Najlacnejšie Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A
Dlhodobo skvele hodnotené: Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie notebooky roka 2022
Prehľadne:
najlepšie notebooky z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie notebooky? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené notebooky podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať notebook?

 1. V prvom rade si rozmyslite, na aké účely budete chcieť notebook primárne použiť, tomu prispôsobte voľbu ostatných parametrov. 
 2. Predpokladanému intervale prenášanie a fungovanie mimo siete prispôsobte veľkosť displeja a kapacitu batérie.
 3. Zvoľte čo najvyššiu kapacitu operačnej pamäte tak, aby sa notebook pri intenzívnejšom využití nezasekával.

 

Pozrite sa na najlepšie notebooky:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP notebooky na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A 989 1,1 Viac
2. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A 963 1,9 Viac
3. Lenovo V15 G2 82KB0002CK Lenovo V15 G2 82KB0002CK 335 0 Viac
4. HP 255 G8 4K7N8EA HP 255 G8 4K7N8EA 424 1 Viac
5. Asus X415EA-EB853 Asus X415EA-EB853 444 0 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší notebooky.

 

TOP notebooky v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A 960 1,3
2. Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A 1 074 1
3. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A 1 000 1
4. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN73CZ/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN73CZ/A 1 357 1,1
5. Apple Macbook Pro 2020 Space Grey MYD82CZ/A Apple Macbook Pro 2020 Space Grey MYD82CZ/A 1 256 1,1

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší notebooky.

 

TOP notebooky v Poľsku

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple MacBook Air 13,3"/i5/8GB/128GB/macOS Srebrny (MQD32ZEA) Apple MacBook Air 13,3 848 1,2
2. Apple MacBook Air 2020 13,3"/i3/8GB/256GB/MacOS (MWTJ2ZEA) Apple MacBook Air 2020 13,3 958 1,3
3. MSI GL75 Leopard 17,3"/i5/8GB/256GB/NoOS (GL7510SCSR003XPL) MSI GL75 Leopard 17,3 793 1,4

 

TOP notebooky v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Apple MacBook Pro 2021 Apple MacBook Pro 2021 1 919 1,4
2. HP 250 G8 HP 250 G8 299
3. Apple MacBook Pro M1 2020 Apple MacBook Pro M1 2020 1 129 1,5

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Je váš súčasný notebook už zastaraný a pomalý alebo ste zatiaľ majiteľovi iba desktopové verzie počítača a radi by ste začali pracovať aj v teréne a boli mobilné? V oboch prípadoch pre vás máme návod, ktorý vám pomôže vybrať to najvhodnejšie zariadenie práve pre vás. 

 

Čo je potrebné si rozmyslieť, ak uvažujete o kúpe nového notebooku?

Úplne zásadnou podmienkou pre výber vhodného zariadenia je predpokladaný účel jeho použitia. Chcete notebook používať na bežnú kancelársku prácu alebo na ňom plánujete hrať hry na profesionálnej úrovni. V závislosti na tom je potrebné vyberať predovšetkým výkonnosť a vybavenie vášho nového laptopu. Pri výbere veľkosti, a predovšetkým hmotnosti prístroja by ste potom mali brať ohľad na to, či ho plánujete pravidelne prenášať alebo bude váš laptop stáť prakticky neustále u vás na stole. 

Pri výbere notebooku sa zamerajte na niekoľko parametrov:

 • Veľkosť displeja a jeho rozlíšenie.
 • Výdrž notebooku a kapacitu batérie.
 • Hmotnosť.
 • Kvalitu klávesnice a touchpadu.
 • Výpočtový výkon procesora.
 • Kapacitu a rýchlosť odozvy operačnej pamäteRAM.
 • Kapacitu pevného disku HDD či SSD.
 • Kvalitu grafickej karty.
 • Množstvo a typy externých konektorov. 

 

Veľkosť a rozlíšenie displeja

Pre väčšinu užívateľov je tento parameter kľúčové. Veľmi úzko súvisí aj s celkovou hmotnosťou zariadenia. Takže už pri voľbe displeja je nutné počítať s predpokladanou frekvenciou prenášanie laptopu. Veľkosť displeja je určená jeho uhlopriečkou,ktorá sa udáva v palcoch, pričom jeden palec je 2,54 cm. Pre časté prenášanie voľte z laptopov s menším displejom,ktoré sú tiež ľahšie. Najčastejšie zoženiete prístroje s displejom 11 „, 13“ či 15 „. Samozrejme platí, že veľkosti displeja je priamo úmerná aj cena počítača. 17 „a väčšie displeje voľte u zariadení, ktoré budú väčšinu času stáť na stole a prenášať ich budete minimálne. S veľkosťou displeja súvisí aj jeho rozlíšenie. V súčasnej dobe disponujú najlacnejšie displeja rozlíšenie Full HD (1 920 x 1 080 px), štandardom sa však postupne stáva rozlíšenie 4K Ultra HD (3 840 x 2 160 px). Rozlíšenie sa udáva v jednotkách pixel, ktoré udávajú počet jednotlivých bodov, ktoré je schopný konkrétny displej zobraziť. 

 • Užívatelia najčastejšie volia notebooky s uhlopriečkou 15 „.
 • Pre časté prenášanie voľte notebook s menšou uhlopriečkou displeja.
 • Súčasným štandardným rozlíšením väčšiny displejov sa stalo 4K Ultra HD.

 

Hmotnosť notebooku a veľkosť batérie

Okrem veľkosti displeja ovplyvňuje celkovú hmotnosť notebooku i kapacita as ňou spojená veľkosť a váha jeho batérie.Kapacita batérie sa udáva v mAh a zjednodušene informuje o tom, akú energiu je schopná baterka naakumulovať pre neskoršie beh zariadenia bez siete. Samozrejme platí, že čím vyššia kapacita batérie, tým lepšie.Pri kúpe notebooku by ste mali hľadať tiež hodnotu jeho predpokladané výdrže v hodinách pri bežnej činnosti. Túto informáciu by mal každý solídny predajca poskytnúť. Vďaka nej si urobíte obrázok o použiteľnosti zariadení.

 

Výkon procesora a kapacita operačnej pamäte RAM

Rýchlosť odoziev a výkonnosť vášho notebooku ovplyvňuje typ procesora a operačnej pamäte. Procesor možno považovať za akýsi mozog počítača, jeho výkon sa udáva v GHz. Procesory používané v súčasnosti disponujú obvykle väčším počtom jadier a obrovskú výkonnosťou. Drvivá väčšina procesorov na trhu je od dvoch výrobcov, tými sú Intel a AMD. Operačná pamäť ovplyvňuje, koľko procesov bude môcť byť naraz spustené a ako svižne sa pritom bude počítač správať. V súčasnej dobe nemá zmysel kupovať zariadenia s operačnou pamäťou nižšou ako 4GB, štandardom je 8GB. 

 

Aké sú najlepšie notebooky – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

Ako zrýchliť notebook?

Ak chcete niečo urobiť so svojim notebookom, ktorý už zďaleka nedosahuje rýchlosti, ktorú mal bezprostredne po jeho zakúpení, zamerajte sa v prvom rade na programy, ktoré sa automaticky spúšťajú po štarte. Tie neskôr beží na pozadí a spôsobujú spomalenie systém. Na výpočtový výkon je náročný tiež antivírusový skener. Zakážte mu jednoducho automatické spúšťanie a pravidelnú kontrolu počítača prevádzajte ručne vo chvíli, keď s ním nepotrebujete pracovať. Zatvárajte už nepotrebné stránky vo vašom prehliadači a zbytočne ho nerozširujte doplnky, ktoré nepotrebujete. K lepšiemu výkonu vášho notebooku pomôže tiež pravidelná aktualizácia operačného systému a ďalších dôležitých programov. Nezabúdajte tiež na pravidelné čistenie disku a registrov a zbavovanie sa už nepotrebných programov.

 

Ako prepojiť notebook s TV?

Televízor môže v niektorých prípadoch slúžiť ako druhý pracovný monitor vášho notebooku, prípadne ho môžete využiť ako premietaciu plochu pri prezeraní vašich fotografií z dovolenky či sledovanie filmu. K tomu aby ste mohli obe zariadenia prepojiť, je potrebné ich správne nastaviť. Na ovládači televízora stlačte tlačidlo s ikonou šípky v obdĺžniku a po zobrazení menu vyberte typ konektora, ktorým máte k televízoru pripojený notebook a voľbu potvrďte. Na notebooku stlačte klávesu F8 a zo zobrazeného menu vyberte spôsob pripojenia televízora oz možností duplikovať, rozšíriť či druhá obrazovka a potvrďte. 

 

Ako vyčistiť notebook?

Ak po mesiacoch používania začína byť váš notebook hlasnejší a viac sa prehrieva ako v čase, keď ste si ho zaobstarali, nastal čas na jeho vyčistenie. Jeho cieľom je zbaviť ho nánosov prachu, ktoré sa uchytili na rebrách chladiča a znižujú jeho účinnosť. Notebook na tento stav zvyčajne reaguje zvyšovaním otáčok ventilátora, čo paradoxne vedie k ešte väčšiemu znásobenie vrstiev prachu na chladiči, ktoré prináša zníženie výkonu notebooku. Ak nechcete notebook rozoberať, prefúknite sprejom so stlačeným vzduchom aspoň chladič a priestor ventilátora. Použiť môžete tiež vysávač. V jeho prípade si ale dajte pozor, aby ste sebou nevzali klávesy. Odstránením prachu docielite zníženie hlučnosti celého systému a zníženie jeho prevádzkovej teploty. Predĺžite tiež životnosť vášho zariadenia a predídete poškodeniu ventilátora.

 

Ako reštartovať notebook?

Ak váš notebook takzvane zamrzne, je najjednoduchším spôsobom jeho opätovného oživenia stisk klávesovej kombinácie CTRL + Alt + Delete. Po jej použití vyberte z ponúkaného menu Task managera, v ktorom môžete program, ktorý spôsobil zamrznutie vášho počítača, zastaviť. Ak notebook ešte úplne nezamrzol, ale iba sa spomalil, reštartujte ho jednoducho nabehnutím na menu štart v ľavom spodnom rohu obrazovky, kliknutím na tlačidlo Vypnúť a voľbou menu Reštartovať.

 

Aký notebook pre školáka?

Každý školák, ktorý potrebuje notebook na učenie, v kútiku duše dúfa, že na ňom bude môcť hrať aj hry. Pred rodičmi teda stojí otázka výberu zariadenie, ktoré poskytne ich dieťaťu dostatok priestoru pre oboje. Základom je dostatočná veľkosť displeja, voľte aspoň 14 „, a tiež nízka hmotnosť vhodná pre časté prenášanie. Ak bude váš školák notebook často prenášať, je potreba dostatočná, aspoň 8 hodinová výdrž batérie. Použiteľnosť notebooku ovplyvní tiež grafická karta, ktorú pre náročné aplikácie voľte radšej dedikovanou, a veľkosť a typ pevného disku. Neobmedzuje Ak vás rozpočet, voľte SSD disk.

 

Kedy vymeniť batériu v notebooku?

To, že nastal pravý čas na výmenu batérie vo vašom notebooku, spoznáte podľa niekoľkých indikátorov. Predovšetkým dôjde k skráteniu doby prevádzky zariadenia pri napájaní z akumulátora a potom tiež k nárazovému zvýšeniu odberu energie. Rýchle ubúdanie kapacity batérie ale môže byť spôsobené tiež náročnými programy či aplikáciami bežiacimi na pozadí. Ak túto možnosť vylúčite, nastal čas batériu vymeniť. Nová batéria do notebooku stojí v závislosti od modelu niekoľko tisícok. Ak nechcete do nej investovať, môžete zariadenie rovnako dobre prevádzkovať i bez nej. Dajte si ale pozor na vytiahnutie napájacieho kábla vplyvom nepozornosti.

 

Ako napísať zavináč (@) na notebooku?

Najjednoduchším spôsobom je stisk kombinácie klávesov pravý Alt + číslo 64 na numerickej klávesnici. Ďalšou možnosťou je stlačenie kombinácie ľavý Alt + ľavý Ctrl + V. Ak máte nastavenú na notebook anglickú klávesnicu, môžete zavináč napísať tiež stlačením kláves Shift a 2. 

 

Najlepšie notebooky 2022. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A. Tu zaobstaráte Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Najlepšie notebooky HP zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky HP? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (HP) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky HP sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky hp
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. HP 250 G8 2W8Y3EA HP 250 G8 2W8Y3EA 468 0 Viac
2. HP 255 G8 4K7N8EA HP 255 G8 4K7N8EA 430 1 Viac
3. HP 250 G8 2X7L4EA HP 250 G8 2X7L4EA 539 1,6 Viac
4. HP ProBook 450 G8 3A5H9EA HP ProBook 450 G8 3A5H9EA 689 1 Viac
5. HP ProBook 450 G8 3A5J8EA HP ProBook 450 G8 3A5J8EA 504 1 Viac

 
 

Najlepšie notebooky Apple zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky Apple? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Apple) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky Apple sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky apple
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A 949 1,1 Viac
2. Apple MacBook Air MQD32SL/A Apple MacBook Air MQD32SL/A 449 1,2 Viac
3. Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A 1 000 1 Viac
4. Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A 1 294 1 Viac
5. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A 998 1,9 Viac

 
 

Najlepšie notebooky Acer zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky Acer? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Acer) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky Acer sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky acer
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Acer Nitro 5 NH.QBREC.00A Acer Nitro 5 NH.QBREC.00A 1 154 0 Viac
2. Acer Nitro 5 NH.QBGEC.004 Acer Nitro 5 NH.QBGEC.004 1 222 0 Viac
3. Acer Nitro 5 NH.QAREC.001 Acer Nitro 5 NH.QAREC.001 1 032 0 Viac
4. Acer Spin 5 NX.A5PEC.004 Acer Spin 5 NX.A5PEC.004 1 187 0 Viac
5. Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 584 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky Asus zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky Asus? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Asus) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky Asus sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky asus
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Asus GA401QM-HZ091T Asus GA401QM-HZ091T 1 337 0 Viac
2. Asus X515EA-BQ1205W Asus X515EA-BQ1205W 469 0 Viac
3. Asus X415EA-EB853 Asus X415EA-EB853 450 0 Viac
4. Asus X571GT-HN1066T Asus X571GT-HN1066T 607 0 Viac
5. Asus G513IH-HN002T Asus G513IH-HN002T 780 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky Lenovo zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky Lenovo? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Lenovo) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky Lenovo sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky lenovo
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Lenovo V15 G2 82KD003RCK Lenovo V15 G2 82KD003RCK 458 0 Viac
2. Lenovo V15 G2 82KB000VCK Lenovo V15 G2 82KB000VCK 536 0 Viac
3. Lenovo V15 82NB001BCK Lenovo V15 82NB001BCK 359 0 Viac
4. Lenovo Legion 5 82JW00AFCK Lenovo Legion 5 82JW00AFCK 930 0 Viac
5. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R9CK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R9CK 690 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky Dell zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky Dell? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (Dell) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky Dell sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky dell
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Dell Vostro 14 3400 7KDPT Dell Vostro 14 3400 7KDPT 540 0 Viac
2. Dell Vostro 15 7510 2RDV6 Dell Vostro 15 7510 2RDV6 1 308 0 Viac
3. Dell Latitude 15 5521 04CNV Dell Latitude 15 5521 04CNV 1 209 1 Viac
4. Dell Vostro 15 5515 G52YM Dell Vostro 15 5515 G52YM 616 0 Viac
5. Dell Vostro 15 3515 1VVHP Dell Vostro 15 3515 1VVHP 731 0 Viac

 
 

Najlepšie MSI notebooky zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné MSI notebooky? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (MSI) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky MSI sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky msi
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. MSI Creator Z16 A11UE-094CZ MSI Creator Z16 A11UE-094CZ 1 999 0 Viac
2. MSI GL76 Pulse 11UDK-231CZ MSI GL76 Pulse 11UDK-231CZ 1 329 0 Viac
3. MSI Prestige 14 A11SCX-064CZ MSI Prestige 14 A11SCX-064CZ 1 008 1 Viac
4. MSI GF65 Thin 10UE-098CZ MSI GF65 Thin 10UE-098CZ 1 139 0 Viac
5. MSI Pulse GL76 12UEK-034CZ MSI Pulse GL76 12UEK-034CZ 1 791 0 Viac

 
 

Najlepšie herné notebooky zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné herné notebooky? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (herné) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky herné sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky herné
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Acer Nitro 5 NH.QBCEC.00B Acer Nitro 5 NH.QBCEC.00B 993 0 Viac
2. Lenovo Legion 5 82JW00AFCK Lenovo Legion 5 82JW00AFCK 930 0 Viac
3. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R9CK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R9CK 690 0 Viac
4. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R6CK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200R6CK 660 1,1 Viac
5. GigaByte G5 MD-51EE123SD GigaByte G5 MD-51EE123SD 754 0 Viac

 
 

Najlepšie dotykové notebooky zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné dotykové notebooky? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (dotykové) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky dotykové sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky dotykové
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. HP Pavilion x360 14-dy0001nc 48V52EA HP Pavilion x360 14-dy0001nc 48V52EA 553 0 Viac
2. Acer Chromebook Spin 513 NX.AS6EC.001 Acer Chromebook Spin 513 NX.AS6EC.001 350 0 Viac
3. Acer Spin 5 NX.A5PEC.004 Acer Spin 5 NX.A5PEC.004 1 187 0 Viac
4. Acer TravelMate Spin P6 NX.VTPEC.001 Acer TravelMate Spin P6 NX.VTPEC.001 1 454 0 Viac
5. Lenovo Yoga 9 82LU003NCK Lenovo Yoga 9 82LU003NCK 1 665 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky do 14,1 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky do 14,1 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (do 14,1 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky do 14,1 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky do 14,1 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A 949 1,1 Viac
2. Apple MacBook Air MQD32SL/A Apple MacBook Air MQD32SL/A 449 1,2 Viac
3. Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A 1 000 1 Viac
4. Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A 1 294 1 Viac
5. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A 998 1,9 Viac

 
 

Najlepšie notebooky od 15,6 do 16 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky od 15,6 do 16 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 15,6 do 16 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky od 15,6 do 16 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky od 15,6 do 16 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Lenovo V15 G2 82KD003RCK Lenovo V15 G2 82KD003RCK 458 0 Viac
2. HP 255 G8 4K7N8EA HP 255 G8 4K7N8EA 430 1 Viac
3. HP 250 G8 2X7L4EA HP 250 G8 2X7L4EA 539 1,6 Viac
4. HP 250 G8 2W8Z8EA HP 250 G8 2W8Z8EA 367 1,3 Viac
5. Lenovo V15 82NB001BCK Lenovo V15 82NB001BCK 359 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky nad 17 palcov zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky nad 17 palcov? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (nad 17 palcov) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky nad 17 palcov sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky nad 17 palcov
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Acer Nitro 5 NH.QBGEC.005 Acer Nitro 5 NH.QBGEC.005 1 357 0 Viac
2. Acer Nitro 5 NH.QBGEC.004 Acer Nitro 5 NH.QBGEC.004 1 222 0 Viac
3. Acer Nitro 5 NH.QAREC.001 Acer Nitro 5 NH.QAREC.001 1 032 0 Viac
4. Asus FX706HCB-HX147 Asus FX706HCB-HX147 949 0 Viac
5. HP 17-cp0004nc 4A820EA HP 17-cp0004nc 4A820EA 621 0 Viac

 
 

Najlepšie notebooky lacné do 800 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky lacné do 800 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (lacné do 800 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky lacné do 800 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky lacné do 800 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Apple MacBook Air MQD32SL/A Apple MacBook Air MQD32SL/A 449 1,2 Viac
2. Lenovo V15 G2 82KD003RCK Lenovo V15 G2 82KD003RCK 458 0 Viac
3. HP 255 G8 4K7N8EA HP 255 G8 4K7N8EA 430 1 Viac
4. HP 250 G8 2X7L4EA HP 250 G8 2X7L4EA 539 1,6 Viac
5. HP 250 G8 2W8Z8EA HP 250 G8 2W8Z8EA 367 1,3 Viac

 
 

Najlepšie notebooky od 800 do 1500 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky od 800 do 1500 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (od 800 do 1500 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky od 800 do 1500 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

Dlhodobo najlepšie hodnotené notebooky od 800 do 1500 eur
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A 949 1,1 Viac
2. Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A Apple MacBook Air 2020 Gold MGND3SL/A 1 000 1 Viac
3. Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A Apple MacBook Pro 2020 Space Gray MYD82SL/A 1 294 1 Viac
4. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93SL/A 998 1,9 Viac
5. Apple MacBook Pro 2020 Silver MYDA2SL/A Apple MacBook Pro 2020 Silver MYDA2SL/A 1 278 1 Viac

 
 

Najlepšie notebooky nad 2000 EUR zoradené od víťaza

Zaujímajú vás kvalitné notebooky nad 2000 EUR? Chcete vedieť, ktoré modely v kategórii (nad 2000 EUR) stoja za vašu pozornosť? Potom si pozorne prejdite túto tabuľku.
Najlepšie notebooky nad 2000 EUR sú prehľadne zoradené od víťaza. Viac informácií si zobrazíte preklikom na názov produktu, ktorý vás zaujal.

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.9/5 - (14 hlasov)