Najlacnejšie Nivea Men Creme univerzálny krém na tvár ruky a telo 150 ml
Dlhodobo skvele hodnotené: Nivea Men Creme univerzálny krém na tvár ruky a telo 150 ml

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie pleťové krémy (denné / nočné) roka 2023
Prehľadne:
najlepšie pleťové krémy (denné / nočné) z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie pleťové krémy (denné / nočné)? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené pleťové krémy (denné / nočné) podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať pleťový krém (denný / nočný)?

 1. Vyberáte Ak denný či nočný krém, mali by ste v prvom rade poznať svoj typ pleti. Ten si nechajte zistiť u kozmetičky alebo overte jednoduchým domácim ubrouskovým testom.
 2. S nastupujúcou 40kou by ženy mali začať pravidelne používať hutnejší nočné krémy s vyšším obsahom účinných látok, ktoré pleť predovšetkým dokonale hydratujú.
 3. Špeciálnu starostlivosť vyžaduje predovšetkým aknóznu pleť a pleť zrelá. V oboch prípadoch siahnite po krémoch so špeciálnymi zložkami vyrovnávacím nedostatky jednotlivých typov.

 

Pozrite sa na najlepšie pleťové krémy (denné / nočné):
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP pleťové krémy (denné / nočné) na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené pleťové krémy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Bioderma Hydrabio Créme výživný hydratačný krém 50 ml Bioderma Hydrabio Créme výživný hydratačný krém 50 ml 14 1,2 Viac
2. Nivea Creme 250 ml Nivea Creme 250 ml 3 1,1 Viac
3. Nivea Men Creme univerzálny krém na tvár ruky a telo 150 ml Nivea Men Creme univerzálny krém na tvár ruky a telo 150 ml 3 1,2 Viac
4. CERAVE Hydratačný pleťový krém SPF25 52 ml CERAVE Hydratačný pleťový krém SPF25 52 ml 10 1,1 Viac
5. CeraVe hydratačný krém 454 g CeraVe hydratačný krém 454 g 10 1,1 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší pleťové krémy (denné / nočné).

 

TOP pleťové krémy (denné / nočné) v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené pleťové krémy
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Bioderma Atoderm Nutritive krém 40 ml Bioderma Atoderm Nutritive krém 40 ml 6 1,2
2. Protopan Local Cream 50 ml Protopan Local Cream 50 ml 14 1,5
3. La Roche Posay Toleriane Riche Facial Cream 40 ml La Roche Posay Toleriane Riche Facial Cream 40 ml 12 1,3
4. CeraVe hydratační krém 340 g CeraVe hydratační krém 340 g 13 1,1
5. CeraVe hydratační krém 177 ml CeraVe hydratační krém 177 ml 9 1,6

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší pleťové krémy (denné / nočné).

 

TOP pleťové krémy (denné / nočné) v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené pleťové krémy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. No-Scar Perła Inków Krem z Masy Perłowej na Blizny 50ml No-Scar Perła Inków Krem z Masy Perłowej na Blizny 50ml 8 1,5
2. Orientana Naturalny Krem Do Twarzy Ze Śluzem Ślimaka 50ml Orientana Naturalny Krem Do Twarzy Ze Śluzem Ślimaka 50ml 8 1,3
3. Eveline Krem Egyptian Miracle ratunek do twarzy ciała włosów 40ml Eveline Krem Egyptian Miracle ratunek do twarzy ciała włosów 40ml 2 1,3

 

TOP pleťové krémy (denné / nočné) v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené pleťové krémy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Eucerin Hyaluron-Filler Tagespflege Creme Eucerin Hyaluron-Filler Tagespflege Creme 22 1,2
2. Physiogel Calming Relief A.I. Creme Physiogel Calming Relief A.I. Creme 15 1,4
3. Eucerin Hyaluron-Filler Tagespflege Creme für trockene Haut LSF 15 50 ml Eucerin Hyaluron-Filler Tagespflege Creme für trockene Haut LSF 15 50 ml 22 1,2

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Pleťové krémy by mali patriť k základnému vybaveniu každej ženy ktoréhokoľvek veku, ktorá sa snaží starať o svoju pleť a udržiavať ju dokonale hydratovanú bez vrások a ďalších nedokonalostí. Pri výbere optimálneho denného aj nočného krému hrá úlohu najmä typ pleti a vek. Ohľad by ste mali vziať tiež na ročné obdobie. Napríklad krémy na zimu by mali byť hutnejšie než ich letné varianty. Čím pri výbere kvalitnej pleťového krému práve pre vás začať?

 

Zaujímajte sa o svoj typ pleti

Typ pleti hrá pri výbere pleťového krému asi najdôležitejšiu úlohu. Predtým, než sa vydáte do obchodu, by ste ho mala poznať. Nechať si ho môžete zistiť u kozmetičky alebo použiť jednoduchý domáci servítkový test. Ten spočíva v tom, že svoj tvár po ránu odtlačí do savého obrúska. Ak na ňom zostanú zvyšky mazu z T zóny, teda oblastí okolo nosa, brady a čela, máte pleť zmiešanú. Obrúsok zamastený vo všetkých častiach značí pleť mastnú a žiadne stopy po mazu naopak suchú.Minimálne množstvo mazu a to iba v T zóne, znamená, že vaša pleť je normálne.

 • Zmiešaná pleť nesie stopy mazu iba v T zóne, pleť mastnámaz prakticky všade. 
 • Suchá pleť praská a odlupuje sa a stopy o mazu na nej nenájdete.
 • Pleť normálna maz obsahuje tiež, ale len minimálne množstvo a iba v T zóne.

 

Krém vyberajte v závislosti na vašom type pleti

Na suchú pleť je potreba jednoznačne vyživujúci hydratačný krém, ktorá eliminuje pocit napätia a podráždenia pleti a poradí si aj s drobnými fliačikmi. Nebojte sa siahnuť po hutnejšie štruktúre s vyživujúce mastnou textúrou krému. Suchá pleť je jedna z mála, ktorá vyžaduje výživný hydratačný krém aj na noc. Všeobecne platí, že nočný krém by mal mať hutnejšie štruktúru ako denné a k jeho pravidelnému používaniu by mali siahnuť ženy s nastupujúcou štyridsiatkou. 

Krém pre mastnú pleť by sa naopak mal zameriavať na zvýšenú tvorbu mazu a jemne ju eliminovať. Tento typ pleti trpia často na komedóny a rozšírené póry. Zvýšené mastenie je ale v mnohých prípadoch spôsobené nedostatkom hydratácie. Preto by ste sa nemali báť siahnuť aspoň v prípade nočného krému po výdatnejším hydratačným typu, ktorý aspoň cez noc vašu pleť vyživí a tá potom cez deň nebude nútená tvoriť také množstvo mazu. 

Najčastejším typom pleti je pleť zmiešaná. Tá je prekvapivo na starostlivosť najzložitejšie, pretože potrebuje kompenzovať zvýšenú produkciu mazu a komedónov v oblasti T zóny a zároveň dostatočne hydratovať suché tváre. 

Špeciálne typy pleti sa objavujú aj s vekom. Napríklad aknóznu pleť môžeme pozorovať predovšetkým u dospievajúcich, v mnohých prípadoch sa s ňou ale stretneme aj u dospelých ľudí. Vyznačuje sa predovšetkým tvorbou pupienkov a vriedkov spojenú so zvýšenou produkciou mazu a sklony k červeným škvrnám. Tento typ pleti potrebuje špeciálnu starostlivosť v podobe krému s obsahom antibakteriálnych zložiek a látok tlmiacich prejavy akné, napríklad kyselinou salicylovou a zinkom.

Naopak pleť zrelá, ktorú možno nájsť u niektorých žien už po 40. roka veku, sa prejavuje menšou pružnosťou pokožky a vznikom vrások. Tento typ pleti potrebuje hutnejšie vyživujúce krémy s liftingovými zložkami, ktoré na jednu stranu spomalí starnutie a na stranu druhú pokožku dostatočne vyživí. Ideálne sú krémy s obsahom kolagénu alebo koenzýmu Q10. Tento typ pleti jednoznačne vyžaduje použitie aj nočného krému s čo najvyšším obsahom účinných látok. Krém sa na noc nebojte naniesť v silnejšej vrstve.

 • O suchú a citlivú pleť starajte výživným hydratačným denným i nočným krémom s vyšším podielom mastné zložky.
 • Mastná pleť vyžaduje denným krémom kompenzovať zvýšenú tvorbu mazu a nočným krémom naopak doplniť živiny a hydratáciu, ktorá bude účinné predchádzať ďalšiemu masteniu.
 •  U zmiešanej a normálnej pleti uspejete krémom, ktorý zvládne kompenzovať tvorbu mazu v oblasti T zóny a zároveň si poradí s dokonalou výživou suchých tvárou.
 • Špeciálny prístup si vyžaduje pleť aknóznu. Krémy pre ňu určené by mali obsahovať antibakteriálne zložky, zinok a kyselinu salicylovú.
 • Pre zrelú pleť vyberajte krémy s vysokým obsahom kolagénu a koenzýmu Q10 a poctivo používajte hutné nočné krémy.

 

Najlepšie pleťové krémy (denné / nočné) 2023. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt CERAVE Hydratačný pleťový krém SPF25 52 ml. Tu zaobstaráte CERAVE Hydratačný pleťový krém SPF25 52 ml nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: CERAVE Hydratačný pleťový krém SPF25 52 ml“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (14 hlasov)