Najlacnejšie Canon SELPHY CP-1500 čierna
Dlhodobo skvele hodnotené: Canon SELPHY CP-1500 čierna

Už ste to čítali? Tu sú tie najlepšie vreckové – prenosné tlačiarne roka 2024
Prehľadne:
najlepšie vreckové – prenosné tlačiarne z hodnotení, recenzií aj testov

 

Výber najdôležitejších informácií:

 

NOVÝ rebríček TOP produktov na SK, ČR, DE a PL
Vyhnete sa chybe, ktorú robí väčšina ľudí?

Väčšina ľudí robí pri výbere chybu. Hľadajú rýchle riešenia, podcenia množstvo informácií a neoverí si ich z viacerých zdrojov. Neopakujte to, čo ostatným denne komplikuje ich život . Porovnajte si to, čo je zaujímavé na našom trhu s tým, čo oceňujú zákazníci v okolitých krajinách.
Prečo? Budete si istí , že neplatíte len za produkt s dobrou reklamou, ale vyberiete si to, čo vám skutočne bude spoľahlivo slúžiť .
Hľadáte najlepšie vreckové – prenosné tlačiarne? Potom ste na správnom mieste. Pripravili sme pre vás prehľadné rebríčky najzaujímavejších výrobkov zo slovenského aj zahraničného trhu.

S nami máte istotu správneho výberu značky, modelu, najvýhodnejších parametrov i TOP poměru cena / výkon. Obľúbené vreckové – prenosné tlačiarne podľa zákazníkov zo slovenského, českého, nemeckého a poľského trhu vám uľahčí rozhodnutie aký výrobok vybrať. Tak poďme na to!

 

Ako vybrať vreckovú – prenosnú tlačiareň?

  1. Vreckové tlačiarne slúži na tlač fotografií priamo zo smartphonu, ku ktorému sa pripájajú prostredníctvom technológie Bluetooth
  2. Špeciálne prenosné tlačiarne napájané batériovým zdrojom využijete tiež pre tlač dokumentov na cestách. Parametre sa vyrovnajú klasickým stolným modelom
  3. Malé prenosné tlačiarne sú praktické najmä pre obchodníkov a všetkých, ktorí sa často pohybujú na cestách a napriek tomu potrebujú mať neustále k dispozícii kvalitný tlačový výstup.

 

Pozrite sa na najlepšie vreckové – prenosné tlačiarne:
toto jsou víťazi recenzií, hodnotenia, porovnávania a testov

Všetky rebríčky a hodnotenie pre vás pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Posledná aktualizácia prebehla dnes.
Kliknite na odkaz v tabuľke a prečítajte si detailné informácie o výrobku
.

 

TOP vreckové – prenosné tlačiarne na slovenskom trhu

Dlhodobo najlepšie hodnotené vreckové - prenosné tlačiarne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Epson Workforce WF-100W Epson Workforce WF-100W 247 1,4
2. Canon SELPHY CP-1500 čierna Canon SELPHY CP-1500 čierna 120 1,0
3. Canon Zoemini 2 perlovo biela Canon Zoemini 2 perlovo biela 109 1,0
4. Canon Zoemini 2 zlatisto ružová Canon Zoemini 2 zlatisto ružová 109 1,0
5. Xiaomi Mi Portable Photo Printer Xiaomi Mi Portable Photo Printer 50 1,4

Zobrazte si ďalšie informácie k téme Najlepší vreckové – prenosné tlačiarne.

 

TOP vreckové – prenosné tlačiarne v Českej Republice

Dlhodobo najlepšie hodnotené vreckové - prenosné tlačiarne
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Epson WorkForce WF-100W Epson WorkForce WF-100W 239 2,2
2. Canon Selphy CP-1500 bílá Canon Selphy CP-1500 bílá 124 1,1
3. Canon Selphy CP-1500 černá Canon Selphy CP-1500 černá 126 1,5
4. Canon Selphy CP-1500 růžová Canon Selphy CP-1500 růžová 126 1,0
5. Canon Zoemini 2 perlově bílá Canon Zoemini 2 perlově bílá 106 2,0

Výber ďalších zaujímavých produktov z kategórie Najlepší vreckové – prenosné tlačiarne.

 

TOP vreckové – prenosné tlačiarne v Poľsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vreckové - prenosné tlačiarne
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. Niimbot D110 drukarka termiczna etykiet Bluetooth Niimbot D110 drukarka termiczna etykiet Bluetooth 1
2. Phomemo M110 samoprzylepna etykieta samoprzylepna Mini drukarka bezprzewodowa ... Phomemo M110 samoprzylepna etykieta samoprzylepna Mini drukarka bezprzewodowa ... 1,4
3. Niimbot B21 przenośna termiczna drukarka etykiet Mini kieszeń Bluetooth metka z ... Niimbot B21 przenośna termiczna drukarka etykiet Mini kieszeń Bluetooth metka z ... 1,1
4. Mała drukarka mini przenośna kolorowa atramentowa HP 200 +bateria hp62 wifi Mała drukarka mini przenośna kolorowa atramentowa HP 200 +bateria hp62 wifi 1,5
5. Drukarka etykiet Niimbot D11 bezprzewodowy przenośny kieszonkowy drukarka etykiet ... Drukarka etykiet Niimbot D11 bezprzewodowy przenośny kieszonkowy drukarka etykiet ... 1,1

 

TOP vreckové – prenosné tlačiarne v Nemecku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vreckové - prenosné tlačiarne
Poradie Názov Obrázok Hodnotenie
1. HP Sprocket 200 (Schwarz) HP Sprocket 200 (Schwarz) 1,5
2. Xiaomi Mi Portable Photo Drucker Xiaomi Mi Portable Photo Drucker 1,4
3. Xiaomi Mijia Ar Drucker 300dpi Portable Photo Mini Pocket Mit DIY Share 500mah ... Xiaomi Mijia Ar Drucker 300dpi Portable Photo Mini Pocket Mit DIY Share 500mah ... 1,2
4. Canon Zoemini Fotodrucker Canon Zoemini Fotodrucker 1,6
5. Kodak Fotodrucker Mini 2 Rosa Kodak Fotodrucker Mini 2 Rosa 2,2

Niektoré z produktov môžu byť určené len pre zahraničný trh.

Alternatívne produkty z tejto kategorie výhodne nakúpite TU.

 

Potrebujete poradiť ešte viac? Čítajte rady pre správny výber

Každý, kto má vo vrecku chytrý telefón, v ňom má celkom iste uložené ohromné množstvo fotografií a momentiek zo života, ktoré by rád čas od času previedol do fyzickej podoby. Nie je nevyhnutné tieto fotografie tlačiť na domácej tlačiarni či platiť drahé služby fotolabu. Ak si zaobstaráte malú vreckovú tlačiareň, máte možnosť si podarené fotografie vytlačiť ihneď po zhotovení a navyše vo vysokej kvalite. Ľahkú prenosnú tlačiareň použijete vďaka batériovému zdroju tiež pre tlač dokumentov kdekoľvek na cestách. 

 

Už ste vyskúšali vreckovú tlačiareň pre tlač fotografií? 

 

Tento druh elektronického zariadenia predstavuje revolúciu v tlači a prináša nové možnosti v oblasti vreckové technológie. Ide o malé prístroje, ktoré k svojmu smartphonu pripojíte prostredníctvom technológie Bluetooth. Vďaka svojim rozmerom je ľahko pribalíte do batohu či dámskej kabelky a dobrou správou pre všetkých ekologicky zmýšľajúcich užívateľov je, že tento typ tlačiarní nie je zdrojom žiadneho odpadu. Zabudnite na tonery či farebné cartridge, vreckové tlačiarne používajú špeciálny recyklovateľný papier. Vďaka tomu sa stávajú obľúbenými najmä u mladších ľudí, momentky z osláv a dôležitých rodinných či spoločenských udalostí s nimi ale často obstarávajú aj tí skôr narodení. Vreckové tlačiarne sú skrátka univerzálnym zariadením, ktoré by rozhodne nemalo chýbať vo vašom vybavení.

  • Vrecková prenosná tlačiareň sa prostredníctvom technológie Bluetooth pripája k mobilnému telefónu. 
  • Tento typ tlačiarní nepracuje s bežnými cartrigemi či tonery, pre svoju činnosť potrebuje len špeciálny recyklovateľný papier. 
  • Prenosná tlačiareň sa vďaka minimálnym rozmerom ľahko vojde do batohu či dámskej kabelky

 

Ako funguje tlač bez atramentu či toneru? 

 

Vreckové tlačiarne pracujú na úplne inom princípe ako tie, ktoré vám stoja doma na stole. Na vytlačenie fotografie z vášho mobilu budete potrebovať len samotnú tlačiareň a predovšetkým špeciálne fotocitlivý papier založený na technológii ZINK (Zero Ink). Ten už obsahuje farby, ktoré sú v neaktívnom stave ľudskému oku neviditeľné. Tlač prakticky spočíva v aktivácii konkrétnych fotocitlivých vrstiev. Prvá vrstva tvorí podklad, 2., 3. a 4. vrstva potom obsahuje jednotlivé farby v podobe malých kryštálov. Tie sú potom vďaka pôsobeniu rôznych teplôt aktivované. Posledná 5. vrstva vytvára ochranu a zaisťuje stabilitu fotografie pred pôsobením svetla, tepla či vody. Celý proces napaľovania farby na fotopapier trvá u väčšiny vreckových tlačiarní okolo pol minúty

  • Prenosné tlačiarne pre tlač fotografií zo smartphonov potrebujú iba špeciálny papier, ktorý už obsahuje farby. Tie sú v neaktívnom stave oku neviditeľné. 
  • Tlač jednej fotografie trvá približne 30 sekúnd

 

Od prenosných tlačiarní pre tlač dokumentov vyžadujte podobné vlastnosti ako u modelov do siete

 

Prenášať možno vďaka batériovej zdroju tiež tlačiarne určené pre tlač dokumentov. Tie sa svojimi parametrami vyrovnajú klasických stolným tlačiarňam. Pri ich výbere teda vyžadujte porovnateľnú rýchlosť tlače, počtu vytlačených hárkov aj rozlíšenie. V porovnaní s profesionálnymi tlačiarňami ale samozrejme neobstojí. Konektivita k vášmu smartphonu, tabletu či či laptopu je zabezpečená zvyčajne prostredníctvom Bluetooth, Wi-fi alebo prístupom na zdieľaný cloud. Keďže sa predpokladá, že budete tento typu tlačiarne často prenášať, dajte prednosť zariadenie s menšou hmotnosťou aj rozmermi.

 

Aká je najlepšia prenosná tlačiareň – na čo sa najčastejšie pýtate?

 

Kedy má zmysel zaobstarať si prenosnú tlačiareň? 

Prenosná alternatíva tlačiarní dobre poslúži predovšetkým ľuďom, ktorí svoj čas trávia na cestách a nechcú neustále hľadať miesta, kde by si mohli vytlačiť potrebné dokumenty. Ak chcete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu tlače, kdekoľvek, kde sa práve nachádzate, je vrecková tlačiareň tým pravým riešením. Svojimi hlavnými parametrami, teda rýchlosťou tlače, rozlíšením či počtu vytlačených dokumentov si ničím nezavdajú s klasickými stolnými tlačiarňami. Ich prednosťou je batériový zdroj umožňujúci fungovanie nezávislé od prítomnosti siete.

 

Oplatí sa tlačiť fotografie malú vreckový tlačiarňou? 

Malé tlačiarne pripojiteľné ku smartphonu prostredníctvom Bluetooth slúži predovšetkým pre zábavu. Od toho sa odvíja aj priemerná cena jednej fotografie. Počítajte s približne 0,5 EUR za snímku. Je to cena za rýchlosť a komfort a ak chcete čas od času vytlačiť niekoľko fotografií z rodinných osláv či firemných večierkov, rozhodne vám jej výška nebude vadiť. Vyššia cena takto vytvorené fotografie sa odvíja najmä z ceny špeciálneho fotopapiera, ktorý už obsahuje farby, je stabilný, vodoodpudivý a často ide aj nalepovať.

 

Najlepšie vreckové – prenosné tlačiarne 2024. 

Vybrali ste si? Veríme že áno.

Ale ak na vás napriek tomu bolo informácií moc, pozrite sa jednoducho priamo na tohle

Absolútny víťaz porovnávacieho testu v SK

Toto je absolútny víťaz porovnávacieho testu - produkt Canon PIXMA TR150. Tu zaobstaráte Canon PIXMA TR150 nejvýhodněji!
„Absolútny víťaz porovnávacieho testu: Canon PIXMA TR150“

Vyber-si.sk vaša najľahšia cesta k správnemu produktu!

 

 

Niečo zaujímavé z obľúbených e-shopov?

 
 

Inšpirujte sa zaujímavými produkty aj v ďalších kategóriách. Návštevníci našich stránok ako ste vy, sa často zaujímajú aj o hodnotenie tovaru z týchto kategórií:

Vyber-si.sk vaša najjednoduchšie cesta k správnemu produktu.

4.7/5 - (15 hlasov)