Najlacnejšie Hyundai VIN32DZ
Dlhodobo skvele hodnotené: Hyundai VIN32DZ

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie vinotéky roka 2021
Prehľadne:
najlepšie vinotéky z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie vinotéky? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené vinotéky podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať vinotéku?

  1. Pri výbere vinotéky si v prvom rade rozmyslite, koľko fliaš do nej budete chcieť uskladniť a tomu prispôsobte jej veľkosť. 
  2. Myslite tiež na to, či sa vinotéka vojde do priestoru, ktorý ste jej určili.
  3. Voľbu medzi Jednozónová či dvojzónovú vinotékou vykonajte na základe toho, či v nej budete chcieť skladovať viac druhov vín alebo vám bude stačiť iba jeden.

 

Pozrite sa na najlepšie vinotéky:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP vinotéky na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené vinotéky
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. GUZZANTI GZ 25 GUZZANTI GZ 25 179 2,3 Viac
2. Hyundai VIN32DZ Hyundai VIN32DZ 178 2,5 Viac
3. Hyundai VIN 28 Hyundai VIN 28 148 1,8 Viac
4. Hyundai VIN 12 DZ Hyundai VIN 12 DZ 131 1,9 Viac
5. Guzzanti GZ 117B Guzzanti GZ 117B 250 0 Viac

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší vinotéky.

 

TOP vinotéky v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené vinotéky
TOP Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1. GUZZANTI GZ 25 GUZZANTI GZ 25 192 2,2 Více
2. Haier WS 50GA Haier WS 50GA 627 1,9 Více
3. Haier WS 32GAE Haier WS 32GAE 391 1,2 Více
4. Haier WS 59GAE Haier WS 59GAE 431 1,3 Více
5. Haier WS53GDA Haier WS53GDA 699 1 Více

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší vinotéky.

 

TOP vinotéky v Poľsku

Rebíček pre vás pripravujeme…

 

TOP vinotéky v Nemecku

Dlhodobo najlepšie hodnotené vinotéky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Liebherr WKt 6451 GrandCru Liebherr WKt 6451 GrandCru 1 599 1
2. CASO DESIGN WineComfort 66 CASO DESIGN WineComfort 66 698 1,3
3. Klarstein Reserva HEA3 Klarstein Reserva HEA3 267 2

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Ste milovníkmi kvalitného bieleho alebo červeného vína, ktorého množstvo vo vašom domove už presiahlo hranice bežnej spotreby a ktoré potrebujete skladovať ideálne na jednom mieste za súčasného zachovania vhodných teplotných podmienok? Začnite premýšľať o obstaranie domácej vinotéky ktorá disponuje oddelenými komorami pre všetky druhy bieleho, ružového, ale aj červeného vína. Jednotlivé druhy tohto nápoja môžete skladovať pri odlišných teplotách v jednom jedinom zariadení.

 

Podľa čoho vyberať vinotéku?

V prvom rade sa zamyslite nad jej umiestnením. Ak chcete tento spotrebič pridať do vašej kuchyne, mal by jednak zodpovedať jej designu a potom sa do nej tiež vojsť. V závislosti na umiestnení vínotéky možno vyberať z dvoch typov jej zakomponovanie do vašej kuchynskej linky. Ak ešte len svojou kuchyni zariaďujete alebo prestavujete, preferujte vstavanú vinotéku, ktorá jednoducho zapadne do celku vašej linky a stane sa tak jej veľmi praktickým a nenápadným prvkom. Pre umiestnenie vinotéky do zariadenej kuchyne či iných miestností môžete vyberať z ponuky voľne stojacich modelov. Ich prednosťou sú predovšetkým presklená čelná stena, vďaka ktorej získate prehľad o jej obsahu, ale aj minimálne nároky na priestor.

  • Vstavaná vinotéka sa stane nenápadných prvkom vašej kuchyne. Vďaka nepriehľadným dvierkam však nebudete mať možnosť vidieť jej obsah.
  • Pre zakomponovanie do akéhokoľvek priestoru sa hodí skôr voľne stojaca vinotéka, ktorá máva presklené čelo a dizajnovo býva nápaditěji spracovaná.

 

Na veľkosti záleží

Pred nákupom vinotéky si rozmyslite tiež predpokladaný počet skladovaných fliaš vína. Na súčasnom trhu možno naraziť na vinotéky, ktoré umožnia uskladniť aj viac ako 200 fliaš naraz. Tie však už patrí skôr do profesionálnych barov a reštaurácií. S počtom skladovaných fliaš súvisí tiež veľkosť vinotéky a jej vonkajšie rozmery, ktoré nutne musíte prispôsobiť vášmu voľnému priestoru.

  • Od počtu skladovaných fliaš sa odvíja aj vonkajšie rozmery vinotéky, ktoré je potrebné prispôsobiť voľnému priestoru.

 

Koľko zónovú vinotéku budete preferovať?

Počet zón vinotéky sa odvíja od množstva možných nastaviteľných teplôt. Jednozónové vinotéky tak dovoľujú nastaviť iba jednu teplotu, sú teda určené najmä pre uloženie jediného druhy vína. V prípade dvojzónovej vinotéky môžete nastaviť v jednotlivých zónach teploty rozdielne, vďaka čomu je možné v jednej skrini skladovať biela i červené vína, ktoré vyžadujú rozdielne teploty.

  • U jednozónové vinotéky je možné nastaviť len jednu teplotu, dvojzónovej disponujú naopak oddelenými oblasťami s možnosťou nastavenia rôznych teplôt vhodných na skladovanie viac druhov vín.

 

Pri nákupe sa pýtajte tiež na spôsob chladenia

Práve s týmto parametrom súvisí cena vinotéky, ale najmä jej prevádzkové náklady, ktoré by vás mali zaujímať najviac. V súčasnej dobe je možné voliť medzi chladením využívajúcim termoelektrických článkov a variantom s kompresorom. Vinotéky s termoelektrickým článkomlacnejšie variantom. Medzi ich nevýhody však patrí predovšetkým vyššia spotreba elektriny a nižší výkon. Ich prevádzka je však výrazne ekologickejšie než v prípade vinoték s kompresorom. Príjemnou vlastnosťou je tiež nízka hlučnosť. Pre väčšie vinotéky s kapacitou niekoľkých stoviek fliaš, je vhodnejšie voliť kompresorové chladenie disponujúci vyšším výkonom a zároveň nižšou spotrebou. Umiestnite ich však radšej mimo obytné priestory, pretože k hlavným negatívum patria najmä vysoká hlučnosť.

  • Prednosťou chladenie termoelektrickými články je predovšetkým nízka hlučnosť a ekologickú prevádzku. Hodí sa však skôr pre menšie domáce vinotéky.
  • Výkonné kompresorové chladenie si bez problémov poradí is väčším množstvom fliaš. Jeho prednosťou je vysoký výkon, je ale tiež viachlučné.

 

Najlepšie vinotéky 2021. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt GUZZANTI GZ 25. Tu zaobstaráte GUZZANTI GZ 25 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: GUZZANTI GZ 25“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.8/5 - (5 votes)