Najlacnejšie Ziaja kakaové máslo telový spray 100 ml
Dlhodobo skvele hodnotené: Ziaja kakaové máslo telový spray 100 ml

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie kozmetiky do solária roka 2024
Prehľadne:
najlepšie kozmetiky do solária z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie kozmetiku do solária? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené kozmetiky do solária podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať kozmetiku do solária?

 1. Pred tým, než sa vydáte pre kozmetiku do solária, mali by ste poznať svoj fototyp a odozvu pokožky na opaľovanie.
 2. Do solária rozhodne nepoužívajte bežnú kozmetiku na opaľovanie, nepopálili by ste sa.
 3. Po opaľovaní v soláriu nechajte na pokožke krém pôsobiť aspoň 3 hodiny, než ho zmyjete. Potom nezabudnite použiť hydratačný krém po opaľovaní v soláriu.

 

Pozrite sa na najlepšie kozmetiky do solária:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP kozmetiku do solária na slovenskom trhu

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší kozmetiku do solária.

 

TOP kozmetika do solária v Českej Republice

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší kozmetika do solária.

 

TOP kozmetiku do solária v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kozmetiky do solária
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Heliocare Tonujący żel do opalania z filtrem SPF 50+ (beżowy) Heliocare Tonujący żel do opalania z filtrem SPF 50+ (beżowy) 1,2
2. Spray do Opalania Australian Gold Spf 15 237 ml Spray do Opalania Australian Gold Spf 15 237 ml 1,3
3. Dr.G NEW Rozjaśniający krem do opalania SPF50+ PA+++ (1 69 fl oz 50 ml ... Dr.G NEW Rozjaśniający krem do opalania SPF50+ PA+++ (1 69 fl oz 50 ml ... 1,1
4. AUSTRALIAN GOLD PRZYSPIESZACZ OPALANIA DARK TANNING ACCELERATOR AUSTRALIAN GOLD PRZYSPIESZACZ OPALANIA DARK TANNING ACCELERATOR 1,2
5. AUSTRALIAN GOLD PRZYSPIESZACZ OPALANIA GELEE ACCELERATOR WITH HEMP AUSTRALIAN GOLD PRZYSPIESZACZ OPALANIA GELEE ACCELERATOR WITH HEMP 1,2

 

TOP kozmetiku do solária v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené kozmetiky do solária
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Actinica Galderma Daylong Lotion Sonnenschutz LSF50 80ml Actinica Galderma Daylong Lotion Sonnenschutz LSF50 80ml 1,2
2. Eucerin Oil Control Face Sun Gel-Creme LSF 30 50 ml Eucerin Oil Control Face Sun Gel-Creme LSF 30 50 ml 1,3
3. Australian Gold Dark Tanning Accelerator 250 ml Australian Gold Dark Tanning Accelerator 250 ml 1,2
4. Australian Gold Lotion Bronzer SPF30 237 ml Australian Gold Lotion Bronzer SPF30 237 ml 1,4
5. Bioderma Photoderm AR SPF 50+ 30 ml Bioderma Photoderm AR SPF 50+ 30 ml 1,4

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Milujete bronzové opálenie a chcete si ho dopriať aj v čase, keď je dovolenka pri mori už dávno za vami? Aj v zime máte možnosť udržať si zdravý opálený vzhľad. Stačí niekoľko minút týždenne strávených v soláriu a vaša pleť bude žiariť zdravím rovnako ako v teplejšom období roka. Aby ste opálenie zo solária podporili a zároveň svoju pleť ochránili pred prípadnými škodlivými účinkami UV žiarenia, je potreba používať kvalitné krémy a kozmetiku určenú pre soláriá. Viete ako ju vybrať? Poradíme.

 

V čom sa líšia kozmetika do solária od tej na opaľovanie?

Ak použijete krém určený do solária pre bežné opaľovanie na slnku, jednoducho sa spálite. Kozmetika do solária má totiž úplne iné vlastnosti, ako ochranné krémy určené na vonkajšie opaľovanie. Krémy do solária opálenie podporujú. Prípravky na von naopak obsahujú ochranné zložky, ktoré opálenie zabraňujú. S kozmetikou na vonkajšie opaľovanie by ste sa tak v soláriu vôbec nepopálily. Prostriedky určené do solária pokožku hydratujú a regenerujú a vďaka prídavku bronzerov podporujú opálenie. Zároveň zabraňujú vzniku a množeniu baktérií a pomáhajú predchádzať zápachu.

 • Kozmetika do solária podporuje opálenie, a ak ju použijete na bežné opaľovanie na slniečku, jednoducho sa spálite, pretože neobsahuje ochranný faktor.
 • S kozmetikou určenou na vonkajšie opaľovanie sa v soláriu neopálite.

 

Na čo sa zamerať pri výbere krému do solária?

V prvom rade by ste mali vedieť, k akému fototypu patrí vaša pokožka a potom zistiť typ svojej pleti. Dôležité je tiež vyberať prípravok podľa stupňa predpokladaného opálenie a prípadne si vybrané produkty vopred na kúsku kože vyskúšať. Zistíte tak ešte pred kúpou, či na ne vaša pokožka nie je alergická. 

 

Ako určiť vlastné fototyp?

Odolnosť ľudskej pokožky voči opálenie slnečnými lúčmi sa rozdeľuje do 4 úrovní, tzv. Fototypov. Rovnaké stupne možno použiť aj na opaľovanie v soláriu. Ide o:

 1. Veľmi citlivú pleť – tu má necelých 5% Európanov a pochádza skôr zo severských krajín. Jej nositeľa spoznáte podľa veľmi svetlej pleti s pehami, svetlých očí a blond alebo ryšavých vlasov. Majitelia tohto typu pleti by sa soláriu a intenzívnemu slneniu mali radšej vyhýbať. 
 2. Citlivú pleť – medzi jej nositeľa patrí necelých 15% Európanov. Tento typ pokožky je na pomedzí. Je o niečo tmavšie ako predchádzajúci typ, bez pieh. Pridávajú sa k nej svetlé až hnedé vlasy a modré, sivé, zelené alebo svetlo hnedé oči. Ak sa nositeľ tohto typu pleti dostane na slnko, spáli sa vždy do červena. V soláriu je potrebné byť opatrný.
 3. Normálna pleť – Má tmavší odtieň ako predchádzajúce 2 typy. Spája sa s hnedými vlasmi a tmavšiemu očami, dobre sa opaľuje do hneda a málokedy sa spáli. Nosia ju prevažná väčšina Európanov, takmer 80%.
 4. Tmavý typ – dobre sa opaľuje, prakticky sa nespáli. Je spojená s tmavými očami a snedú pleťou a zvyčajne tmavo hnedými až čiernymi vlasmi. Táto pokožka obvykle solárium nepotrebuje.

 

Ako správne kozmetiku do solária používať?

Tesne pred tým, než sa necháte zavrieť do solária, naneste na seba dostatočnú vrstvu kvalitného krému určeného na opaľovanie v soláriu. Aby sa na pokožke dobre udržal, treba z nej vopred odstrániť zvyšky mejkapu aj parfumu. Pri nanášaní krému do solária postupujte opatrne a snažte sa krém rozotrieť rovnomerne. Po ukončení opaľovaní by ste si mali nechať aspoň 3 hodinový odstup od sprchy či kúpeľa. Akonáhle si očistu doprajete, je potrebné ihneď po nej naniesť na pokožku prípravok určený po opaľovaní v soláriu, ktorý pokožku vyživí a hydratuje. Vďaka nemu sa nebude presúšať a praskať a zároveň predĺžite výdrž vášho opálenie.

 • Pred uzavretím do solária treba z pleti odstrániť zvyšky mejkapu a parfumu a naniesť kvalitný krém.
 • Po opaľovaní si nechajte aspoň 3 hodinový odstup od sprchy a po nej na telo naneste regeneračný krém po opaľovaní v soláriu.

 

Najlepšie kozmetiky do solária 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Dermacol Solar Bronze telové mlieko urýchľujúci opaľovanie 200 ml. Tu zaobstaráte Dermacol Solar Bronze telové mlieko urýchľujúci opaľovanie 200 ml nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Dermacol Solar Bronze telové mlieko urýchľujúci opaľovanie 200 ml“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

5/5 - (23 hlasov)