dôležitý je tiež rozsah teplôt, pri ktorých je zvonček schopný fungovať. Vyžadujte aspoň rozmedzí -15 ° C do + 40 ° C.
 • Vonkajšia jednotka zvončeka by tiež mala odolávať vode a vlhkosti a malo by byť možné nastaviť hlasitosť vyzváňania, prípadne melódiu.

 

Aké sú výhody drôtových a bezdrôtových zvončekov?

 

Tie drôtové bývajú oproti bezdrôtovým väčšinou spoľahlivejšie, pretože neobsahujú batérie, ktoré by navyše bolo nutné čas od času vymeniť. Vďaka pevne umiestnenému tlačidlu je tiež v prípade drôtového zvončeka menšia šanca na jeho ukradnutie. Bezdrôtové zvončeky potom ponúkajú predovšetkým jednoduchú inštaláciu, variabilitu umiestnenia a prenosu exteriérové jednotky a široký výber vyzváňacích melódií. Bezdrôtové zvončeky dokážu ponúknuť aj mnoho funkcií navyše, napríklad niekoľko tlačidiel, z ktorých jedno môžete nainštalovať treba k bránke a druhé k dverám domu, možnosť nočného prisvietenie, možnosť svetelnej signalizácie vhodnú pre nepočujúcich alebo možnosť vybavenia videokamerou.

 • Hoci drôtové domové zvončeky bývajú považované za spoľahlivejšie, tie bezdrôtové dokážu ponúknuť veľa nadštandardných funkcií
 • Medzi možnosti bezdrôtových zvončekov patrí napríklad možnosť vybavenie videokamerou, svetelná signalizácia zvonenie alebo možnosť nočného prisvietenie. 

 

Aké sú najlepšie domové zvončeky – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

 • Ako funguje bezdrôtový domový zvonček? 

Tlačidlo bezdrôtového domového zvončeka nie je fyzicky spojené s vyzváňací jednotkou, prenos signálu sa uskutočňuje iba prostredníctvom elektromagnetického vlnenia. Po jeho stlačení je vyslaný signál, ktorý putuje k prijímaču, ktorý týmto dostane pokyn, aby vydal zvuk. Obe jednotky je nutné napájať. Pre napájanie vonkajšej jednotky je potreba využiť batérie, vnútorná jednotka môže byť napájaná tak z batérií, tak priamo zo siete.

 

Najlepšie domové zvončeky 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Emos P5729. Tu zaobstaráte Emos P5729 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Emos P5729“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.5/5 - (4 hlasov)